ford focus 2

Jaký typ ozubeného kola je u Ford Focus 2

Ford Focus 2 je vybaven moderní inteligentní technologií, která výrazně zjednodušuje život motoristy a činí jízdu výrazně pohodlnější, příjemnější a bezpečnější. Ne každému se ale proprietární technický pokrok americké značky líbí. Například majitelé druhé generace Focusu mají často otázku ohledně důvodů vzhledu indikátoru vnější teploty — ikony sněhové vločky na panelu. Někdo zpanikaří a snaží se pochopit, kde a jak bylo auto „rozbité“, někoho rozčiluje náhle vytvořený dodatečný „vzorec“.

Ikona sněhové vločky na panelu Ford Focus 2

Pouze ti majitelé automobilů, kteří našli sílu přečíst si celý návod k obsluze, budou adekvátně reagovat. Poznamenává, že hvězdička na panelu je indikátorem teploty „přes palubu“. Automaticky se aktivuje, když teplota vzduchu klesne na +4C0, rozsvítí se žlutě. S nástupem mrazu a nulovou značkou na teploměru se barva sněhové vločky změní na jasně červenou.

Hlavním úkolem tohoto indikátoru je upozornit řidiče na nebezpečí námrazy na vozovce. Tato ikona vám nepřímo připomíná, že je čas vyměnit pneumatiky. Mimochodem, mnoho řidičů, kteří okamžitě „přezouvají“ své auto a poprvé objeví žlutou nebo červenou sněhovou vločku, začne bít na poplach v domnění, že s autem není něco v pořádku. Jejich obavy v podstatě ospravedlňuje nejen nová placka, ale také znatelně rostoucí spotřeba paliva.

Tuto situaci je třeba zvážit podrobněji, protože zvýšená spotřeba paliva souvisí se sněhovou vločkou na panelu pouze nepřímo. Důvodem „žravosti“ vozu jsou výhradně zimní pneumatiky, které svou hmotností převyšují letní, a proto vyžadují od vozu větší spotřebu energie.

Zajímavé:
Co může ford focus 2 podepsat při zahřívání.

Je možné odstranit ikonu sněhové vločky?

Je prostě nemožné násilně odstranit ikonu sněhové vločky. Tato funkce upozornění motoristy na pokles venkovní teploty a možnou tvorbu náledí na vozovkách je výrobcem součástí základního balíčku a oficiální prodejci ani autorizované servisy ji „neodstraňují“.

Ale sněhová vločka pravidelně zhasíná. To se děje za předpokladu, že je konstantní mínus přes palubu a motor běží. To znamená, že když motor běží, sněhová vločka „taje“, ale po restartování se znovu objeví.

Použité náhradní díly pro váš vůz můžete zakoupit na našich webových stránkách

Pokud hledáte originální a levné použité náhradní díly na Ford Focus 2, demontáž, kterou pořádá naše společnost, přijde na pomoc. Prodáváme vysoce kvalitní komponenty, komponenty a sestavy za mimořádně výhodných podmínek:

  • Přiměřené ceny a pohodlné platební metody;
  • Dodávka napříč regiony nebo vyzvednutí ze skladů v Moskevské oblasti;
  • Oficiální záruka pravosti a vhodnosti dílů pro další použití;
  • Kvalifikovaná pomoc při výběru autodílů pro váš vůz.

„Vše na demontáž“ je jedinečná příležitost k nákupu použité náhradní díly na Ford 2 bez jakýchkoli přeplatků a příplatků. Všechny položky uvedené v našem katalogu prošly komplexním testováním kvality, integrity a výkonu. Proto s jistotou garantujeme 100% ochranu před defekty, defekty a vadnými součástmi.

na objednávku použité náhradní díly Ford Můžete přímo na našich webových stránkách nebo na kontaktních telefonních číslech či emailu. Šetřete s rozumem – kupujte levné použité díly, které jsou mnohonásobně dražší než levné čínské protějšky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»