ford focus 2

Kde je kód laku na ford focus 2 z roku 2006

Nejdůležitější fází laku a opravy laku karoserie je výběr laku tak, aby odpovídal barvě karoserie – na jeho přesnosti závisí konečný výsledek. Abyste se vyhnuli chybám, musíte znát kód laku Ford — automobilka jej uvádí v servisní knížce nebo na štítku s číslem VIN. U různých modelů je umístěn na středních sloupcích nebo prahových lištách předních dveří, namontovaný pod kapotou na prvcích karoserie nebo na konci dveří řidiče.

Na obrázku níže vidíte možnosti umístění kódu/čísla laku Ford.

Kód laku Ford

  1. individualista.
  2. Focus, Fiesta, Cougar, Courier, Ka, Puma.
  3. Foces, Mondeo, C-Max, Fiesta, Fusion, S-Max, Street Ka.
  4. Uklidit.

Kód je umístěn na spodní nebo levé straně štítku a jedná se o dvoumístnou alfanumerickou sekvenci – například bílá je označena jako 9M a černá je označena jako G1. Kód však může být obtížné přečíst, protože není označen a americká a evropská auta mají odlišné štítky — v tomto případě vám naši specialisté pomohou rozluštit jej podle čísla VIN.

Kód laku FordKód laku Ford

V tomto příkladu kódy barvy D7 и D3.

Kód laku Ford

Kód laku Ford umožňuje vybrat materiály laku, které odpovídají barvě laku. V závislosti na povaze poškození laku si můžete vybrat korektor určený k odstranění třísek a škrábanců pomocí vhodného štětce pro aplikaci, aerosolové plechovky nebo tekutého smaltu v nádobách různých objemů, vhodný pro kompletní lakování jednotlivých prvků karoserie, nebo barvou na stříkací pistoli, pokud je nutné vozidlo přelakovat na jinou barvu. Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme pořídit si pomocné prostředky — odmašťovadla a brusiva pro přípravné práce a lepicí maskovací pásku, leštící hmoty a lak — pro dokončení výsledku.

Zajímavé:
Jak odstranit obložení sedadla pro Ford Focus 2.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»