ford focus 3

Jak vyjmout přihrádku v palubní desce ford focus 3

Zkoušel někdo odstranit přihrádku v FF3? Podělte se o své zkušenosti. Nakonec jsem odšrouboval dva šrouby nahoře a dva šrouby dole. Poté se odkládací schránka stále nechce sundat (ve FF-2 bylo vše mnohem jednodušší).

odkládací přihrádka, odkládací přihrádka rozbitá, odkládací schránka, interiér ff3, panel, zásuvka, rukojeť, panel, chlazení

ODrokin
22. října 2011
Přihrádka na rukavice z FF3
51,4
pohledy
39
účastníků
71
сообщение
Mondevič

9. listopadu 2013

Já osobně jsem to nenatočil, ale udělali přede mnou signalizaci a celou hodinu dělali nepořádek! V důsledku toho byl v horní stěně uvnitř odkládací přihrádky nalezen šroub!

kosVL
23. října 2011

Osobně jsem odstranil přihrádku na rukavice, musíte odšroubovat 5 šroubů, dva, pokud otevřete přihrádku v horní části, dva na samém konci přihrádky, musíte se podívat hluboce a jeden na straně po odstranění obložení s nálepkou airbagu, nevšiml jsem si, zda zajišťuje schránku v palubní desce nebo ne. Poté silně zatáhněte, protože jej drží další dvě západky.

ODrokin
23. října 2011
kosVL
Děkuji. Měl jsem se pečlivě podívat do přihrádky. Vypadá to, že jsem ty dva spodní odšrouboval marně!
kosVL

ODrokin
Uvnitř palubní desky jsou pouze dva šrouby, další dva jsou venku, vzadu, poblíž pojistkové skříňky. Neřekl jsem to tak, pravděpodobně jste udělali všechno správně, jen zatáhněte silněji, pokud jste odšroubovali 5 šroubů.

anton76
28. října 2011

Ještě jednou podrobněji o vyjmutí přihrádky na rukavice. Nahoře jsou 2 šrouby (viditelné při otevřené odkládací přihrádce), PŘESNĚ STEJNÉ 2 ČERNÉ ŠROUBY (bílé šrouby s tím nemají nic společného!) Najdeme pod ozdobným látkovým lemem (na 2 žlutých plastových krytkách pod přihrádka na rukavice). Tyto 2 šrouby jsou mírně zapuštěné, musíte tam vlézt se zrcadlem a podívat se, nevidíte je, šroubovák k jejich odšroubování je umístěn přísně svisle nahoru. A 1 samořezný šroub je umístěn pod bočnicí vpravo (částečně odstraňujeme těsnění dveří, samolepka o nevypínatelném airbagu je umístěna na tomto panelu). Samotný panel je zajištěn západkou. Poté, co odšroubujeme všech 5 šroubů, posuneme krabičku, ve které je USB konektor, směrem k nám (je na západce, po vyjmutí odkládací přihrádky pak zajede do otvoru a visí na drátu). A s trochou snahy (v přihrádce na rukavice je také pár západek) přitáhneme přihrádku k sobě. Stačí opatrně vyjmout konektor z podsvícení, tam je kabeláž dost krátká. Hodně štěstí!

AlexFFW
20 2013 мая

Moje dvířka odkládací přihrádky nesedí správně. Levá strana vyčnívá. Je možné tuto chybu opravit?

vma
14. srpna ústa 2013

FF-3 hatchback Titanium 2.0 L, v přihrádce v palubní desce jsem našel nějaké vodicí lišty. Uvnitř nic není, objem odkládací přihrádky je značně zmenšen. co to je?

Varela
14. srpna ústa 2013
vma
Toto je místo pro uložení složky s příručkou k autu
vma
14. srpna ústa 2013
Nechybí ani nějaké výstupky pro upevnění v mezipoloze. Zítra vyfotím a dám sem.
vma
15. srpna ústa 2013
Zde je fotka

zveřejněný obrázek

Rus-010
15. srpna ústa 2013 mobil
Je normální, že v přihrádce není žádné světlo, nebo jsem tak zvláštní?)))
Morra
15. srpna ústa 2013
vma
To je přesně to pravé pro knihu. Zajímají mě uzávěry na víku odkládací schránky (zevnitř).
melancholie
15. srpna ústa 2013

Morra
Mluvíte o zapínání na háček nebo o horizontální štěrbině?
do háčku se vkládá rukojeť, velmi pohodlné, není třeba strkat do hledí nebo jinam.
do slotu se vkládá balicí kupón/karta — vkládá se vodorovně, nepropadává

serhio36rus

Vzhledem k nástupu léta a divokých veder bych chtěl implementovat chlazenou přihrádku na rukavice, jako je FF2. Je to i na FF3? Zatím jsem nenašel žádné informace, možná někdo něco slyšel?! V Elcats jsem nic nenašel, možná to mají Američané nebo Evropané?

Supertoxa
23 2014 июня

serhio36rus

Na FF2 to bylo realizováno pomocí přídavné trubky ze vzduchového potrubí. V FF3 si myslím, že můžete také jen narazit zvlnění do vzduchového potrubí. Sám jsem ještě nelezl, ale plánuji to.

Acid-Burn
24 2014 июня
serhio36rus
FF3 nemá chlazenou přihrádku na rukavice, bez ohledu na konfiguraci.
alexandr999

Nesvítilo mi světlo v přihrádce a rozhodl jsem se tento problém vyřešit. Koupil jsem si LED žárovku a vyzbrojil se šroubovákem a šroubovacími bity. Po přečtení na fóru o 5 šroubech jsem začal odstraňovat přihrádku na rukavice. A hned jsem narazil na problém: šroub byl velký a nebylo možné se dostat k prvním dvěma šroubům v přihrádce na rukavice, musel jsem vyjmout nástavec Torx a upnout ho do ploché desky a odšroubovat pomocí rukojetí.

1-2 Šrouby jsou v přihrádce na rukavice, musíte přihrádku otevřít a ihned shora.

3 Šroub je umístěn na straně pod krytem s nálepkou airbagu, je třeba otevřít dveře, odstranit gumová těsnění, lze je snadno sejmout a sundat malý kryt na boku, lze jej také snadno odstranit, tam jsou spousty klipsových zapínání, můžete zatáhnout a nebojte se.

4-5 Šrouby jsou umístěny pod přihrádkou v palubní desce, odstraňte dvě černé spony, které jsou nasazeny na žlutých kolících, a odstraňte další dva šrouby v hlubokých prohlubních nahoře.

A pak, jak psali výše na fóru, samotná přihrádka na rukavice jde opravdu snadno vyjmout, nemusíte silně tahat, abyste nevytrhli dráty z podsvícení a USB a AUX. Kabel AUX byl přilepen páskou k kabelu USB.

zveřejněný obrázekzveřejněný obrázek zveřejněný obrázekzveřejněný obrázek

Když jsem vyjímal přihrádku v palubní desce, rozsvítila se mi žárovka, zřejmě se její spínač zasekl))) Ale přesto jsem vyndal standardní žárovku a vyměnil ji za LED a byl jsem zklamán (((Světlo z této žárovky nestačí, z Číny si vozím dva LED pásy, jeden půjde do přihrádky v palubní desce a druhý je v kufru, taky je slabý, z nějakého důvodu je tam jen jedna lampa sedan nebo montáž je ruská, i když v roce 2011 neuvažovali o úsporách na sportovním trendu.

Zajímavé:
Kolik litrů je nádrž ford focus 3.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»