ford focus

Jak změnit počet najetých kilometrů u Ford Focus

Točivý počet kilometrů, korekce ujetých kilometrů na voze FORD FOCUS III

Seřízení ujetých kilometrů pro FORD FOCUS levně

Náklady na najeté kilometry FORD FOCUS 3

model Rok výroby Stát Детали
FORD FOCUS 3 od roku 2015 2 000 p.

Výhody úpravy ujetých kilometrů FORD FOCUS III
na Skrutka-msk.ru

1) Bohaté zkušenosti.
Od roku 2013 měníme ujeté kilometry na nejsložitějších autech v Moskvě. Za tuto dobu bylo zkontrolováno ujeté kilometry u více než 870 vozidel. Každý měsíc nás kontaktuje 43 až 79 majitelů automobilů z Moskvy a moskevského regionu. Autoelektrikáři naší společnosti skrutka-msk pravidelně zlepšují a zvládají testování najetých kilometrů na nových modelech a restylingech. Naše bohaté zkušenosti a drahé vybavení nám umožňují snižovat počet najetých kilometrů bez chyb nebo detekcí.

2) Změna počtu kilometrů na místě v jakékoli oblasti Moskvy.
Není třeba stát v dopravních zácpách. Nemusíte cestovat přes Moskvu do autoservisu. Ztráta času, nervů a benzínu. Autoelektrikář k vám přijede na vhodné místo a čas. Užívejte si života, zatímco počet najetých kilometrů vašeho vozu opatrně klesá.

3) Nejlepší kvalita a cena za úpravy ujetých kilometrů v Moskvě.
Skrutka-msk má nejnižší ceny za kvalitní ověření najetých kilometrů na místě. Naše ceny jsou o 11-17% nižší než moskevský průměr. Zároveň dáváme 100% záruku, že ve voze nebudou nalezeny předchozí kilometry.

Jak moc změnit kilometrový výkon auta?
Autoelektrikáři od společnosti skrutka-msk mění stav kilometrů v počítadle kilometrů, palubním počítači a všech duplicitních jednotkách bez stop a chyb. Po naší práci se předchozí kilometry v autě nenajdou ani pomocí dealerského skeneru. Důležité ale je, aby čísla na tachometru odpovídala vnějšímu stavu vozu, roku výroby a údajům o minulých nákupech a prodejích.
Umíme upravit najeté kilometry minimálně na 30 tisíc kilometrů. Pokud je ale FORD FOCUS III starý rok výroby, není v nejlepším stavu a předchozí majitel jej prodal s najetými 90 000 km před dvěma lety, je nepravděpodobné, že by takto pozměněným číslům na tachometru uvěřil. Objektivně zhodnoťte svůj vůz a objednejte si ujeté kilometry, kterým lidé snadno uvěří.

Zajímavé:
Jak vyměnit ložiska generátoru Ford Focus.

Je legální ošidit počet najetých kilometrů u auta?
V Ruské federaci neexistuje žádná správní ani trestní odpovědnost za zkreslování počtu najetých kilometrů automobilu. Proto se 49 % až 63 % vozů FORD FOCUS III v Moskvě a Moskevské oblasti prodává s nízkým počtem najetých kilometrů.

Jak dlouho vám bude trvat, než zvýšíte kilometrový výkon vašeho vozu?
Korekce ujetých kilometrů trvá v průměru 15 až 60 minut. Doba trvání je ovlivněna konstrukčními vlastnostmi stroje. Naši specialisté vám budou schopni přesněji poradit včas při objednání služby.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»