Kia sportage 3

Jak demontovat masku chladiče Kia Sportage 3

Exteriér Kia Sportage, vyráběný v letech 2010-2014 a v klasické konfiguraci, ohromuje svou brutalitou, sportovností a lakonickými liniemi. Ale vždy se to dá zlepšit. Každý majitel sní o tom, aby vzhled jeho vozu byl jedinečný a nenapodobitelný. Vyladěná mřížka chladiče Kia Sportage 3 je nejdostupnější způsob, jak dosáhnout toho, co chcete.

Výstavba

Brutální tuning masky chladiče Kia Sportage 3

Mřížky radiátorů lze podle funkčnosti rozdělit na dva typy: krásné dekorativní a účinné ochranné.

Nerezové trubky se používají k výrobě dekorativních. Tvar, velikost a konce závisí na výrobci. Pro dosažení jasného vzhledu výrobci často používají chromování. Vypadají skvěle, když si je koupíte. Ale nepříznivý stav vozovky a agresivní účinky srážek vedou k poškození povlaku, rozvoji rzi a v důsledku toho ke ztrátě estetického vzhledu.

Nejspolehlivější typy ochrany jsou vyrobeny z oceli třídy AIAI 304 Chrome a nepoužívá se u nich plast. Jsou odolné proti korozi, takže si svůj vzhled udrží po mnoho let. Zmínka o názvu „chrom“ v průvodních dokumentech této třídy výrobků označuje barvu, nikoli povahu povlaku.

Dekorativní prvky

Kia Sportage 3 - brutální městský crossover

Pokud se rozhodnete radikálně změnit vzhled vozu, použijte kryty masky chladiče Kia Sportage 3 . Jejich použití vám umožní vyřešit několik problémů najednou:

 1. Udělejte vzhled vozu zajímavější. Rozmanitost barevných řešení umožňuje zvolit překryvy, které odpovídají nebo naopak kontrastují se standardními prvky.
 2. Děrované mřížky chladiče chrání před poškozením od kamínků a nečistot, což prodlužuje výkon chladicího systému. Tyto hliníkové lišty pro masku chladiče Kia Sportage 3 jsou nejen krásným, ale také užitečným tuningem.

Instalace překryvů na standardní prvky je otázkou několika minut a zvládnete to sami. Ale pokud je pro vás práce s vybavením obtížná, můžete se obrátit na autoservis. Tam odborníci s kvalitou vyzdívek poradí.

Svou oblíbenou mřížku chladiče Kia Sportage 3 si můžete vybrat a objednat v internetovém obchodě. Dodací lhůta závisí na zvolené značce, dostupnosti prodejny a vzdálenosti mezi skladem a místem dodání. V průměru to trvá 2 dny až 2 týdny. Pokud se rozhodnete jej změnit sami, přečtěte si podrobné pokyny.

Návod: jak sami demontovat mřížku chladiče Kia Sportage 3

Cenově dostupné naladění masky chladiče Kia Sportage 3

Proces demontáže mřížky není obtížný a zabere trochu času. Pro bezpečnost a pohodlí je lepší provádět všechny kroky v rukavicích. Nejprve se zásobte novou mřížkou a instalatérským nářadím.

 1. Odstranění šroubových svorek a dvou šroubů na ochranném panelu chladiče.
 2. Uvolněte panel ze západek.
 3. Odstranění dvou šroubů spojujících panel s nárazníkem a čtyř šroubů spojujících tovární mřížku a kluznou desku.
 4. Demontáž ochranného panelu chladiče.
 5. Odstranění šroubů připevňujících chladič k nárazníku.
 6. Po zaklapnutí západek lze mřížku vyjmout.

Starý byl odstraněn, nyní můžete nainstalovat nový.

Instalace mřížky

Nyní uvažujme obrácenou akci — upevnění prvku. To se také provádí v několika fázích:

 • Do mřížky přidáme dva šrouby M4.
 • Našroubujte matice na šrouby M4.
 • Při instalaci ochranného panelu chladiče na místo vyrovnáme otvory panelu a tělesa.
 • Konstrukci upevňujeme dvěma šrouby M6.

S trochou snahy si můžete přizpůsobit vzhled svého vozu. Cestování autem se zároveň stane bezpečnější. Chcete-li přidat aerodynamický vzhled, zvažte vyladění sady karoserie, spoileru a prahů dveří. Změna optiky dává magickou změnu vzhledu. Nové prvky lze tónovat a nejlépe pancéřovat.

Zajímavé:
Jak rozebrat sporák na Kia Sportage 3.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»