ŠkodaŠkoda Octavia

Co je lepší: nová Granta nebo ojetá Škoda Octavia

Motorista o výměně Octavie za LADA Granta Cross: Protože je těžké najít něco „živého“

Nové Granty konkurují spolehlivostí ojetým zahraničním vozům.

Produkty AvtoVAZ jsou online více kritizovány než chváleny, zejména levné modely, jako je LADA Granta. Model se často kupuje jako první auto, bez dalších zkušeností. Mezi hatery AvtoVAZ dokonce Existuje názor, že po cizím autě se na VAZ ani nechcete dívat. O tom však lze pochybovat tím, že automobiloví nadšenci stále přecházejí z prestižních „evropských vozů“ na „granty“.

Jedním z nich je majitel nového vozu Kříž LADA Granta. Na kanálu YouTube „Bashkort LADA“ hovořil o tom, co mu nevyhovovalo na autě, které dříve vlastnil. Škoda Octavia A4 2002, a proč jsem si pořídil novou Grantu v balíčku Comfort.

Octavia, zakoupená v roce 2015, se právě stala zkušenosti s vlastnictvím ojetého zahraničního vozu. Za 4 roky strávené s ojetou Škodou se motorista přesvědčil, že prestižní odznak nezaručuje spolehlivost a absenci poruch, které vyprázdní peněženku a zaberou čas. Češka musela být často servisována a opravována – před „stárkovými změnami“ vozu není úniku, zdůraznil majitel vozu.

Výtěžek z prodeje Octavie by i s připočtením dalších 200 tisíc rublů stále nestačil na nákup ojetého zahraničního vozu do 3-5 let, o jehož spolehlivosti není pochyb. «Protože je těžké najít něco «živého»,“ odůvodnil motorista rozhodnutí přestat hledat na sekundárním trhu a rozhodnout se pro nový „Grant“.

Zajímavé:
Jak je připevněna zvuková izolace spodku vozu Škoda Yeti.

Navíc bylo potřeba praktické auto – kombi nebo liftback. Z možností, které splňují kritéria vyhledávání, optimální řešení za cenu až 630 tisíc rublů Objevila se LADA Granta Cross s manuální převodovkou a 1,6litrovým 16ventilovým motorem.

Současně ani „jednoduché“ vybavení Comfort na LADA Granta Cross nebylo zbaveno oblíbených možností: dva airbagy pro řidiče a spolujezdce, klimatizace, standardní audio systém, který čte paměťové karty a flash disky, vyhřívaná přední část sedadla, přední elektrická okna a elektrická zrcátka.

Navíc, zatímco auto na záruku, existuje naděje, že budete muset věnovat čas a peníze pouze údržbě.

Co je lepší si vzít novou Ladu Grantu nebo Škodu Octavia 2007? prosím odpovězte bez vtipů a k věci

Musíte se podívat na Škodu: kolik má majitelů, jaký má skutečný počet najetých kilometrů, celkový stav.
Pokud máte ve službě dobré přátele, je lepší je kontaktovat.
Takoví známí neexistují — stačí jít do servisu, oni se podívají, vyhodnotí a řeknou svůj názor a je na vás, abyste se rozhodli

Jiné odpovědi
poškození

Neberte nám naše sračky, stále na to neseženete náhradní díly, žádné madla, žádné konektory, žádné koncové spínače, začaly problémy s polštáři, displej je pokazený. Octavia má ale všechno, déle vydrží a třída je úplně jinde.

podle toho, kolik peněz.
Octavia už může být vyčerpaná. jestli z taxíku.
ale grant vůbec neberte. Je lepší mít Kalinu nebo Prioru.
ačkoliv je škodovka lepší) je potřeba se podívat na stav.

jak odpovědět bez vtipu, když si autor otázky jen dělá legraci?)))) Nebo se vysmívá

Škoda je dobré auto, i když nudné. Jediná věc je, že by to mělo být „domácí“ a ne z taxi nebo služby! ! !
Ale tohle je mnohem realističtější varianta než starý Mercedes.

Mějte však na paměti, že Škoda, a to i s najetými kilometry přes 100000 XNUMX, bude v blízké budoucnosti vyžadovat značné dodatečné výdaje! Možná budete muset změnit podvozek „na kruhu“ nebo počkat na nějaký jiný „drahý vtip“.
Grant na další 3 roky záruky z vás „nevycucne“ ani jeden rubl navíc. Pouze benzín a údržba.

Vzal bych Škodu, ale volba je na vás!
Ale vážně, Japonce bych bral!
I když proti Škodě nic nemám,
Jen si myslím, že japonština je lepší!

potřebují více najetých kilometrů. Pokud je ten skutečný kolem stovky, pak je to samozřejmě Škoda. pokud 300 tisíc — tak dotace

Zkuste to na zkušební jízdu. Na druhou stranu za pět let budete prodávat pět let starého Granta nebo 10 let starou Octavii. Jak dlouho se díváte na deset let stará auta? To je vše..

Granta je dubové auto, jako celý tuzemský autoprůmysl, vezměte si ho napřed, ale se starou škodovkou můžete skončit s pořádnou sumou, byť náhradní díly na ni v Existe nejsou drahé; protože jsou kvalitnější než naše původní

Pokud je škodovka poškozená, tak se Grant potřebuje podívat na stav škodovky a samozřejmě škodovky, jestli je normální.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»