ŠkodaŠkoda Octavia

Co je levnější na údržbu: Toyota nebo Škoda?

Toyota Corolla nebo Škoda Octavia? Vaše zpětná vazba, která je lepší, spolehlivější a levnější na údržbu? Kdo by co volil a proč?

Toyotu mi doporučilo asi 10 lidí, kteří spolu nesouhlasili.

Spolehlivý, „nedrolí se“.
Rok jezdím v 10 let staré Toyotě Avensis Verzo. Hned na začátku byla měněna spojka a baterie (najeto 200 000 km). Více — fuj, fuj — žádný problém.

Jiné odpovědi
tady je jediná možnost — škodovka, pouze v češtině a zapomenete na smutek v autě)))
DimooneOracle (84000) před 9 lety
jedna je Toyota
DimooneOracle (84000) před 9 lety
České montáže minulého století jen najdete
co je to za lopatu Škoda to všechno Toyota samozřejmě a otázky
Kanesh Toyota
Oba jsou dobré a spolehlivé. Vyberte si podle svého vkusu.
Toyota a jen ona
Alexey AlekseevStudent (27) před 9 lety
A proč ne?

Ivan se zahákl Thinker (5631) Obecně jsem na něm jel jednou, je to nádherné auto a nikdy jste o této značce neslyšeli nic špatného

Jak můžete něco srovnávat s Corollou? Škoda je testovací polygon pro FAG. Všechno je tam, nové turbíny se hrnou — Škoda, DSG, tam taky, víš jakou má FAG barvu? — Víte, obvykle víte, jakou cestu má Škoda? — to se také dozvíte!
Pokud se vám nelíbí vzhled Toyoty, kurva na to, ve skutečnosti sedíte uvnitř. Nudný? — ale s Octavií vás opravy neminou!

Zajímavé:
Proč chci být ředitelem Škody.

Alexey AlekseevStudent (27) před 9 lety
Corolla se mi líbí. Co jiného lze srovnat s Corollou X? Co ještě stojí za pozornost?
Pravidla Toyota.
Z hlediska spolehlivosti je to Toyota, ale bylo by lepší vzít z nich Škodu, jezdit s ní 3-5 let bez problémů a prodat.

škodovka sama o sobě z toho není ani horká, ani studená, je to obyčejné šedé auto a sedí u souseda asi 8 let, možná je mu akorát), ale pro mě je to určitě Corolla, protože u Toyot od 80. syn měl první cestovní kombík a teď je druhé auto Auris a Cruiser, Auris 8 let starý neprodávám, protože jsou tekuté i po 10-12 letech, takže auto opravdu nemá zárubně s jednoduchým spalovacím motorem je to opravitelné a jen lidové auto s historií výroby od roku 1966 — Guinessův rekord)))) hodně štěstí (podívejte se na stránky auto.ru drom.ru irr.ru — měly by být možnosti tam)

Koruna. Každý přece ví, že Škoda je budgetová verze VW passat! Nové škodovky (1.4l) takto žerou olej. Budete unaveni z doplňování! Corolla bude prostornější, motor bude lepší, bez problémů!

bral bych Škodovku. Po přečtení argumentů některých ve prospěch Toyoty chápete, že kromě stádové mentality ovcí tito lidé nemají nic jiného společného.

Taky bych volil Škodu Octavii. Pohodlný, spolehlivý stroj. Nejlepší je požádat o radu specialisty v salonu. Například zde http://www.tts.ru/brands/skoda/. Poradí a pomohou. V každém případě si můžete vyzkoušet zkušební jízdu jakéhokoli vozu z tohoto autosalonu a vybrat si ten, který vám bude vyhovovat.

Vezměte si, co se vám líbí, protože Corolla i Octavia jsou obecně podobná auta.
https://cenamashin.ru/sravnenie-cen-avtomobilei/skoda-octavia-vs-toyota-corolla
Zde je neobvyklé srovnání těchto aut z hlediska ziskovosti – Corolla sice díky lepší likviditě trochu vyhrává, ale ne moc.

Zdroj: https://cenamashin.ru

Ještě před 5 lety bych doporučoval Toyotu, ale dnes již ztrácí svůj hlavní trumf, a to spolehlivost. IMHO je lepší koupit škodovku, vyjde levněji na údržbu, navíc je levnější. Sám jezdím s Rapidem 4. rokem, dojmy jsou jen pozitivní, i když ne bez nějakých chyb. Ale malé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»