ŠkodaŠkoda Octavia

Co znamená oaf 301107 b na karoserii manuální převodovky Škoda Octavia?

Manuální převodovka (manuální převodovka) VW Golf IV/Bora 1997-2005, Audi A3 (8L1) 1996-2003, Škoda Octavia (A4 1U-) 2000-2011

Nákupem náhradních dílů z demontáže vozu získáte originální díly dobré kvality s malým opotřebením. Jako ojeté si můžete koupit i zcela nové díly (například při koupi auta z pojišťovny).

Využijte příležitosti upravit svůj vůz: kupte si upravené nárazníky, hřebeny posilovače řízení, spoilery, aktualizované prvky interiéru a další díly.

Mimo jiné máme velký výběr motorů, řídících jednotek, automatických převodovek, manuálních převodovek, které výrazně zvýší výkon vašeho vozu řekněme instalací silnějšího motoru.

Koupit Manuální převodovka (manuální převodovka) VW můžete prostřednictvím naší společnosti. Zavolejte na číslo 905-405 nebo 8(965)989-88-99 a my vám pomůžeme s přesnějším výběrem náhradního dílu na VW Golf IV/Bora 1997-2005 a poradíme s případnými dotazy. Další náhradní díly můžete vždy najít prostřednictvím vyhledávacího formuláře nebo ručně v našem katalogu.

Cena: 30000.00 rublů.

  • © 2024 Europarsing – Demontáž evropských automobilů
  • Omsk, sv. Podgornaja, 2. Jak se tam dostat?
  • +7(3812)905-405, +7 965 989 88 99

Auto demontáž, smluvní náhradní díly v Omsku

Společnost Eurorasbor nabízí široký výběr náhradních dílů pro evropské, americké, korejské a japonské vozy za příznivé ceny. Mnoho majitelů automobilů se dnes potýká se situací, kdy jsou náklady na požadovaný originální výrobní díl poměrně vysoké nebo je na trhu poměrně obtížné jej najít. Tento problém můžete vyřešit kontaktováním naší společnosti na adrese demontáž cizích aut

Automatická analýza Omsk je optimálním řešením problému nákupu potřebných dílů pro váš vůz. Nabízíme autodíly pro vozy jako: Audi, BMW, Mercedes, Toyota, Volkswagen, Hyundai. Také pro čínské vozy a Chevrolet, Opel a mnoho dalších.

Jaká je výhoda spolupráce s naší společností?

Za prvé, zabývající se demontáží automobilů, můžeme našim zákazníkům nabídnout široký výběr dílů pro jakékoli auto, včetně neobvyklých modelů, stejně jako nákladní;

Za druhé, všechny díly prezentované v našem katalogu jsou vysoce kvalitní a originální. Není nutné, že se bude jednat o díly z ojetého vozu, který má vysoký kilometrový nájezd. Poměrně často podléhají demontáži i nové nebo vyprodané vozy. A to je zase zárukou vysoké kvality všech náhradních dílů.

Za třetí, cena našeho zboží je řádově nižší než u nového. Demontáž automobilů v Omsku a Kazachstánu od naší společnosti také znamená dodání náhradních dílů do jakéhokoli regionu Ruska a Kazachstánu dopravními společnostmi.

Neméně oblíbeným segmentem jsou také smluvní díly v Omsku. Nákup takových náhradních dílů umožňuje majiteli vozu stát se vlastníkem potřebného zboží pro auto za nízkou cenu a zároveň být zcela přesvědčen o jejich kvalitě. Pod pojmem smluvní náhradní díly se v Omsku rozumí díly, které byly odstraněny z aut odepsaných v jiných zemích (nejčastěji se jedná o japonské vozy). Tyto vozy mají zpravidla nízký počet najetých kilometrů a jezdily pouze na kvalitních silnicích. A to je zárukou vysoké kvality dílů demontovaných při demontáži.

V Omsku nabízíme k nákupu autodílů ze zahraničních vozů nebo smluvních vozů, pro vozy za rozumné ceny, dodáváme smluvní motory Omsk. Zde najdete široký výběr různých náhradních dílů na čínské vozy a pokud v našem katalogu nenajdete potřebný náhradní díl, doručíme jej co nejrychleji. Garantujeme vysokou kvalitu námi prezentovaného zboží. Pokud potřebujete náhradní díly pro svůj nákladní automobil, pak je Europarsing tím nejlepším řešením!
Zaujme vás také nové i repasované hřeben řízení Omsk se zárukou 6 měsíců od výrobce. Tato pozice je nadřazená smluvní autodíly nebo Autodíly Avito jelikož při nákupu zboží z druhé ruky vám nikdo nedá záruku kvality a výkonu.

Chcete-li najít a zakoupit díl, který potřebujete, použijte pohodlné a jednoduché vyhledávání na našem webu Autodíly Omsk. Náš

internetový obchod s auty

koupit autodíly

za nejlepší možné ceny. Nářadí

hledat náhradní díly

Můžete buď využít webové stránky katalogu náhradních dílů nebo využít kvalifikovaný výběr produktů našich specialistů.

kříž

  • Přidána funkce pro prohlížení detailních obrázků produktů.
  • Nově je možné zobrazit vady v % u zboží opotřebení od 50 % má značné poškození.

Zajímavé:
Jak přeplňovat turbodmychadlem Škoda fabia 1.4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»