ŠkodaŠkoda FabiaŠkoda Octavia

Jak otevřít Škoda fabia 1 pomocí drátu

Auto bylo zamčené, klíče byly uvnitř. Jak otevřít Škodu Fabia?

Pokud chcete zavolat profesionála, pak otevření vozu Fabia stojí od 1500 2500 do XNUMX XNUMX rublů. Přesná cena závisí na tom, zda je vůz dvojitě zamčený nebo ne.

Nejprve můžete zkusit ohnout dveře a stisknout tlačítko pro zvednutí okna. Nebo zahákněte háček na kliku dveří zevnitř. Ale to vše pouze se zapnutým zapalováním. V opačném případě nebudou fungovat tlačítka ani dvířka. Škoda Fabia, stejně jako ostatní modely skupiny VAG, má téměř všechny dvojité zamykání dveří.

Druhý způsob. Hodí se v situaci, kdy je klíč na jednom z předních sedadel. Ohněte dveře a pomocí drátu stiskněte tlačítko na klíči. Není to nejjednodušší úkol, ale s určitou dovedností je to docela možné.

Pokud je ale klíč ponechán v kufru Škody Fabia nebo je v tašce, pak to sami nezvládnete. Chcete-li otevřít auto, musíte použít speciální nástroj. Není to vůbec jednoduchá práce a zvládne ji jen specialista.

Nesnažte se vylomit zámek na dveřích auta.

To situaci jen zhorší.

V každém případě nám můžete zavolat na číslo +7(495)514-53-50 a my vám řekneme, co lze v konkrétní situaci dělat.

Pracujeme nepřetržitě, sedm dní v týdnu.

S pozdravem Castle01.

Katia

11. ledna 2020 v 10:55

Baterie Škody je vybitá. Opravář přijel, otevřel kapotu, zapnul napětí, ale auto neotevřelo. Vyměnili jsme baterii v klíči, ani to nepomohlo, co mám dělat?

Igor

13. ledna 2020 ve 12:53

Ve vašem případě došlo ke ztrátě spojení mezi řídící jednotkou auta a tlačítky na klíčku. To se obvykle děje u vozů VAG po výměně baterie. Musíte otevřít svou Škodu a vložit klíč do zapalování. Poté se v devadesáti procentech případů vše vrátí do normálu. Můžete nám zavolat a my vám navrhneme možnosti otevření vozu.

Přidat komentář

Otevření auta
Dodávka benzínu a nafty
Zapalte auto
Otevírací dveře
Otevírání trezorů
Výměna zámků v trezorech
Zeptejte se

Записи

 • Otázky a odpovědi (507)
 • Novinky (63)
 • Články o otevírání zámků (1)

Novinky o výběru zámku

 • Otevřete vůz Kia na parkovišti letiště Domodědovo
 • Kolik stojí otevření auta Toyota Corolla v Reutov?
 • Jak otevřít trezor Diplomat

Nedávné komentáře

 • Igor na Jak otevřít auto, když v něm zůstaly klíče?
 • Denis o Jak otevřít auto, když v něm zůstaly klíče?
 • Igor na Můžete otevřít auto v Bronnitsy?
 • Sergey na Můžete otevřít auto v Bronnitsy?
 • Igor on Jak otevřít dveře Passatu, byla vyjmuta baterie?

Servisní služby ZAMOK-01

 • Otevření auta
 • Otevírání trezorů
 • Otevírání dveří bytu
 • Otevírání garáží v Moskvě
 • Servis: zapalte auto
 • Odmítnutí otevřít zámky

informace

 • Otázka odpověď
 • Video o otevírání zámků
 • zajímavé články
 • Recenze o naší práci
 • Novinky o výběru zámku
 • O nás — Servis Zamok01

V Moskvě a Moskevské oblasti pracujeme nepřetržitě
Čas příjezdu velitele je od 20 minut

Otevírání dveří Škoda Octavia svépomocí. Jak otevřít dveře bez klíče Škoda Octavia?


1 – závorka; 2 – konec tyče; 3 – trakce; 4 – zámek dveří; 5 – výplň dveří; 6 – šroub

1 – závorka; 2 – hrot svěrací tyče; 3 – tyč zámku; 4 – trakce; 5 – tlačítko zpětného zámku; 6 – zámek dveří; 7 – držák; 8 – západka.

V tomto článku se podíváme na situaci na příkladu vozu Škoda Octavia. Majitelé tohoto modelu dobře vědí, že pokud se v autě zamknete pomocí klíčenky, nevystoupíte z něj.

A kdo neví, může experimentovat. Je zbytečné tahat za kliku; kolíky na dveřích zapadnou úplně do obložení, je to past. Nyní se podívejme, co nám radí internet: „Pokud se auto zabouchne, je třeba stisknout dveře, zasunout do mezery drát s háčkem na konci, zaháknout s ním kliku a přitáhnout k sobě.“ Ale víme, že klika nemůže otevřít naše auto, bez ohledu na to, jak silně zatáhneme. Je dobré, když motor v tuto chvíli běží nebo je klíček jednoduše otočen do polohy „ON“. Poté jednoduše stiskneme tlačítko elektrického ovládání oken a okno se stáhne. Můžeme předpokládat, že jsme v autě. Pokud však v zámku nejsou žádné klíče, ovladač okna nefunguje. Co bychom tedy měli dělat? Můžete využít služeb automechanika, který má ve svém arzenálu speciální generální klíče.

Servis od otevření auta náklady od 3500 rublů. A to pouze v případě, že jsou larvy dělnice, tzn. Pravidelně jste otevírali dveře klíčem. Jinak jsou univerzální klíče prostě k ničemu. Ale pokud jste mimo město, pak volání technické pomoci bude stát ještě víc. Proto vás možná bude zajímat, jak můžete problém vyřešit sami.

Existuje takový způsob. K tomu potřebujeme dlouhý drát a žárovku. Na samém konci drátu uděláme ohyb pod úhlem 90°. Nyní vytlačíme horní roh dvířek speciálně nabroušeným prkénkem, nebo obyčejnou kuchyňskou stěrkou (dvířka nejprve přelepíme elektrikářskou páskou, aby nebyly škrábance). Poté, co jsme vytvořili malou mezeru, vložíme do ní drát s ohnutým koncem a pokusíme se otevřít kapotu. S největší pravděpodobností to napoprvé nevyjde, ale v zásadě je to možné. Jakmile se háček na konci drátu zachytí za madlo otevírání kapoty, zatáhněte jej směrem k sobě. Drát musí být dostatečně tuhý. Po otevření kapoty najdeme montážní blok. Je umístěn vlevo, když se vůz pohybuje. Otevřete víko. Potřebujeme relé, které zapne zapalování (hlavní relé, hlavní relé). Vyjmeme ho a pomocí kabeláže začneme dodávat napětí z baterie, jeden po druhém na všechny kontakty, dokud se nezapne zapalování (rozsvítí se indikátory na panelu). Do obvodu zařazujeme žárovku, aby se nic nespálilo. Poté, co se rozsvítí všechna světla na naší palubní desce, opět zapojíme drát. Teprve nyní je náš úkol mnohem jednodušší – stisknout tlačítko pro otevření sklenice. Pak je, myslím, vše jasné. Protože teď máme zapnuté zapalování, můžeme stáhnout okna. Vlezeme do auta oknem a vytáhneme klíče. Pokud máme vybitou baterii, stačí otevřít kapotu. Pak si zapálíme cigaretu a otevřeme dveře klíčenkou, jako obvykle.

21 2019 августа

Komentáře Přidat komentář

Zatím nejsou napsány žádné zprávy

Zajímavé:
Co je součástí základního balíčku Škoda Kodiak.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»