ŠkodaŠkoda OctaviaŠkoda octavia a5

Jak otevřít Škoda Octavia A5 bez klíče

citát: Nepříjemnost je, že to bylo zavřené daleko od Moskvy a civilizace.
Opravím název tématu.

— Jak obtížné je vyměnit toto sklo sami?

— Demontuje se obložení dvířek, nýtuje se vnitřní výplň dvířek a následně se odšroubují vodítka skla, sejme se zadní sklo z dvířek a vytáhne se, poté se vyříznou zbytky rozbitého okna a vyrobí se nové sklo. vlepeno dovnitř.

— Trochu jednodušší. Není třeba nic nýtovat, k vodícímu šroubu se dostanete šroubovákem, postup je následující: sundejte lištu, sklo úplně spusťte, odšroubujte šroub vnitřního rámu, odstraňte těsnění, nyní opatrně vytáhněte těsnění okna se zbývajícím sklem. to je vše. poté nové okno s těsněním namažeme tekutým mýdlem a opatrně nasadíme.

— Mimochodem, když jsem si to auto nedávno vyzvedával, vedoucí řekl, že pokud jste nedej bože zapomněli klíče v autě nebo něco jiného a potřebujete rozbít okna, v žádném případě nerozbíjejte toto trojúhelníkové okno, protože je to drahé a hemeroidy atd. atd. Kamínky zasáhly buď přední stranu nebo stranu řidiče.

— Co se týká čelního úderu, to je samozřejmě příliš.
na toto téma. vyměněno malé zadní okno. se mění spolu s těsněním, protože samotné sklo je svařeno do elastického pásu. není potřeba nic nýtovat. Stačí sundat kryt a vše vyjde ven. sklo + těsnění. Toto potěšení stojí kolem 5t. Když jsem to zjistil, byl jsem v šoku.

citát: Dokážete se dostat k chutě? Po drátě

Pokud je larva poškozena, jednoduše ji otočte správným směrem pomocí šroubováku, jako klíčem. Je to logické. Poté bude možné zamknout krytem, ​​ve kterém není otvor pro válec, kamarád otevřel své BMW v garáži a pak se ukázalo, že objednat nový válec není tak jednoduché. Unavilo ho měnit to od úředníků a udělal tohle – jako by neměl kam strčit klíč a je to.

Silně nedoporučuji narážet do malého zadního, je jeden z nejdražších
Pokud je vám na ceně fuk, tak nepochybně, protože nejjednodušší by bylo oblepit to páskou pro jízdu, dokud nebude vložena nová.

Možná je snazší skutečně rozbít sklo, to nejlevnější, nebo například čelní sklo, pokud je poškrábané, možná ho už dlouho chcete vyměnit? tady je pro vás důvod

citace: Původně odeslal RTDS:

První myšlenkou je rozbít sklo okna zadních dveří — jako, nejmenší, teoreticky — nejlevnější, snadno se vloží/přilepí do sebe.

Ale každý, kdo má jeden klíč, si myslí, že ztráta/zlomení/zapomenutí uvnitř se stane každému, jen ne jemu.

citace: Původně odeslal IDS:

Můj budík nefungoval, když jsem hloupě nechal klíče v autě.

citace: Původně odeslal ASDER_K:

se standardním klíčem ve standardní šachtě

Jak otevřít Škodu Octavia bez klíče?

Stává se také, že když odcházíte z obchodu naložený a nákupy vkládáte do kufru, nechtěně v něm necháte klíče. Bylo by dobré, kdyby auto mělo alarm.

Existují také případy, kdy je baterie zcela vybitá a alarm neotevře dveře. Pokud zároveň majitel vozu klíč dlouho nepoužívá, cylindrické vložky zámku reziví z nečinnosti a je nemožné je otočit.

Co v takové situaci dělat? Bez ohledu na to, jak moc zatáhnete za kliku dveří auta, je to všechno k ničemu.

— Pokud v takové situaci běží motor nebo je klíč v poloze „ON“, pak bude stačit stisknout tlačítko, které stáhne okno, aby se okno stáhlo a vy se můžete dostat do kabiny.

K tomu se doporučuje připravit těžko ohýbatelný drát, jehož konec doporučujeme ohnout pod úhlem až devadesát stupňů. Drát by měl být dostatečně dlouhý, aby dosáhl na tlačítko elektrického ovládání okna. Jak vložit drát dovnitř? Chcete-li to provést, budete muset mírně zatáhnout za okraj dveří a těsnění. Budete potřebovat nějaký klín vyrobený z jakéhokoli předmětu, který je po ruce. Může to být kus dřeva, stará bankovní karta, šroubovák, nůž nebo cokoli jiného. Opatrně, abychom nepoškrábali lak, vložíme náš klín do mezery mezi dveřmi a pultem a vypáčením těsnění dveře oddálíme. Do vzniklé mezery vložíme drát, sáhneme po tlačítku spouštění skla a stiskneme. Nemusí to fungovat na první pokus, ale nakonec je okno stažené, můžete se dostat dovnitř.

— Podívejme se na možnost, když tlačítko pro stahování okna nefunguje. Budeme potřebovat pevný drát s háčkovitým ohybem na konci a žárovku s kabeláží. Stejně jako v předchozí metodě budete muset trochu posunout roh dveří nahoře od protilehlé strany, abyste mohli vložit drát dovnitř. Musí být dostatečně dlouhá, aby dosáhla na páčku pro uvolnění kapoty. K ohýbání dveří používáme jakoukoli páku, která je po ruce, hlavní je, že nepoškrábe lak. Takže posuneme dveře, vložíme drát, zahákneme ho za páku a otevřeme kapotu.

Nyní na levé straně na straně řidiče musíte najít montážní blok a otevřít jeho kryt. Najdeme relé, které zapíná zapalování. Nyní jej musíte vytáhnout a pomocí kabeláže přivést napětí z baterie postupně ke každému kontaktu. Děláme to, dokud se nerozsvítí kontrolky na panelu, což znamená, že je zapnuté zapalování. Žárovka je potřebná, aby se zabránilo spálení kontaktů. Když je zapalování zapnuté, opět pomocí tuhého drátu budete muset dosáhnout na tlačítko stahování oken a stisknout ho. Nyní, když motor běží a tlačítko funguje, nebude stahování okna obtížné. Samozřejmě k tomu budete muset opět ohnout hranu dvířek výše uvedeným způsobem. Můžeme vlézt do auta otevřeným oknem.

Video o otevření Škody Octavia například bez klíče

Jak otevřít auto bez klíče

Jak otevřít zabouchnuté dveře auta bez klíče

Někdy se stane, že zavřete dveře auta a ve chvíli, kdy se aktivuje západka, si s hrůzou uvědomíte, že klíče zůstaly ve spínací skříňce nebo je prostě vybitá baterie a mechanické zámky jsou rozbité nebo zamrzlé. Obecně není situace, kdy jsou dveře zavřené a klíče zůstávají uvnitř vozu, neobvyklá. Co dělat v tomto případě? Můžete se obrátit na specialisty na otevírání aut, zaplatit 1500 3000–XNUMX XNUMX rublů v závislosti na značce vašeho auta a umístění a počkat na ně asi hodinu. Koneckonců, nemůžete nechat běžící auto napospas osudu.

Existuje poměrně mnoho způsobů, jak jej otevřít sami bez speciálních nástrojů. Podívejme se na ty hlavní, které automobilovým nadšencům ve většině případů pomohou:

První způsob otevírání pomocí háčku, určitě jste v amerických filmech viděli zloděje aut, jak k otevírání aut používají pravítko. K tomuto účelu použijeme drátěný hák, který si snadno vyrobíte sami. Najděte kousek drátu o délce 50-70 cm a ohněte háček pod úhlem přibližně 45 stupňů. Délka ohnuté části by měla být přibližně 7-10 cm Drát by neměl být příliš měkký, aby se při potřebě zatažení dveří hned nenarovnal a ne příliš tlustý, aby se vešel do otvoru mezi sklem a těsněním.
Otevírání: Mezi okenní těsnění a sklo na straně dveří, kde je klika, vložíme drát s háčkem a zkusíme zaháknout tyč dveří, na které je tlačítko. Po vizuálním nahmatání tyče vytáhněte drát nahoru a zvedněte tyč — dveře jsou otevřené. V některých případech je nutné ohnout těsnění okna. Tato metoda je vhodná pro všechna domácí auta a i napoprvé nezabere osobě bez zkušeností déle než 15 minut.

Druhý způsob, jak otevřít auto bez háku pomocí lanové smyčky. Vhodné pro vozy s vnitřním tlačítkem zavírání dveří, které alespoň trochu vyčnívá nahoru. Tento způsob otevírání bez klíčů můžete podrobněji vidět na videu. V některých případech je nutné pomocí dostupných nástrojů mírně ohnout roh dveří auta. Nezapomeňte pod nářadí umístit měkký hadřík, aby nedošlo k poškrábání laku vozu.

V některých případech je možné poznamenat, že je možné nejprve vložit lano a poté vytvořit smyčku. Může pro vás být jednodušší použít vlasec než lano. Mezera u dveří je skutečně úzká a vlasec může sklouznout tam, kam se lano nevejde.

Třetí způsob, jak otevřít dveře auta bez klíčů na základě použití drátu. Musíte najít drát o délce 1,5 -2 m a ohnout ho tak, aby na konci byl malý háček, kterým lze zaháknout kliku dveří. U většiny dovážených vozů je zabezpečovací systém řešen tak, že při zamčení dveří se prvním stisknutím kliky zevnitř odemknou a druhým se otevře. To je to, co budeme používat. Drát prostrčíme horním rohem dveří a po provedení potřebných změn (ohnutí pod určitým úhlem) se pokusíme háček na konci přitáhnout ke klice dveří. Po zaháknutí kliky zatáhněte za drát směrem k sobě a tím otevřete dveře auta. Pokud se drát mezi dvířka a těsnění nevejde, použijte šikovnou pomůcku k mírnému prohnutí dvířek, nezapomeňte pod šroubovák nebo páčidlo podložit hadříkem, abyste nepoškodili lak. Mírné prohnutí rohu dvířek vozu nezpůsobí žádnou újmu, zde je třeba se pouze bát, aby nedošlo k poškození laku.

Dalším způsobem je pomocí dřevěného klínu ohnout horní hranu dveří. K tomu potřebujete dřevěný klín dlouhý 4 centimetry na základně a 20 centimetrů dlouhý a metrovou tyč se špičatým hákem na konci. Klín se opatrně vrazí mezi pult a zadní horní roh dveří, čímž vznikne mezera 2-3 centimetry. Do něj se zasune tyč a háčkem se otočí zámek dveřního zámku. Klín je potřeba zarážet velmi opatrně, stačí jen klepat pěstí.

Další způsob, jak otevřít auto bez klíčů není mezi únosci tak častý, protože je velmi „hlasitý“. Po ruce budete potřebovat elektřinu a vrtačku. Cylindrická vložka se jednoduše vyvrtá. Ale tato metoda bude vyžadovat výměnu všech larev, pokud později nechcete mít pro každé dveře jiné klíče. Dveře auta můžete také otevřít pomocí polotovaru podobného tvaru klíče. Stačí jej silným pohybem zasunout do vložky zámku a otočit. S dostatečnou silou jej takto otevřete bez klíče.

Pokud je baterie vašeho auta vybitá a auto nemůžete otevřít pomocí centrálního zamykání na alarmu a mechanické zámky nefungují nebo jsou zamrzlé — pak existuje také několik možností akce. První možností je dostat se ke kabelu zámku kapoty. Obvykle jde od zámku kapoty k levému blatníku a dále do interiéru vozu. Nejjednodušší je zaháknout ho drátem poblíž levého světlometu nebo chladiče a prudce zatáhnout. Druhou možností je dodat elektřinu z jiné baterie. Chcete-li to provést, musíte umístit baterii vedle auta, vzít kabely zapalovače cigaret, dát jeden na mínus baterie a na zem auta, s druhým připojeným k „plus“ baterie, vlez pod auto a zapoj ho do plusu startéru.
Druhá osoba v tuto chvíli otevírá auto klíčenkou/klíčem, kterým se tam většinou otevírá.

No a samozřejmě poslední způsob, jak se vloupat do auta, který je vhodný pro ty, kteří se ocitnou mimo město nebo v nouzové situaci — to je rozbíjení skla. Ale nezapomeňte, že se stále budete muset dostat do cíle, je dobré, když je to v létě, ale pokud je špatné počasí, déšť, vítr a mráz. Nejlepší je tedy rozbít pravé zadní okno. Jen se nesnažte rozbít sklo rukou nebo pěstí, budete k tomu potřebovat kladivo, kovovou trubku nebo dobrý ostrý kámen.

Zajímavé:
Jak odstranit spínač brzdových světel pro Škoda Octavia.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»