ŠkodaŠkoda Octavia

Jak rozebrat nábytek Škoda Octavia

Demontáž zámku dveří Škoda Octavia pro výměnu mikrospínače.

V den demontáže krytu a následně zámku budete potřebovat následující nástroj:

1. Křížový šroubovák

2. TORX klíč 15 ve tvaru písmene L (6 zubů)

3. Čelní zásuvka SPLINE 12 (z měniče do zásuvky)

Zpočátku musíme odstranit plastový trojúhelník s výškovým reproduktorem tak, že jej opatrně přitáhneme k sobě a odpojíme konektor od reproduktoru a odložíme stranou. Poté vyjměte tlačítko ovládání elektrického okna a odpojte konektor a vyjměte jej. Jen to neodstraňujte příliš daleko, protože. V budoucnu budete muset ovládat regulátor oken.

Jedním z nejobtížnějších kroků při demontáži obložení předních dveří je demontáž klik. Klika na pravých dveřích se skládá ze dvou částí: horní „zástrčka“, kterou stačí vyjmout, a vnitřní, která je pevně připevněna ke kartě dveří. Chcete-li odstranit horní část rukojeti, musíte vypáčit rukojeť na loketní opěrce obložení a přitáhnout vnější stranu rukojeti směrem k sobě. Je docela snadné poškodit potahovou látku, takže je lepší použít speciální nástroj pro demontáž, pokud neexistuje, použijte plochý šroubovák, jehož pracovní část je zabalena do látky.

Dokončili jsme přípravné práce, nyní musíme udělat malou práci se šroubovákem. Křížově vyšroubujte dva šrouby v prohlubních kliky dveří a jeden za chromovanou klikou pro otevření zámku. Poté vezměte šroubovák s 15zubým bitem TORX (6 zubů) a vyšroubujte šrouby podél konce a dna pláště. Trochu stáhneme lem ve spodní části a zatlačením na světlo otevřených dveří zevnitř ho vyjmeme, odpojíme konektor a odložíme. Po provedení výše uvedených postupů můžete vyjmout dveřní kartu.

Zajímavé:
Jak demontovat světlomet na Škoda Octavia Tour.

Chcete-li lištu sejmout, mírně ji posuňte ve spodní části směrem od dveří a poté ji zvedněte, je to jednodušší, když je okno sklopené. Opatrně odstraňte lem, protože Pájený šev levého horního segmentu karty (který obsahuje rukojeť zámku a tlačítko ovládání okna) se může roztrhnout. Jakmile budete mít pouzdro v rukou, nezapomeňte vyháknout kabel pohonu zámku z chromované rukojeti.

Chcete-li získat přístup k vnitřním součástem dveří, sloupněte hlukovou a tepelně izolační vrstvu kolem okrajů. V naší recenzi vyjmeme sklo zámek lze vyjmout bez demontáže skla, postup demontáže a instalace je však jednoduchý a nezabere mnoho času, ale ušetří spoustu nervů při práci se zámkem. Navíc, zatímco jeden specialista opravuje mikrofon v zámku, druhý stihne nalepit atermickou fólii na přední boční okna.

Po odšroubování dvou skleněných západek na obou stranách jej vyjmeme, pohodlnější je to udělat se sklem napůl nahoře.

Poté odšroubujeme dva šrouby na pravé straně a přisuneme horní část vodítka okenního zvedače blíže k pantům, tím získáme více místa kolem zámku a zjednodušíme demontáž.

Nakonec můžete začít vyjímat zámek, který je zajištěn dvěma šrouby a západkou k cylindrické vložce zámku. Odšroubujeme dva šrouby na konci dveří pomocí nástrčné hlavy SPLINE 12-ti stranné. Abyste se dostali k západce, musíte odšroubovat dva šrouby skryté za černými zátkami; Dávejte pozor, abyste je neodšroubovali úplně, protože. Velmi snadno se ztrácejí v dutinách dveří, tyto šrouby mají dorazy. Poté vyjměte vložku zámku dveří a odepněte západku zámku z kliky. To je vše, můžete odstranit zámek.

Nezapomeňte odpojit konektor od zámku a máte jej ve svých rukou. Na fotografii je již vyměněný mikrofon od autoelektrikáře zvýrazněn modře. Bez lepidla se obejdete, pokud použijete originální mikrofon, ale jeho hledání zabere hodně času a majitel vozu se rozhodl použít snadno dostupný, designově podobný, domácí mikrospínač, který lze zakoupit ve většině prodejen rádií v ČR. město.

Při výměně mikrospínače na dveřích řidiče bylo zjištěno částečné přerušení kabelu pohonu otevírání dveří. Bez zdržování problému naši specialisté vyměnili kabel s odstraněným zámkem, což bude trvat maximálně několik minut.

Přerušení spojení disku

Montáž provádíme v opačném pořadí. Vezměte prosím na vědomí, že můžete zkontrolovat funkčnost nového mikrofonu bez instalace zámku na místo, abyste to udělali, musíte nasadit konektor na zámek a podívat se na reakci kontrolky panelu automobilu na imitaci otevření; provádí se šroubovákem v závorce. Pokud lampa nereaguje okamžitě, nezoufejte, třeba je zámek jednoduše zavřený, zkuste jej otevřít zatažením za kabel a znovu otestujte kvalitu odvedené práce.

Máte-li nějaké dotazy, doporučujeme vám zhlédnout video návod zveřejněný na našich webových stránkách, jak odstranit zámek dveří řidiče.

Vložka zapalování pro AUDI, Volkswagen, Škoda, Seat do 2014.

Oprava válce spínače zapalování pro modelové řady Volkswagen, Audi, Škoda, Seat do roku 2014.

Válce zámku zapalování VAG tohoto typu jsou dvou typů. Lze je odlišit pohledem na immo anténní cívku.

V souladu s tím chápou věci trochu jinak, ale princip je stejný.

Jak demontovat válec zámku zapalování:

Obecně platí, že zpočátku jsou tyto části hradu umístěny jako neskládací. A pokud se tento prvek porouchá, je nutné jej objednat u prodejce pomocí VIN kódu. Ale jak se říká, když to jeden dokáže sestavit, druhý to dokáže rozebrat. Ale naším úkolem je stále ji rozebrat a to opatrně a poté opravit a znovu složit.

Jak rozebrat typ 1:

Jak rozebrat typ 2:

Příspěvek byl publikován v rubrice AUDI, Seat, Škoda, volkswagen, Autozámky. Uložte si permalink do záložek.

Modely zámků

Auto zámky a dveře

Spolupracujeme se všemi známými značkami automobilů:

Volvo_volva_logo Volkswagen_volkswagen_logo Logo_Toyota Suzuki_logo_suzuki Skoda_Skoda_logo Logo Renault_Renault Kia_logo_Kia Logo Mercedes_mercedes Mazda_Mazda_logo Mitsubishi_mitsubishi_logo Logo Nissan_nisan Opel_Logo_Opel Peugeot_peugeot_logo Logo Hyundai_Hyundai Ford_ford_logo Fiat_fiat_logo Honda_honda_logo Citroen_Citroen_logo BMW_bmv_logoaudi_audi_logo

Prodej, opravy, výměny a montáže zámků všech známých značek používaných v Rusku.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»