ŠkodaŠkoda Octavia

Kolik kilometrů ujela flotila škodovek na mistrovství světa?

Kolik kilometrů ujela flotila škodovek na mistrovství světa?

Dne 24. dubna předala ŠKODA v Bělorusku vozy Ředitelství mistrovství světa v hokeji 2014 v autocentru na Kupriyanově, 2A.

V roce 2014 ŠKODA již po dvaadvacáté sponzoruje každoroční mistrovství světa v ledním hokeji, které pořádá Mezinárodní hokejová federace. Český výrobce předal ředitelství mistrovství oficiální flotilu 22 vozů ŠKODA (46 vozů ŠKODA Octavia a 38 vozů ŠKODA Superb). 8. šampionát se bude konat v Minsku od 78. do 9. května.

Oficiální mistrovský vozový park se významně podílí na aktivitách ŠKODA na mistrovství světa v ledním hokeji. Každý rok poskytne ŠKODA pořadatelům šampionátu 40 až 50 vozů. Za posledních 22 let najezdily vozy ŠKODA během oficiálního šampionátu celkem přibližně 5,5 milionu kilometrů. Během této doby nedošlo k jediné poruše vozu. Každý rok tak ŠKODA během světového šampionátu ujede přibližně 250 000 km.

46 vozidel vozového parku ŠKODA slouží především k přepravě cestujících mezi arénami mistrovství světa, letištěm, hotely a dalšími destinacemi v Minsku.

Úkolem společnosti FelOkt-Service LLC, dovozce vozů ŠKODA do Běloruské republiky, je nákup automobilů, celní odbavení, registrace u dopravní policie, pojištění a bezplatný převod na ředitelství na základě nájemní smlouvy. mistrovství světa v hokeji 2014.

V areálech Minsk Arena a Chizhovka Arena se budete moci seznámit s vozy ŠKODA Octavia RS a ŠKODA RapidSpaceback; Hokejoví fanoušci, kteří přijedou na letiště v Minsku, budou moci vidět nejprodávanější Škodu Superb v balíčku Elegance.

A to není vše. Aktivní animační podpora na stáncích, kterou pořádá výrobce ŠKODA, nenechá žádného návštěvníka lhostejným. Na každém z těchto stánků se totiž odehraje napínavý a humorný souboj, kde se výhercem a majitelem ceny stane každý z fanoušků, který navštívil výstavní pavilony ŠKODA.

ŠKODA podporuje Mezinárodní hokejovou federaci při pořádání mistrovství světa v hokeji, která je od roku 1992 jejím generálním sponzorem.

NEWS

ŠKODA AUTO: 30letý partner Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF

Mladá Boleslav, 9. května 2022 – ŠKODA AUTO se stala oficiálním hlavním sponzorem Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF). Mistrovství světa v ledním hokeji se koná nepřetržitě již tři desetiletí. V roce 2017 byl závazek české automobilky oceněn Guinessovou knihou rekordů za nejdelší primární sponzoring v historii sportu mistrovství světa. Letos se turnaj bude konat ve finských městech Helsinky a Tampere od 13. do 29. května. ŠKODA AUTO poskytuje pořadatelům vozový park 45 vozů, včetně plně elektrických modelů ENYAQ COUPÉ RS iV, ENYAQ iV, SUPERB iV a KODIAQ.

„Lední hokej je jedním z nejpopulárnějších sportů nejen v domovské zemi ŠKODA AUTO, ale také v pobaltských a skandinávských zemích, kde je ŠKODA také velmi úspěšná a má velkou zákaznickou základnu. Sport a značka se k sobě dokonale hodí. Proto mě těší, že jako sponzorský partner podporujeme Mistrovství světa v ledním hokeji, nejvýznamnější mezinárodní událost tohoto sportu – a to již tři desetiletí. Pro tuto zvláštní příležitost poskytujeme organizátorům nejmodernější vozový park, včetně našeho vysoce emocionálního a plně elektrického ENYAQ COUPÉ RS iV. Všem zúčastněným přeji hodně úspěchů a samozřejmě držím palce především českému týmu.“

Autoservis Škoda v Moskvě v Jižním správním obvodu připomíná akční nabídky na opravy vozů Škoda

Martin Jahn, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO pro obchod a marketing

„Třicetileté partnerství mezi ŠKODA AUTO a mistrovstvím světa představuje tak dlouhodobý a silný závazek, že se značka stala téměř synonymem ledního hokeje. ŠKODA pro nás byla vždy spolehlivým partnerem, sdílejícím nejen stejné hodnoty, ale také vášeň pro hru. Myslím, že dnes si jen málokterý hokejový fanoušek (včetně mě) dokáže představit ledovou plochu bez tradičního loga v centru nebo vozů ŠKODA v aréně, stejně jako na silnicích hostitelského města.“

Luc Tardif, prezident IIHF

ŠKODA AUTO poprvé podpořila mistrovství světa v ledním hokeji IIHF v roce 1992, zpočátku jako partner mobility. V následujícím roce se výrobce stal oficiálním hlavním sponzorem turnaje – a je jím dodnes. Odhodlání ŠKODA AUTO bylo uznáno v roce 2017, kdy získala Guinnessův světový rekord za nejdelší hlavní sponzoring sportu mistrovství světa.

Letos budou tuto událost v hokejovém kalendáři hostit finská města Helsinky a Tampere. Na 85. mistrovství světa v ledním hokeji mužů IIHF se od 16. do 13. května utká 29 nejlepších národních týmů světa o titul – opět před živým publikem. Kvůli pandemii COVID-19 bylo mistrovství světa 2020 pozastaveno a loni se konalo bez fanoušků v arénách. V souladu s dlouholetou tradicí bude logo ŠKODA při zápasech opět zobrazováno ve středovém kruhu, na obvodových obrubnících a dalších místech v okolí arén.

ŠKODA AUTO bude aktivně působit i v ulicích hostitelských měst: jako oficiální partner mobility turnaje automobilka opět poskytuje pořadatelům mistrovství světa v ledním hokeji IIHF flotilu raketoplánů. Dopravu mezi místy bude zajišťovat 45 vozidel, z nichž třetina bude ENYAQ COUPÉ RS IV. Návštěvníci akce mohou také vidět plně elektrický model ve dvou fanzónách v Tampere a Helsinkách. Na silnicích se objeví i vozy z modelových řad ENYAQ iV, SUPERB iV a KODIAQ. Všechny mají loga ŠKODA AUTO – oficiálního hlavního sponzora – a mistrovství světa v ledním hokeji 2022.

Přihláška 2022 IIHF:

Základní informace a zajímavé statistiky ŠKODA AUTO je opět výhradním partnerem aplikace 2022 IIHF, která fanouškům ledního hokeje nabízí zajímavé podklady a zajímavé statistiky. Díky Live Stream a Goal Alert fanoušci nikdy neminou gól a mohou sledovat zápas téměř v reálném čase. Sázková hra umožňuje fanouškům předvídat výsledky her a sdílet své předpovědi s přáteli. Aplikace pro Android a iOS je také dostupná v několika jazycích.

Zajímavé:
Co lze aktivovat při diagnostice vozu Škoda octavia.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»