ŠkodaŠkoda Fabia

Kolik stojí náhradní klíč na Škodu fabi ii plzen

Klíče Škoda Fabia nejsou nijak zvlášť technologicky vyspělé. V autě této značky tedy vlastně není nic přirozenějšího, bylo stvořeno pro použití v městských podmínkách v nonstop režimu. Salon není nijak zvlášť šik, i když jsou v něm přítomny všechny ovládací funkce. Jak před restylingem, tak po něm bylo auto vyrobeno ve dvou verzích karoserie. V Kaluze se montují i ​​hatchbacky a kombíky druhé generace.

Historie klíčů k vozům Škoda Fabia

Poslední rok 20. století byl u značky Škoda ve znamení uvedení nového kompaktního pětidveřového hatchbacku. Tento vůz zaujal své místo v showroomech zastaralé Fabie. Po nějaké době bylo možné tento model nalézt již s karoserií sedan nebo kombi a objevila se kombinovaná vozidla, která spojovala kvality osobního automobilu a miniaturního nákladního automobilu. Pokud jde o vnější vlastnosti, takový vůz vynikal prázdnými boky a prostorným kufrem, který zcela zabíral prostor zadní řady sedadel. Vycházel z konceptu Volkswagenu Polo, který ovlivnil i konfiguraci. Některá auta měla dokonce motor Volkswagen. První generace Fabie se vyráběla do roku 2007.

Následujících 7 let, od roku 2007 do roku 2014, byla vydána nová verze hatchbacku. V průběhu výrobního procesu sedan z modelové nabídky zmizel, jinak se vozy vyráběné v Rusku velmi podobají Roomsteru, vyráběnému ve stejných letech v ČR. Na rozdíl od první generace Fabie se ta druhá znatelně protáhla, přestože rozvor zůstal rozměrově stejný. Změnil se i interiér, stal se prostornějším a nastupování do něj je pohodlnější. Během procesu restylingu provedeného v roce 2010 dostaly vozy místo automatických převodovek robotizované sedmistupňové převodovky a modernější motory.

Zajímavé:
Jak aktivovat automatické zamykání dveří na Skoda Yeti.

Od roku 2014 byla zahájena výroba třetí generace Fabie. Jedná se o hatchback, který nikdy nevstoupí na ruský trh. Tento model má karoserii kombi, několik možností motoru a kupující mají také na výběr mezi manuální a robotickou selektivní převodovkou.

Jak vybavení vozu ovlivňuje typ klíče?

Mnoho variant modelu Fabia se vyrábí v České republice a dalších zemích včetně Ruska. Spory mezi automobilovými nadšenci o výhodách a nevýhodách různých převodovek a přítomnosti palubního počítače v autě pokračují. Možná je to názor lidí s konzervativními názory, který nutí vývojáře vylepšovat manuální převodovky a zlevňovat modely opuštěním nejmodernějších prostředků pohodlí — parkovacích senzorů, klimatizací, vyhřívaných sedadel a dalších příjemných, ale ne nejdůležitějších funkce v autě. V takto zjednodušených autech je mechanický klíč pro otevírání dveří a startování motoru jedinou možnou možností.

Moderní plnění vozu, poskytující komfort, je ovládáno centrálním zamykáním. Přítomnost rádiového vysílače v této jednotce umožňuje použití elektroniky klíč pro Škoda Fabia, pomocí kterého můžete na dálku nastartovat motor nebo klimatizaci a také bezdotykově otevřít zámky dveří.

Výroba klíčů pro Škoda Fabia

V našem servisním středisku si mohou majitelé vozů Škoda Fabia vždy objednat výrobu mechanických a elektronických klíčů. K tomu potřebné materiály a komponenty jsou vždy k dispozici. Rychlost a přesnost otáčení klíčů je zajištěna využitím počítačového programu při sestavování trojrozměrného výkresu a při řízení výrobní fáze.

Vyklápěcí klíč je také miniaturní dálkový ovladač. Počet tlačítek na jeho těle odpovídá možnostem, které lze spustit na dálku od vozu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»