Škoda

Což je lepší AC 4 Experimental nebo Škoda T40

Hezký den všem a vítejte na aces.gg! Právě onehdy se v prémiovém obchodě na webu Wargaming objevil nový střední prémiový tank šesté úrovně, vlastněný Británií, a nyní je před vámi průvodce AC 4 Experimental.

Charakteristickým rysem tohoto vozidla je, že nemá preferenční úroveň boje a doba jeho prodeje je omezená. Zároveň lze AC 4 Experimental zakoupit ve speciálním balíčku, který obsahuje britského zástupce nižší úrovně – tank AC 1 Sentinel čtvrté úrovně, hangárové sloty pro obě jednotky, plně vylepšenou posádku a 1000 zlatých, zájemci by měli pospěš si.

Experimentální TTX AC 4

AC 4 Experimentální průvodce WoT od aces.gg

Nejprve věnujme trochu pozornosti parametrům pozorování a přežití. Zde můžeme pouze říci, že máme bezpečnostní rezervu zcela typickou pro ST-6 a standardní viditelnost 360 metrů, kterou lze později urychlit pomocí modulů a výhod.

Pokračujeme-li v úvahách o přežití, stojí za zmínku, že vlastnosti pancéřování AC 4 Experimental jsou velmi slabé, v jakékoli projekci nás všechno proniká, což zhoršuje poměrně vysoká silueta tanku a jeho poměrně velké rozměry.

Ohledně mobility je tank AC 4 Experimental WoT obdařen velmi slušnou maximální rychlostí, jediný problém je, že výkon motoru s naší hmotností nestačí na plnou akceleraci, takže maximální rychlosti dosáhneme až při jízdě z hory. Vzhledem k 11.46 koním na tunu nemáme moc dynamiky. Zároveň je také nemožné nazvat Brita velmi pomalým, ale určitě je velmi těsný, ale s manévrovatelností je vše v pořádku.

Zajímavé:
Kdy budou rozvody na Škodě Octavia.

pistole

Protože naše obecné vlastnosti nejsou tak dobré, jak bychom si přáli, zbraně by měly být mnohem lepší. To je částečně pravda, zbraň AC 4 Experimental má na svou úroveň vynikající ukazatele průniku pancířem, takže toto vozidlo nelze označit za závislé na zlatě.
Co se týče způsobeného poškození, máme poměrně nízký alfa zásah, ale vysokou rychlost palby a celkově tyto dva parametry umožňují AC 4 Experimental World of Tanks způsobit více než 2000 poškození za minutu, samozřejmě s přihlédnutím k modulům a nadupaná posádka.

Z hlediska přesnosti je situace zajímavá. Rozptyl zbraně ponechává mnoho přání, stabilizace je také slabá, ale rychle se sblížíme, což znamená, že instalací vhodného vybavení můžete docela dobře zlepšit střelecký komfort, ale tento stroj stále nemůže hned zasáhnout cíle.

Nakonec zbývá říci, že tank AC 4 Experimental má dobré elevační úhly, zbraň se ohýbá dolů o 10 stupňů, a to je dobrá zpráva.

Výhody a nevýhody

Na základě výše uvedeného není těžké určit silné a slabé stránky tohoto stroje, ale pro usnadnění vnímání vše rozebereme.

výhody:
• Dobrá rychlost střelby a poškození za minutu;
• Rychlé míchání;
• Vynikající parametry průniku pancířem;
• Pohodlné vertikální zaměřovací úhly.

nevýhody:
• Nedostatek brnění;
• Velká a vysoká silueta;
• Nízká dynamika;
• Špatná pohyblivost;
• Špatná viditelnost;
• Nejedná se o preferenční úroveň bitev.

Zařízení pro AC 4 Experimental

Při revizi vlastností tohoto prémiového stroje jsme se již krátce zmínili o tom, jaké moduly potřebuje, a abychom se neopakovali, přejdeme rovnou k jejich instalaci. Na AC 4 Experimental je tedy zařízení vybráno následovně:
1. — bez něj naše DPM ponechává mnoho přání, a kromě toho, poškození není nikdy příliš velké, volba je jasná.
2. — posílení všech vlastností, což v našem případě poskytne dobré bonusy a umožní nám výhodně posílit vůz.
3. – nízká standardní viditelnost 360 metrů se nebude zdát každému přijatelná az tohoto důvodu bude tato varianta celkem logická.
Pokud jste sledovali výše uvedený video průvodce AC 4 Experimental, všimnete si, že tento tank může být vybaven . Taková volba může být skutečně opodstatněná, ale zavazuje vás hrát pasivně, stát v křoví na druhé linii, takže tady se každý rozhodne sám za sebe.

Zajímavé:
Jak se jmenuje Kia Ceed v Koreji.

Výcvik posádky

Abychom dále zmírnili naše nedostatky a zlepšili naše přednosti, je velmi důležité řádně vycvičit posádku, pak bude hra na jakémkoli tanku mnohem pohodlnější a zábavnější. Můžeme urychlit opravu poškozených modulů, zvýšit utajení vozidla a zvýšit individuální a obecné vlastnosti posádky, které potřebujete vědět, jak je používat. Vzhledem ke všemu výše uvedenému byste se měli na AC 4 Experimental perks naučit následovně:
• velitel – , , , .
• Mechanik řidič – , , , .
• Střelec – , , , .
• Rádiový operátor – , , , .
• Nakladač – , , , .

Zařízení pro AC 4 Experimental

Výběr spotřebního materiálu, jako ve většině případů, pro tento stroj bude standardní: , , , takový set vám umožní cítit se docela pohodlně a dobře hospodařit. Pokud však se stříbrem nemáte vážné potíže a v bitvě dáváte přednost spolehlivosti, pak je lepší hrát na jistotu a mít na AC 4 Experimental následující výhody: , , , kde lze poslední možnost nahradit .

Taktika pro hraní AC 4 Experimental

Nemáme skutečně vysokou mobilitu a dynamiku, není zde vůbec žádné pancéřování, vozidlo je poměrně velké. Všechny tyto faktory diktují určitý styl hry, takže na AC 4 Experimental je taktika bitvy držet se druhé linie.

Zde máme více prostoru pro manévrování a je mnohem snazší střílet z rychlopalné zbraně v podmínkách, kdy vás nikdo nevidí. Tím, že stojíte v křoví a nezapadáte do světla, se výrazně snižuje pravděpodobnost poškození, což umožňuje vašemu AC 4 Experimental World of Tanks žít déle, šetřit drahocenné zdravotní rezervy a zpravidla způsobovat větší poškození a tedy farma. Právě s touto strategií chování přijde Stereo Tube vhod.

Samozřejmě můžete hrát agresivněji a používat taktiku středních tanků. Ano, nedostatek mobility bude znát, ale tank AC 4 Experimental WoT má vynikající úhly sklonu děla, takže můžete hrát z věže, využívat terén a různé budovy. Mírně se vykloníme, rychle sjedeme dolů, vystřelíme a valíme zpět. Ale v takových případech si dejte pozor na dělostřelectvo a nezdržujte se dlouho na jednom místě.

Zajímavé:
Co nainstalovat na Škoda T 50.

Jinak jsme výborný podpůrný tank, schopný bez problémů měnit směr, pomáhat spojencům na různých bocích nebo krýt základnu. Zároveň bych rád řekl, že prémiový tank AC 4 Experimental stojí za to vzít, už jen proto, že jeho vlastnosti prorážení pancíře vám umožní dokonale hospodařit bez použití zlatých granátů.

AC 4 Experimentální recenze, vybavení, výdělky (farma)

AC 4

Recenze středního tanku šesté úrovně britského národa AC 4 Exp. Doporučuji vám, abyste se před rozhodnutím o koupi tohoto zařízení několikrát zamysleli. Níže vysvětlím, proč se držím tohoto konkrétního hlediska

Nevýhody AC 4 Exp.

✔ Největší nevýhodou tohoto tanku je jeho rychlost. Neměli byste se spoléhat na údaje, které uvádí web World of Tanks, kde je maximální rychlost uváděna na 60 km/h. Abyste dosáhli této rychlosti, potřebujete poměrně prudký kopec, přibližně jako na mapě El Haluf. Do stejného kopce ale budete muset šplhat bolestně dlouho, 10 km/h. Přímý AC 4 Exp. pohybuje rychlostí cca 20-40 km/h

✔ Osobně nemá preferenční úroveň bitev, měl jsem 65% hry s úrovní VIII, 30% hry s úrovní VII a 5% s vlastní úrovní a dokonce několikrát s úrovní IV. Vzhledem k tomu, že drtivá většina osmiček vás posílá do hangáru dvěma ranami, je v tom málo dobrého. Protože kvůli špatnému motoru nebudete moci běžet a házet jako sebeúctyhodný střední tank

✔ Tank nemá pancéřování a plechovka, která je k dispozici, vás nebude schopna ochránit. Zejména AC 4 Exp. trpí dělostřeleckými samohybnými děly a skutečně jakýmikoli vysoce výbušnými zraněními, která v 90 % případů vedou k invaliditě až do konce bitvy

✔ Přesnost je přibližně 50/50, což znamená, že přibližně 50 % je na hraně konvergence. A také divoce závisí na EBR Uvedu příklad: střílíte na lehký tank na mapě Prokhorovka, přesně po linii jízdy, střela letí výš k obloze a tak dále, po úpravě. zrak, vystřelíte níž a ejhle, granáty začnou létat přesně, tedy do země pod lehký tank. Vstupte znovu do přímky a projektil letí opět výš

Zajímavé:
Jaká je normohodina Škoda Bafia.

✔ Nízké jednorázové poškození, které je však kompenzováno rychlým přebíjením

✔ Kamufláž je zde také úplně prázdná, někdy stojíte skoro u tanku, střílíte a nesvítíte, ale častěji svítí na půl mapy, aniž byste osvětlili těžké tanky stojící před vámi a vy ne dbejte na to, abyste byli menší, vaše kamufláž a kamufláž jsou napumpované o 100 %

✔ A co je nejdůležitější, vydělávání stříbra na tomto tanku se příliš neliší od vydělávání na běžných tancích. Uvidíte to, když se podíváte na snímky obrazovky po bitvě

Jako reklama: Organizace pohřbů v Moskvě a Moskevské oblasti. Podrobnosti na webu https://cafe-pominki.ru/pominki-u-krematoriya/

Pros AC 4 Experimentální

✔ Nejpřesvědčivější plus je AC 4 Exp. to je penetrace 171 mm mezi všechny střední tanky šesté úrovně, to je nejlepší výsledek, úplně stejný má jen Sherman Firefly

✔ Vynikající elevační úhly (sklon zbraně)

✔ Všechny ostatní takzvané výhody, které jsou prezentovány na různých stránkách, by měly být připsány levným šperkům

AS 4 výdělek (farma)

Podle mého osobního názoru tento tank vydělává docela skromně s prémiovým účtem by nikam nešel, ale bez něj jsou to pouhé haléře. Farmu AC 4 však můžete zhodnotit sami pohledem na sestavení po bitevních screenshotech, ale mějte na paměti, že výsledky na snímcích nezahrnují záběry se „zlatými“ BP granáty, jinak by byl výsledek ještě smutnější.

AC 4 dohod

AC 4 Exp. zařízení

★ Pěchovadlo střední ráže

★ Vylepšená ventilace třídy 2 nebo stereo trubice

Zařízení AC 4

Stojí nebo nestojí za nákup AC 4 Exp.

Jak jsem již psal na začátku článku, měli byste o tom přemýšlet před rozhodnutím o koupi tohoto tanku, protože je velmi nejednoznačný a je poměrně pevně svázán s FBR. V jedné bitvě jste husar, sekáte všechny zleva i zprava do zelí, v druhé nadáváte, míjíte stále dokola při plné míře nebo trefujete bez poškození

Zajímavé:
Jak odstranit zadní nárazník Škoda Superb.

Je samozřejmě možné, že mi nádrž nefungovala, ale pro vás bude všechno jinak, ale za co jsem ji koupil, prodávám ji. Osobně bych si ji po smutné zkušenosti s hraním AC 4 Experimental nekoupil.

Další články o prémiových tancích úrovně 6-7

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button