ŠkodaŠkoda Octavia

Co je lepší: Škoda Octavia nebo Toyota Camry

Toyota Camry nebo Škoda Octavia? Nemůžu se rozhodnout, který by byl pevnější.

Camry třídy E, Octavia třídy S. Velký rozdíl ve třídě, výbavě a ceně je hlavně v TOP stupních výbavy. Nechápu, co zde srovnávat.

Camry nebo Superb, pak si můžete myslet. A tak je volba jasná.

Škoda dřevěné a plastové.
Camry je měkčí a pohodlnější.

Kvalita sestavení a cena služeb jsou totožné.

Camry, to je také Camry v Africe.

Záleží na tom, který rok, pokud je to konec 90. To je stejný rok, 97-98. Raději bych bral škodovku, ta bude ve všem spolehlivější a levnější, ale co se týče vzhledu těch let, škodovka je mnohem lepší, tahle Toyota je vyšší třída, ty toyoty jsou vzhledově naprosto mizerné a ta interiér je hrozný (i když kvalita lepší materiál)! Ale počínaje rokem 2002, pak samozřejmě Camry!

Pojem pevnost je ekvivalentní pojmu vzhled. Pokud vybíráte podle vzhledu, proč se vůbec na něco ptát? Vezměte si ten, který se vám vzhledově líbí nejvíc, a je to. A pokud vás zajímají takové věci jako spolehlivost, likvidita atd., tak se pokusím pár slovy vysvětlit. Pro začátek, pokud narazíte na Toyotu Camry, řekněme z roku 2004, pak bude mít téměř celé břicho pokryto rzí – nemoc každé Toyoty, odpružení nebude nic, zabité k nepoznání (pokud ho samozřejmě nezměnil majitel několikrát během těchto 10 let provozu), stará 4 -Manuální převodovka na Camry je nejjednodušší automatická převodovka, která existuje, ale také nejspolehlivější. Camry jsou od roku 6 vybaveny plnohodnotnými 2011stupňovými automatickými převodovkami. Touha ušetřit u Toyoty převažuje nad touhou vyrábět kvalitní auta. Do Škodovky začali montovat 6stupňové automatické převodovky v roce 2004 a byly kvalitní už v těch letech, kdy o automatech pochyboval celý svět. Odpružení na Octavii je prostě nezničitelná jednotka, vše se samozřejmě stává nepoužitelným, ale odpružení na Škodě vydrží mnohonásobně déle než na Toyotě. Na staré Octavii nikde nenajdete rez. Škodovka takovou nemoc nemá, kvalita laku je na nejvyšší úrovni, ale na Toyotě se tradují legendy, že jen jeden čip způsobuje rezivění celé kapoty. Pokud se bavíme o novém autě. Camry se na sekundárním trhu neprodávají, stejně jako Corolas. Vidíte, lidé si kupují japonská auta, protože všichni říkají, jak jsou cool a prestižní, utrácejí se miliony za reklamní kampaně, ale proč je trh ojetin prostě zaplaven toyotami ve věkové kategorii od 1 měsíců? Lidé si tato auta kupují po zkušební jízdě, a když si sundají růžové brýle, slyší hrozné poruchy odpružení, naprostý nedostatek zvukové izolace, dřevěný volant, nedostatek výkonu (i s 3 v3,5 při rychlostech nad 6 km/h). Japonci vyráběli kvalitní auta, ale to už bylo dávno. Kdysi jsem měl Škodu Octavii, několik let jsem neměl jedinou stížnost, auto mě nikdy nezklamalo. Pracuji ve firmě zabývající se prodejem ojetých aut Svou škodovku jsem dal kamarádovi, který v ní jezdí, spokojený jako dítě.

Zajímavé:
Jak zkontrolovat destičky na Škodě Rapid.

Téma: Camry vs Octavia

Ustas99 je offline

Ve výchozím nastavení

CitovatZpráva od vintos Zobrazit zprávu

Stasi, co je špatného na spolehlivosti Korejců? Moje ceratka mi navždy zůstane v paměti jako spolehlivé a bezproblémové auto. Myslím, že byste měli věnovat pozornost Optimě. Camry a Octaha jsou auta z různých světů. Technologie, klasika a pragmatismus Octaha versus spolehlivost a design (i když IMHO velmi kontroverzní) Camry. Už jsem si vybral, ale udělal jsem to na základě toho, že si auto budu půjčovat maximálně na 5 let.

Vitaly, ahoj.
YD je fakt úspěšnější než TD, ale našli mě odřenýho na 47tkm (motor se teď opravuje((((Dali mi jet se zárukou a zasekl jsem se na 150tkm((()
Udělají to teď a já to pošlu
Korejce vůbec nechci. Jezdil jsem po autosalonech v okolí (Hyundai, Volkswagen, Mitsubishi, Škoda, Nissan, Toyota, Renault, UAZ, VAZ) a zvažoval všechny možnosti (od Rapidu, po UAZ, přes Caravel) a došel k závěru, že Korejci , upřímně řečeno, stalo se. a začalo hrát s kvalitou (přesněji řečeno šetřit peníze do kapsy) A co kecy? lidé jedí!
Mám toho dost, zkusím další loterii.

Naposledy upravil Ustas99; 04.04.2018 ve 12:39 hodin.

vintosovi se to líbí.
04.04.2018, 12:00 #32

Clover je offline

Profesní registrace 22.02.2018 Adresa Perm Auto
Model 7FL Rok výroby 2018 Motor 1,8TSI/DSG Barva Rubínově červená Černá E Zprávy 210

Ve výchozím nastavení

CitovatZpráva od Arkadiy_82 Zobrazit zprávu

V mé zadní řadě si děti mohou hrát sifu!
Opravdu jsem chtěl Camry, kolegové.

04.04.2018, 12:03 #33

*DoN* offline

Registrace fanoušků 10.10.2013 Adresa MO – Krasnoznamensk & Lipetsk Auto
Model Škoda Karoq Rok výroby 2020 Motor 1,4Tsi 8AT Barva Topaz hnědá Zprávy 1,088 XNUMX

Ve výchozím nastavení

A dokonce chci Camry ještě víc, přátelé!

stmívání a flashback, jako je tento.
Nápověda: povolení skrytých funkcí, aktivace Mirrorlink za jízdy, resetování chyb VAG
04.04.2018, 23:02 #34

Zajímavé:
Jaká byla zelená řada Škody.

Aibolit je offline

Profesní registrace 07.02.2018/XNUMX/XNUMX Adresa Moskva, Perovo Auto
Model Octavia Rok výroby 2012 Motor 1.4 a DSG Barva stříbrná Zprávy 184

Ve výchozím nastavení

Každé auto má své klady i zápory.
Od roku 2005 jsem demontoval karoserii Camry 30 a tam se na 2.4 také porouchaly automatické převodovky, ale u 3.0 nebyly žádné problémy.
Pokud čtete fóra, neexistuje jediné hodné auto, všechny mají problémy.
Ale jak se říká, nejlepší auto je nové.

Po Pajero 3 jsem si koupil Kia Sorento a taky si myslel, že už si korejce v životě nekoupím, ačkoliv s ním nebyly žádné problémy a náhradní díly jsou velmi levné.
Poté, co jsem prodal Sorentu a cestoval po showroomech, jsem si uvědomil, že kromě korejského nelze vzít nic.

Takže si vezměte, co se vám líbí, ale na kvalitě to nepoznáte. Ale nezapomeňte, že dříve nebo později jej budete muset prodat a kolik ztratíte na sekundárním trhu.
Odcizená auta naznačují, že o auto je poptávka, jak na náhradní díly, tak jako celek.

Ustas99 se to líbí.
Analýza Octavie A5 FL https://remrai.ru/shop/
A kdo je teď snadný?
05.04.2018, 06:23 #35

Mr.X je offline

Registrace fanoušků 20.06.2011 Adresa qqqqq Auto
Model FL Rok výroby 2017 Motor 1.8 Barva Cappuccino Zprávy 1,700 XNUMX

Ve výchozím nastavení

CitovatZpráva od Aibolit Zobrazit zprávu

. Ale nezapomeňte, že dříve nebo později jej budete muset prodat a kolik ztratíte na sekundárním trhu.
Odcizená auta naznačují, že o auto je poptávka, jak na náhradní díly, tak jako celek.

Ztráty na sekundárním trhu beru jako jednu z možností auta. Menší ztráta je samozřejmě jednou z výhod. Jeden z. Možná pro někoho to nejdůležitější. Pak si musíte koupit stará auta Zhiguli, když je později prodáte, nic neztratíte.
Ta auta, která je výhodné ukrást na základě poměru riziko/odměna, se používají ke krádeži. A existuje mnoho faktorů, včetně dostupnosti deaktivačních zařízení proti krádeži, nákladů na náhradní díly, prestiže značky a mnoha dalších. Kombinace faktorů často vede k neviditelným výsledkům, kdy se na prvním místě krádeží objeví nějaké BMW X6 a něco z produktu VAZ. No, nebo existovaly značky automobilů, na kterých byly světlomety nebo nárazník odstraněny bez dozoru – kvůli snadné demontáži a absurdně vysokým nákladům.

Zajímavé:
Jak dlouho vydrží motor 1.8 ve Škodovce.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button