ŠkodaŠkoda Octavia

Co potřebujete vědět o Škodě Octavia combi

Kombi je ideální varianta pro velkou rodinu, zvláště pokud se jedná o Škodu. Všechny modely českého výrobce se vyznačují množstvím volného prostoru v kabině a prostorným zavazadlovým prostorem. V tomto ohledu je ŠKODA OCTAVIA COMBI jedním z nejlepších vozů ve své třídě.

Pro koho je ŠKODA OCTAVIA COMBI vhodná?

Kombi se samozřejmě volí hlavně pro rodinné využití. Rodinní příslušníci však nejsou všichni, kdo budou z vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI těžit. Díky svému prostornému interiéru a prostornému kufru je vůz vhodný pro přepravu cestujících nebo nákladu.

Pro vůz je k dispozici mnoho úprav. Maximální výkon je 230 koní. S. Ukazuje se, že kombi může být docela sportovní auto a prostorný interiér a obrovský kufr jsou příjemnými doplňky, které se budou hodit každému.

Exteriér vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI

Auto vypadá jasně a neobvykle, z velké části díky unikátním dvojitým světlometům. Vzhled vozu ŠKODA OCTAVIA COMBI spojuje charakteristický lakonicismus českého výrobce a moderní trendy v automobilovém průmyslu.

Široká maska ​​chladiče a masivní nasávání vzduchu dodávají kombi umírněnou agresivitu a opticky zvětšují jeho příď. Chromované prvky dodávají sportovní styl. LED optika vytváří výrazný obraz.

Kombi je vybaveno pokročilými technologiemi, které se budou na silnici vždy hodit. Například adaptivní tempomat nejen udržuje nastavenou rychlost, ale také hlídá vzdálenost od vpředu jedoucích aut. Kromě klasických předních a zadních parkovacích senzorů je kombi k dispozici s parkovacím autopilotem, který dokáže samostatně najít volné místo a provést manévr prakticky bez zásahu řidiče.

Bezpečnost je důležitým kritériem při výběru rodinného vozu. OCTAVIA COMBI to má na maximální úrovni, auto získalo 5 hvězdiček z 5 od Euro NCAP za bezpečnost. Kombi je vybaveno předním dálkovým ovládáním, asistentem dálkových světel, hlídáním mrtvého úhlu a dalšími systémy.

Zajímavé:
Jak vyměnit silentblok na zadním nosníku Škoda Felicia 1997.

Rozdíly mezi OCTAVIA COMBI a OCTAVIA

Vozy se liší typem karoserie, proto se mírně liší rozměry. Liftback je o 3 mm delší a kombi je o 4 mm vyšší díky střešním ližinám. Dalším rozdílem je objem zavazadlového prostoru. U liftbacku je to 568 litrů – rekordní hodnota ve třídě. A kombi má samozřejmě ještě víc – 588 litrů. Pokud sklopíte zadní sedadla, objem se zvětší na 1718 litrů. Obecně tím rozdíly mezi OCTAVIA COMBI a OCTAVIA končí.

Náklady na ŠKODA OCTAVIA COMBI v. Krasnojarsk

Cena vozu se odvíjí od typu motoru, převodovky, pohonu, výbavy a dalších bodů. Náklady na ŠKODA OCTAVIA COMBI v. Krasnojarsk začíná od 1 363 000 rublů. Zjistěte všechny podrobnosti o autě od oficiálního prodejce v Krasnojarsku „Bear-Vostok“.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button