ŠkodaŠkoda OctaviaŠkoda Octavia A7

Jak deaktivovat ekologické tipy na Škoda Octavia A7

Vasily 77 je offline

Ve výchozím nastaveníCo se mi na A7 nelíbí

Bez ohledu na to, jak moc kdo chce, vytvořím takové téma – neexistují žádné ideály, začnu jako první!
1. Psal jsem o zamykání dveří.
2. Opravdu nemám rád šmouhy od zpětných zrcátek po umytí. Bez ohledu na to, jak moc jsme se v myčce snažili a vyfoukali a umyli, po zaparkování byly na dveřích slzy. a v rychlosti se rozsypaly po celém těle.
to je jen začátek. malé věci.

Poznámka:
Je čas ohradit témata před zbytečnými záplavami
Pokud k tématu není nic od vás, PASS BY. Dost námětů na povodně.
Pokud se moderátor domnívá, že příspěvek je mimo téma, vyhrazuje si právo jej smazat a udělit trest v souladu s Pravidly fóra a tímto tématem.
Co není tématem, jsou diskuze o všem možném.

Naposledy upravil alexiv; 02.12.2017 ve 16:11.

13.06.2014, 12:45 #1851

Kompas offline

Profesní registrace 01.01.2014 Adresa Kuban Auto
Model Octavia A7 Rok výroby 2014 Motor 1.8, manuál Barva Bílá Zprávy 341

Ve výchozím nastavení

CitovatZpráva od Johnny Depp Zobrazit zprávu

Tahá díky různým délkám pohonů. Pokud se nepletu, pravá je kratší než levá (nebo naopak), takže na plyn a při intenzivní akceleraci začne auto táhnout doprava a vy musíte točit volantem do vlevo, odjet.
A opravují to aktivací režimu Speaker a nějaké další funkce, zapomněl jsem název. Obecně platí, že volant v prvním případě více tuhne v rychlosti, zatímco ve druhém dává elektronika řízení méně. Na YouTube je video, které názorně ukazuje polohu volantu při akceleraci. Není zcela vyléčen, ale je významný.

Zajímavé:
Kolik vozů Škoda je v USA.

Ohledně volantu nám náš týmový kolega ze Seatu na fóru řekl, že OD pro Seat kvůli stížnostem na vybočení v rychlostech začíná měnit nastavení řízení na Dynamic. O tomhle jsem u Škodovky ještě neslyšel.

Téměř vše je tak vzpěra MacPherson – typ odpružení, se kterým je nejsnazší implementovat pohon předních kol – nemá vliv na skluz vozu – ten pravý je delší, takže část momentu distribuovaného diferenciálem je vynaloženo na elastické kroucení pravého pohonu a přichází na kolo méně, vlevo – více, auto táhne doprava, ale protože neexistuje žádný samosvorný nebo řízený diferenciál, kompenzace ke skluzu dochází v důsledku brzdění levého kola (abs) sám jsem to nedělal, protože všechno je předvídatelné a je lepší, když řídím auto, než ono mě.
A změnil jsem řízení – je to prostě třída – jasná nula, vynikající zpětná vazba, úplně jiný, integrálnější pocit z auta.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button