ŠkodaŠkoda Kodiak

Jak odpovědět na telefon Škoda Kodiak

Infotainment systémy ŠKODA KODIAQ. Chytré technologie a jejich možnosti

Pro své první SUV nabízí ŠKODA širokou škálu informačních a zábavních systémů.

  • Navigační a infotainment systém Columbus s Wi-Fi hotspotem a volitelným LTE modulem;
  • Další komponenty jako Phonebox s indukčním nabíjením a audiosystém Canton;
  • Rozhraní SmartLink+ pro integraci zařízení podporujících Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink™.

ŠKODA KODIAQ je vůz pro ty, kteří jsou neustále ve spojení. Během cesty mohou cestující těžit z neustálého připojení k síti. Toto rodinné SUV s řadou řešení infotainmentu a konektivity nabízí řidičům a cestujícím novou úroveň přístupu k informacím a zábavě s plně připojeným internetem.

Pro své první SUV nabízí ŠKODA širokou škálu informačních a zábavních systémů. Jsou rychlé, nabízejí řadu funkcí a rozhraní a mají kapacitní dotykové obrazovky, které reagují spíše na tlak prstu než na pouhý tlak. Pro nejdůležitější funkce jsou k dispozici tradiční mechanická tlačítka a ovládací prvky ŠKODA.


ŠKODA KODIAQ

Informační a zábavní systémy

SmartLink+ umožňuje používat ve vašem voze ŠKODA KODIAQ zařízení s Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink™. Když k portu USB připojíte kompatibilní smartphone, na displeji vozidla se zobrazí odpovídající rozhraní. Pro všechny tři možnosti rozhraní jsou aplikace speciálně přizpůsobeny pro použití v automobilu. Hlavní službou je online přístup k hudebním archivům Hudba Google Play, Aupeo! a iTunes. Kromě toho je systém vybaven různými navigačními a informačními funkcemi. Další mobilní aplikace budou představeny v blízké budoucnosti.

Informační a zábavní systém Bolero

Informační a zábavní systém Bolero je vybaven 8palcovým dotykovým displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů a senzorem přiblížení: jakmile uživatel přiloží prst na obrazovku, systém se přepne do režimu ovládání, ve kterém můžete používat swipe a posunovací gesta. Systém Bolero podporuje hlasové přehrávání zpráv a také umožňuje jejich psaní na obrazovku.

Zajímavé:
Jak správně zavřít kufr vozu Škoda Octavia.

Systém je dále vybaven rozhraním Bluetooth s pohodlným řídicím algoritmem a funkcemi pro ovládání telefonu a MP3 přehrávače, rozhraním SmartLink, hlasovým ovládáním a osmi reproduktory. Kromě toho má řidič k dispozici další pohodlnou funkci systému Bolero – In-Car-Communication (ICC): mikrofon systému handsfree snímá hlas řidiče a přenáší jej přes zadní reproduktory na zadní sedadla. .


ŠKODA KODIAQ

Navigační a informační systém Amundsen

Navigační a informační a zábavní systém Amundsen nabízí stejnou sadu funkcí jako systém Bolero, ale navíc obsahuje navigační systém s vysoce kvalitní grafikou a Wi-Fi hotspot. Dva tunery zajišťují příjem rozhlasových stanic. Pomocí Wi-Fi hotspotu mohou cestující k systému připojit až osm mobilních zařízení a používat je k vyhledávání na webu, prohlížení obrázků a odesílání e-mailových zpráv.

Další funkcí systému Amundsen jsou speciální režimy zobrazení pro jízdu v nerovném terénu nebo na víceúrovňových parkovištích. V těchto režimech systém zobrazuje na displeji další údaje, jako je úhel natočení předních kol.

Navigační infotainment systém Columbus

Vrcholným systémem je navigační infotainment systém Columbus s větší úhlopříčkou displeje 9,2 palce. Kromě všech funkcí systému Amundsen je špičkový systém navíc vybaven vestavěnou 64GB flash pamětí a DVD mechanikou. Volitelný LTE modul poskytuje vysokorychlostní přístup k internetu.

ŠKODA KODIAQ

Další funkce infotainmentu

Od Ambition Plus si zákazníci ŠKODA KODIAQ mohou objednat Phonebox s indukčním nabíjením Qi. Navíc pomocí bezdrátového připojení NFC je chytrý telefon umístěný v přihrádce připojen k anténě vozu, což zajišťuje vysoce kvalitní příjem a přenos signálu.

Volitelný audiosystém Canton obsahuje deset reproduktorů (včetně subwooferu) (k dispozici v kombinaci s infotainment systémem Bolero a vyšším). Zesilovač o výkonu 575 W má vestavěný digitální ekvalizér.

Pro cestující na zadních sedadlech vyvinula ŠKODA speciální příslušenství nazvané Simply Clever: bezpečné držáky tabletů, které lze namontovat na opěrky hlavy předních sedadel. K dispozici je také další 230voltová zásuvka a USB konektor pro napájení zařízení. Pokud je vozidlo vybaveno navigačním informačním systémem, mohou cestující na zadních sedadlech získat přístup k některým funkcím mediálního a navigačního systému instalací mobilní aplikace ŠKODA Media Command do svého tabletu nebo chytrého telefonu.

Zajímavé:
Kde můžete upravit Škodu bez odstranění záruky.

ŠKODA KODIAQ

ERA-GLONASS

Zavolání na tísňovou službu ERA-GLONASS se provede automaticky po nehodě v případě aktivace bezpečnostních systémů, jako jsou airbagy. Vozidlo naváže hlasové a datové spojení s vyhrazeným tísňovým kontaktním centrem, které přenáší potřebné informace. Zaměstnanec centra učiní potřebná opatření a případně vyšle na místo zásahu vhodnou pomoc. Řidič a cestující mohou navíc provést nouzové volání ručně stisknutím speciálního tlačítka.

ŠKODA KODIAQ si nyní můžete zakoupit od 1 389 000 rublů, podrobnosti na webu na odkazu

Autosalon „Arsenal-Auto“

Tula, Oktyabrskaya ulice, 320

Tel. 8 (4872) 38-18-60, 38-18-46

Hlavní zprávy dne v našem telegramu. Jen ty nejdůležitější věci.

Přejít na Telegram

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button