ŠkodaŠkoda OctaviaŠkoda Octavia Tour

Jak demontovat mechanický regulátor oken na Škoda Octavia Tour

Jak vyměnit kožešinu. okenní regulátory? To je průšvih, to je průšvih

Jak by bylo možné dostat se do auta v hodnotě více než 500 rublů? namontovat mechanická okna vpředu (nová Škoda Octavia 1.4)?
Prosím, pomozte mi vyřešit problém s výměnou předního měchu. zvedače oken na elektrické Co je potřeba dokoupit a vyměnit: samotné zvedáky oken s motory, tlačítky, dveřními lištami atd. Kolik to bude stát a jak neztratit záruku?
A potřebujete drahou „komfortní“ jednotku předepsanou prodejcem?
Děkuji vám všem předem.

deset70

Oracle

Zprávy 16 254 Reakce 2 401 Auto AD1 R-Line TDI

Bude to neuvěřitelně drahé.
BC je třeba vyměnit, ale ve srovnání s jednotkami ESP to není vůbec drahé.

Je snazší koupit auto s vhodným balíčkem.

Pierburg

Oracle

Zprávy 4 133 Reakce 481 City Non-rezinovaya Car Volvo S40 1.8; Dodge Grand Caravan – 3.0, Ford Mondeo 4 – 240HP, VW Passat B4 – zůstal na fóru

Cituji slogan WRH2E
Autore, promiň, ale proč jsi to tenkrát vzal, měl jsi v zadku červy nebo co?

A další otázkou bude, jak zvýšit výkon zeleniny pomocí počítačových chladičů a nul.

Nemůžete obejmout nesmírnost, pochopit nepochopitelné a nacpat se do nepředstavitelného.

Shahabbas

Někde něco chápu

Zprávy 2 318 Reakce 691 Město Litva Auto Seat Toledo — prodáno; Volvo S80 – 2.4, benzín; VW Caddy – pracovní auto

Neoficiální výměna elektricky ovládaných oken za elektrická.
Pokud máte problém, jdete k off-dealerovi, který má na vaše auto záruku.
Kontrolují výbavu vozidla pomocí VIN kódu, vidí, že ve výbavě jsou mechanická okna, ale okna v elektrice jsou a není tam žádný papír, že jsou oficiálně vyměněna.
Poté mohou s čistým svědomím říci Ahoj záruka vašeho vozu!

Zajímavé:
Jak zkontrolovat polohu vířivých klapek na voze Škoda Octavia A7.

Neodpovídám na hloupé otázky v soukromí!

nikitin83

Právě jsem přišel

Zprávy 2 Reakce 0 Město Rusko, Sterlitamak Auto Škoda Oktavia BUD 1.4 2010

Autore, promiň, ale proč jsi to tenkrát vzal, měl jsi v zadku červy nebo co?
A další otázkou bude, jak zvýšit výkon zeleniny pomocí počítačových chladičů a nul.
Pierburg
Nejsem fanoušek závodění a otázka pumpování motoru rozhodně nenastane Sice na dálnici je to při předjíždění trochu slabé, ale ve městě nejsou problémy, kde ale sehnat potřebnou rezervu díly na výměnu (prodejce náhradních dílů je na náhradní díly příliš drahý) a nainstalujte je u oficiálního prodejce (není to nijak obcházet), je to velmi akutní.
Mimochodem, nikde není psáno, že tato konfigurace je dodávána s mechanickými okny, pouze rezervace na úřadě. web – Přední elektrická okna s funkcí komfortního zavírání (pouze pro vozy s motorem 1,6 A o tom prodejce mlčel). .

Výměna regulátoru oken pro Škoda Octavia

Výměna regulátoru oken pro Škoda Octavia

Komentáře: 0 13.01.2018 Když se bavíme nejen o výdajích na výměnu určitého autodílu, ale také o nákupu samotného dílu za nemalé peníze, nabízí se samozřejmě otázka: opravit si jej sám nebo zaplatit jiný N množství peněz na opravy? Mluvíme o zvedáku okna, samotný mechanismus, bez zohlednění ceny za motor, bude od čtyř tisíc rublů. Proč se to láme? Faktem je, jak ukazuje praxe, k výměně se nejčastěji uchýlí regulátor okna řidiče, protože bez ohledu na to, jak řidič kontaktuje vnější svět z auta a otevře jej více než jednou. Samotný motor, který slouží jako pomocný prvek při spouštění, trpí a opotřebovává se. V tomto návodu vám řekneme, jak na to sami, samozřejmě vás hned upozorníme, že nejde o rychlou práci.

Zajímavé:
Jak objednat druhý klíč pro Škoda Octavia.

Je dobré, když je letní čas a stahovač oken vás nepřekvapí v mínus 30.

Začněme otevřením dvířek a přitažením pískače k ​​nám, aby se uvolnil a odstranil. Na výškovém reproduktoru je konektor, musíme ho také odstranit. Chcete-li odstranit konzolu, která je zodpovědná za ovládání zrcátek, musíte vzít plochý šroubovák a vypáčit jej. Chcete-li konzolu rozebrat, znamená to, že jsme viděli šroub, který se nachází na vnitřní straně konzoly, odšroubujte. to. Nyní se podívejte na kliku dveří, vidíte zástrčku? Vezměte šroubovák a vyjměte jej bez poškození povrchu. Nyní pomalu začněme zvedat celou konzolu, ale nebojte se, neměla by se rozbít. Poté, co jsme je odstranili, viděli jsme, že tam byly tři šrouby, abychom je odšroubovali, vezmeme křížový šroubovák, jsou na něm zářezy, jen ho odšroubujte, ale nevytahujte. Jednoduše odpojte konektor konzoly. Opusťme prozatím toto místo a přejděme k obložení dveří. Musíme odšroubovat sedm šroubů umístěných podél obrysu. Vezmeme pouzdro a zvedneme ho k sobě, abychom ho snadněji vyjímali. Dalším krokem je odpojení: konektoru alarmu a podsvícení. Poté, co jsme ji odstranili, viděli jsme ochrannou membránu, vezmeme nůž a nařízneme ji, poté přilepíme, můžete použít lepidlo. Autorádio demontujeme, stačí odšroubovat upevňovací šrouby. Dveře jsme nechali odkryté, protože jsme odstranili membránu. Nyní vidíme sedm trapézových montážních šroubů. Zbylo málo, nyní odpojíme blok od motoru, použijeme k tomu šroubovák, vypáčíme západku a zatáhneme, dokud sama nevyskočí. Nyní odšroubujeme šrouby, které zajišťují sklo, a vytáhneme lichoběžník. Nyní nainstalujte lichoběžník v opačném pořadí. Pokud si náhle myslíte, že je to nutné, předběžně ošetřete lichoběžníkové kabely mazivem. Zkontrolujte, zda sklo funguje a volně se pohybuje nahoru a dolů bez jakéhokoli hluku. Vše smontujte v opačném pořadí.

Zajímavé:
Co je lepší Megan nebo Škoda.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button