ŠkodaŠkoda OctaviaŠkoda octavia a5Škoda Octavia TourŠkoda Rapid

Jak vyměnit spodní lem předního nárazníku Škoda Octavia

Druhá generace Škody Octavia se vyráběla v letech 2004 až 2012. Základem byla platforma A5 od koncernu Volkswagen, kam patří i Škoda. Nejlepší výměna kontaktní skupiny spínačů zapalování pro Škodu Octavia video Kromě hlavní výroby v české Mladé Boleslavi se populární vůz vyráběl v Rusku v závodě Volkswagen v Kaluze a dále v Indii, na Slovensku, na Ukrajině a v Kazachstánu. . Výměna svíček pro Škoda Octavia Tour (A4) video návod Demontáž předního nárazníku na Škoda Octavia A5 – Kniha jízd Škoda. Demontáž zadního stěrače Škoda Octavia video Hlavní karoserií je liftback (konturami velmi podobný sedanu), vyrábělo se ale i kombi Combi a od roku 2007 je jeho verzí s pohonem všech kol Škoda Octavia Scout.

Přední nárazník je u všech modelů stejný, zadní závisí na typu karoserie. Jsou plastové, uvnitř je kovový zesilovač spojený s podélníky. Klipy Výměna kontaktní skupiny spínací skříňky Škoda Octavia tour video Spolu s dalšími prvky nárazník chrání cestující před poškozením při dopravních nehodách podle evropské klasifikace získala Škoda Octavia při hodnocení bezpečnosti čtyři hvězdičky z pěti;

V nízkých rychlostech se nárazník při nárazu zdeformuje, ale po odstranění nákladu obnoví svůj tvar. 11 200 RUR 9 600 RUR Přední nárazník Škoda Rapid s originálními ostřikovači světlometů je nyní ve vašem nákupním košíku S rostoucí silou nárazu se objevují praskliny a praskliny. Pro posouzení závažných závad, rozhodnutí o opravě nebo výměně nebo uvedení dílu do původní podoby je nutné díl z vozu vyjmout.

Zajímavé:
Jaký druh karburátoru má Škoda.

Demontujte přední nárazník

Z požadovaných nástrojů:

 • klíč na 10,
 • plochý šroubovák,
 • úzké kleště,
 • klíče-hvězdy TORX T25 a T30.

Více: Testovací jízda Škoda Octavia 1 8

Demontáž předního nárazníku Škoda Octavia A5 Video

Nárazník Škoda Octavia

Jednáme v následujícím pořadí:

 1. Otevřete kapotu. Vlastní výměna svíček na Škoda Octavia A5 – video Zadní a přední nárazník na Škoda Octavia. Čtyři písty shora zajistí masku chladiče, pomocí kleští (nebo bočních nůžek) vytáhněte středovou tyč spony a poté její tělo vyjměte.
 2. Dva hvězdicové šrouby mezi světlometem a kolem přitahují zespodu hranu nárazníku k blatníku na každé straně. Toto video vám ukáže, jak odstranit/vyměnit přední nárazník na Hondě Civic. Videonávod na demontáž zadního nárazníku na Škodě Octavia A5 (FL). Výměna předních brzdových destiček vozu Škoda Octavia A5 Nejprve vyšroubujte čtyři šrouby a vyjměte zámek v podběhu kola. Pro usnadnění práce je lepší to dělat s otočenými koly a ideálně na zvedáku s demontovanými.
 3. U Octavie vyrobených po roce 2007 uvolňujeme čtyři písty zespodu, podobně jako u horních.
 4. U dřívějších verzí budete muset dotáhnout šrouby: sejměte dvě ozdobné mřížky ve spodní části nárazníku otočením směrem k sobě shora; odšroubujte dva šrouby předního upevnění k zesilovači skrytému za nimi; další dva šrouby připevňují plastovou část ke kovovému zesilovači zespodu a tři shora.
 5. Nyní můžete nárazník odstranit zatažením směrem k sobě. Demontujeme zadní nárazník vozu Škoda Octavia A5. Odpovědi na často kladené otázky Než se na něco zeptáte, podívejte se, zda je zde vaše otázka zodpovězena! Demontáž předního nárazníku na Hondě Civic:. Výměna skupiny kontaktů spínače zapalování pro Škoda Octavia Tour video. Výměna brzdových destiček pro Škoda Octavia (A5, Tour, A7) – fotografie a videa Pomocí dlouhého šroubováku shora skrz otvory vytlačte jazýčky na dvou západkách umístěných na okrajích masky chladiče.
 6. Po demontáži plastové části lze v případě potřeby demontovat zesilovač, který je k podélníkům připevněn šesti šrouby.
Zajímavé:
Jak zanechat poznámku ohledně reklamy Škoda.

Více: Péče o regulátor tlaku

Jak demontovat a demontovat přední nárazník SKODA OCTAVIA II.

Jak demontovat přední nárazník na Škoda Octavia A5 FL

Pomozte s vývojem a vylepšením kanálu! WebMoney – Z398336599382 nebo R377898193497 ZEC –

Demontujte zadní nárazník

V závislosti na typu karoserie Octavie existují rozdíly v provedené práci, ale obecný postup je následující:

 1. U kombi v kufru sejměte podpěrnou plochu a odšroubujte šrouby, abyste odstranili zadní ozdobnou desku. Po odstranění spon, které jej připevňují k podlaze, odstraníme boční spodní dokončovací panely. Škoda Octavia Scout bílý hroch Kniha jízd Demontujeme přední nárazník na Škoda Octavia A5. Po odepnutí spon je potřeba vyjmout plastovou krabičku na uložení drobností.
 2. U liftbacku odšroubujte a sejměte zadní obložení kufru, odšroubujte šrouby zajišťující plechy v rozích a vytáhněte písty (nejprve jejich střední část pomocí úzkých kleští), které přitlačují boční obložení. Výměna zapalovacích svíček na voze Škoda Octavia A5 1. Výměna skupiny kontaktů spínače zapalování Škoda Octavia video. Zadní nárazník Octavia Škoda / Škoda Octavia Jak demontovat přední nárazník na videu Škoda Rapid. Výměna předních a zadních brzdových destiček na voze Škoda Octavia A5 To vše se provádí pro získání přístupu k držáku nárazníku.
 3. Dále u všech modelů odstraňte ventilační ventil v pravém rohu po odšroubování matic.
 4. Ze spodní části podběhu kola odšroubujte čtyři šrouby připevňující zámek k blatníku a nárazníku. Od kufru, ohnutím bočního obložení, se dostaneme ke dvěma šroubům na každé straně, které připevňují nárazník na okrajích ke karoserii.
 5. Čtyři šrouby jsme odšroubovali zespodu pod autem a šest shora v kufru.
 6. Odstraňte nárazník směrem dozadu, začněte od okrajů.

Nárazníková sukně

Zadní a přední nárazníky vozu Škoda Octavia jsou lakovány v barvě karoserie. Spodnička je vyrobena z tenčího plastu jako samostatný díl. Inzerát na prodej předního nárazníku Škoda Octavia A5 A5 5 2004 – 2013 v regionu Tula na Avito Do jisté míry se jedná o spotřební zboží. Často se s ním dostávají do kontaktu obrubníky, zmrzlý sníh, nerovnosti a překážky na vozovce, ačkoliv má Škoda Octavia dobrou světlou výšku 140 mm. Černá neutrální barva ladí s jakoukoliv barvou karoserie, vysoká elasticita umožňuje „přežít“ i ty nejtěžší srážky. V případě vážného poškození a protržení je snadné vyměnit pouze levnou spodní lištu, protože je připevněna k pevnějšímu plastovému nárazníku s pružnými písty.

Zajímavé:
Kolik je čistý příjem vozu Škoda z prodaného vozu.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button