Kia sportage 3Škoda

Jak zvýšit výkon kia sportage 3

Alfa Romeo Audi BAIC BMW Brilliance BYD Cadillac Changan Chery Chevrolet Chrysler Citroen Daewoo Datsun Dodge Dongfeng (DFM) Exeed FAW Fiat Ford GAC Geely Genesis Velká zeď (GWM) Haval Honda Hummer Hyundai Infiniti Iveco JAC Jaguar Li Land Ro Mazda Jeep Ro Mazda KLex KLex Land Ro Mazda Mitsubishi Nissan Omoda Opel Peugeot Porsche Ravon Renault Saab Seat Škoda Smart SsangYong Subaru Suzuki Tank Toyota Volkswagen Volvo Vortex Zotye VAZ (LADA) GAZ ZAZ UAZ

Bongo Carens Carnival Ceed Cerato K5 K900 Magentis Mohave Optima Picanto Rio Rio X-Line Seltos Shuma Sorento Soul Spectra Sportage Stinger Venga XCeed

I 1993 – 2006 II 2004 – 2008 II 2008 – 2010 III 2010 – 2014 III 2014 – 2016 IV 2016 – 2018 IV 2018 – dosud V 2021 – současnost

Firmware ADACT byl vytvořen s cílem zlepšit slabou dynamiku KIA Sportage III (2014 — 2016), přidat výkon motoru a zachránit majitele před problémy s vadnými „ekologickými“ systémy.

Proč provádět chiptuning KIA Sportage III (2014 – 2016)

Zvyšte výkon a točivý moment
Zlepšete odezvu plynového pedálu
Přidejte trakci při nízkých rychlostech
Vyhladit poklesy při přetaktování
Odstraňte škubání při provozu automatické převodovky
Deaktivujte vadné ekosystémy

Zajímavé:
Jakou barvu má Škoda Fabia číslo 9893.

A to jsou jen hlavní výhody. Čipový tuning pro KIA Sportage III (2014 – 2016) ve skutečnosti umožňuje přesně přizpůsobit vůz jízdnímu stylu majitele a učinit chování vozu předvídatelným.

Více o zárukách a výsledcích čipování se dozvíte u našich partnerů ve městě.

Recenze na chiptuning KIA Sportage III (2014 – 2016)

Podělte se o své zkušenosti s ostatními řidiči.

Oblíbené úpravy pro chiptuning

Kia Sportage III 2014 – 2016 1.6l. (135 koní)

Zvýšení výkonu motoru o 6.4 % hp. Zvýšení točivého momentu +6.7% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Kia Sportage III 2014 – 2016 2.0l. (150 koní)

Zvýšení výkonu motoru o 6.5 % hp. Zvýšení točivého momentu +6.8% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Kia Sportage III 2014 – 2016 2.0l. (166 koní)

Zvýšení výkonu motoru o 6.2 % hp. Zvýšení točivého momentu +6.5% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Gubkinskij, Jamalsko-něnecký autonomní okruh, Gubkinskij, mikrookres č. 9
Žádné recenze
10% sleva při registraci z webu
Moskva, 2. Chutorskaja, 38Ас27
Moskva, Izhorskaya 5
Moskva, osada Moskovskij, 1. mikrookres, Chabarova vl.9
10% sleva při registraci z webu
Moskva, 4. Zagorodnyj pr-zd, 18a
Moskva, sv. Avtozavodskaya, 23 k.7
Moskva, sv. Svobody, 95k2
10% sleva při registraci z webu
Moskva, Prospekt Vernadskogo 12 d
5% sleva při registraci z webu
Moskva, Pomorská ulice 48A budova 10
10% sleva při registraci z webu

Často se nás ptají

Mám nový Tank 500, má smysl dělat chiptuning? Zjistí prodejce skutečnost, že se jedná o reprogii?

Chip tuning je slang, ve skutečnosti jde o naladění motoru, méně často převodovky, s širokými možnostmi a možnostmi. A k tomuto problému je třeba přistupovat situačně. Pokud je vše v pořádku na skladě, nerozbíjejte nové auto). Pokud jste ale jezdili po okolí a ocenili všechny požitky Euro standardů a potřebujete zlepšení, vítejte v Adaktu. Pokud víme, čínští výrobci se o tuning nezajímají. Prozatím.

Na dálnici jsem narazil na špatný benzín. Poté se na palubní desce rozsvítila ikona motoru a servisní středisko objednalo katalyzátor. Mám nainstalovat levnou univerzální nebo flashnout?

Stačí „vytřást“ a nechat prázdnou plechovku, je to JZD, už jen proto, že z tlumiče bude slyšet rachotivý zvuk výfuku a zvlnění časem vyhoří. Univerzální kata netrvají dlouho, jen velmi krátce). Kupovat nový a objednávat je nereálně drahé, často prostě není v akci. Vypněte softwarové ovládání kata (přechod na Euro-2) a nainstalujte pojistku plamene — optimální řešení. Navíc, protože jsme tam už vylezli, můžeme přidat výkon).

Zvýší se spotřeba paliva po instalaci stupně 1? Soused čipoval Kia Rio, spotřeba stoupla o litr.

Nastavení elektronické řídicí jednotky (kalibrace) na úrovni „prvního stupně“, za předpokladu dodržení běžných provozních procesů ve spalovacím motoru, nemůže vést ke zvýšení spotřeby paliva. Ale sám řidič jako řídící článek v řetězci „plynového pedálu“, když dostává nové příležitosti v řízení auta, může toto číslo snadno zvýšit. Vše je zde jednoduché, chutě se zvýšily, lidé začali jezdit a spotřeba vzrostla. Přestali jsme jezdit a vrátili se k předchozímu stylu pohybu, ale s novými schopnostmi a komfortem se spotřeba vrátí do normálu nebo dokonce mírně klesne.

Jaké je zvýšení výkonu s přirozeně nasávaným benzínovým čipem?

Výsledky měření růstu bez marketingu jen zřídka dosahují pěti procent. Ještě méně často před sedmou. Informační obsah tohoto ukazatele je však menší než jedno procento celkového obrazu o taktických a technických vlastnostech motoru. Eliminace jeho zaváhání, zvýšení točivého momentu v celém rozsahu otáček-zatížení, zkrácení doby odezvy plynového pedálu, bez nutnosti vytáčet motor, to jsou „hezké vychytávky“, které získáte s odsátým čipem a nedají se měřit jakékoli stojany. Stojí za to připomenout, že softwarová změna není zázrak, ale nastavení.

Senzor oxidu dusíku na dieselovém JAC selhal, má smysl ho vyměnit?

Má smysl, ale existuje také alternativa, programově odstranit systém SCR. Tím se ochráníte před jakýmikoli dalšími náklady, které s tím souvisí.

Nyní mnoho lidí vydává certifikáty pro firmware, jaký je rozdíl mezi vašimi certifikáty a ostatními?

Faktem je, že se jedná o certifikát, pomocí kterého si můžete ověřit pravost našeho nastavení. Jakási záruka kvality. Ostatní tuningové firmy až na vzácné výjimky vydávají papírky se stručnou informací o skutečnosti, že se jedná o reprog, bez odkazu na u nás zakoupený software bloku motoru auta.

Když jsem vypnul vířivé klapky, částečně jsem ztratil spodní část, co mám dělat?

To je docela očekávané, protože systém vířivých klapek sacího potrubí slouží k optimalizaci provozu spalovacího motoru v rozsahu nízkých a středních otáček. Existují dvě možnosti řešení problému. První, nerozpočtová, zcela obnoví chod systému. Druhým, nejlogičtějším, je „dokončit program“. Tímto způsobem vyrovnáte ztráty a dokonce zvýšíte výkon a točivý moment v poměru k „vypouštění“. Už jste do toho zasáhli, takže si vzpomeňte na softwarovou část. Je zvláštní, že to váš pán nenavrhl.

Kontrolní kód pro zadní lambda sondu je na motoru Largus, Renault K7M. Zakázat nebo vyměnit? Zdá se, že katalyzátor je v pořádku.

Doporučujeme vyměnit snímač. Pokud programově zakážete druhou lambdu, nebudete mít kontrolu nad katalyzátorem, což není dobré. Ale s mrtvou kočkou je závěr jasný: šít na E2 s instalací pojistky plamene.

Chci deaktivovat imobilizér na Patriotu, už mě to nebaví. Příležitost, klady, zápory?

Bez problémů to vypneme. Klady — nepříjemnosti zmizí. Proti: Ztratíte jeden ze stupňů ochrany.

Diagnostika ukázala výpadky zapalování, specialista řekl, že motor je v pořádku, na vině je program, dá se to opravit?

Vynechání zapalování detekuje řídicí systém nerovnoměrným otáčením klikového hřídele, velmi zjednodušeně řečeno. Jedná se jednoznačně o poruchu a je třeba ji najít a opravit. Maskování chybových kódů nakonec povede k hrozným následkům. Najděte si jiného mistra.

Můj Tuareg nemá filtr pevných částic, kontrola výfukového systému ukázala, že demontáž provedl předchozí majitel. Auto neustále kouří v přídavném spalování, zejména na dálnici při vysoké rychlosti. Možná vrátit saze na místo?

S největší pravděpodobností máte nesprávné naladění, vyrobené společně s vypnutím ekologie. Kontaktujte naše partnery, zašlou nám váš program ECU motoru k analýze. Prostudujeme a opravíme. Ale je také možná porucha palivového systému; Máte přímou cestu ke specialistovi.

VAZ 2115, blok 7.2. ledna, ELM 327 nevidí data z kyslíkových senzorů, ačkoli je na stejném místě.

S největší pravděpodobností máte nahraný program, který podporuje RCO, tedy úpravy CO z diagnostického zařízení. Nebo se senzory jednoduše vypnou, tzv. E0. Možná byly DC nefunkční a předchozí majitel nebyl spokojen s nákupem nových a jejich výměnou. Kontaktujte naše partnery, ti obnoví systém do normálního provozu.

Jaký výkon a točivý moment se přidá po čipu Haval 1.5 t? V továrním programu produkuje 150 hp 280 nm.

Dynamika partnerů ukázala 190 koní a 220 nm, softwarové změny by se ale měly dotknout jak motoru, tak převodovky.

Chci úplně deaktivovat EGR u dieselu Chiron, model 2006 Guards 2.0 141 hp. automatická převodovka, je tu možnost? Cena? Je možné obrátit proces zapínání ventilu?

Je tu možnost, úplně to vypneme, s povinným odstavením ventilu. Ověřte si cenu u našich partnerů. Můžete také vrátit vše na své místo, pokud se tak rozhodnete.

U Mercedesu Arocs nám bylo odmítnuto vypnout močovinu s odkazem na chybějící vybavení pro blikání jednotek MCM a ACM, je v nich spousta chyb, nouzový režim, manuální řazení, nelze pracovat.

Kontaktujte naše nejbližší partnery, jsem si jistý, že najdete vybavení. Navíc v našem případě není vyžadováno blikání jednotky ACM, pouze MCM.

Chci individuální ladění, výrazně zlepšit dynamiku a elasticitu, dosáhnout maximálního výkonu.

Žádný problém. Naladíme přesně váš motor. Jen mějte na paměti, že naše modifikace „hromadného ražení“ fáze 1 vybírá téměř 70–80 procent možností ladění, při zachování všech továrních omezení a monitorování teploty, kontroly detonace a dalších faktorů kritických pro životnost motoru, ale zároveň výrazně. zvyšuje komfort při pohybu, dynamiku zrychlení, bez objektivního zvýšení spotřeby paliva je často možné ji snížit. Nastavení ‘maximum’ má řadu nevýhod, ta hlavní například po výměně snímače hmotnostního průtoku vzduchu veškeré jemné doladění ‘letí do pekel’. Ať už to potřebujete nebo ne, rozhodněte se sami.

Mohlo by být špinavé síto plynové nádrže příčinou nízkého tlaku paliva?

Kia Sportage-3: chiptuning motoru, vnější změny, lepší jízdní výkon, zvýšená spolehlivost

Tuning vozů Kia Sportage 3 se stává stále populárnějším fenoménem. Majitelé těchto vozů se jim snaží dát individualitu, zlepšit technické vlastnosti a vzhled. Jednou z nejoblíbenějších oblastí ladění Kia Sportage 3 je chiptuning – instalace speciálního čipu, který dokáže výrazně zvýšit výkon motoru.

Podívejme se na hlavní možnosti tuningu pro Kia Sportage 3 a jejich dopad na výkon vozu.

Ladění čipů motoru

Instalace chiptuningu na Kia Sportage 3 poskytuje průměrné zvýšení výkonu o 20-30 koňských sil. To vozu umožňuje zrychlit na 100 km/h za 7–8 sekund namísto 9,5 sekundy u sériové verze. Zvyšuje se také maximální rychlost vozidla. Spotřeba paliva přitom zůstává prakticky nezměněna. Chip tuning obvykle nevyžaduje výměnu nebo upgrade dalších prvků — pouze instalaci samotného čipu.

Zadní pohled na vyladěný crossover na dálnici

Ladění vzhledu

Mnoho majitelů Kia Sportage 3 chce dát svému vozu agresivnější a dynamičtější vzhled. K tomu slouží aerodynamické body kity, spoilery, přídavné přívody vzduchu a LED osvětlení. Populární je také montáž kol z lehké slitiny se zvýšeným průměrem s nízkoprofilovými pneumatikami a sportovním podvozkem s možností nastavení světlé výšky.

Vyladění vzhledu Kia Sportage 3 umožňuje, aby vůz vypadal skutečně jedinečně a vyčníval z pozadí sériových vozů. Přitom je zachována výborná ovladatelnost a komfort od výrobce.

Portrét řidiče v interiéru vyladěného crossoveru

Zlepšená kvalita jízdy

Pro zlepšení ovladatelnosti a plynulosti vozu Kia Sportage 3 často používají sportovní podvozek s nastavitelnou světlou výškou. To vám umožní ztížit jízdu pro dynamickou jízdu nebo měkkou pro pohodlnou jízdu na nerovných cestách. Poptávka je i po výměně standardních tlumičů za modernější, s možností nastavení tuhosti.

Dalším účinným způsobem, jak zlepšit manipulaci, je instalace různých stabilizátorů a stabilizátorů. To pomáhá minimalizovat naklánění karoserie v zatáčkách a udržuje vůz pod kontrolou i při vysokých rychlostech.

Zvýšená spolehlivost a životnost

Kromě zlepšení dynamických vlastností a vzhledu se mnoho automobilových nadšenců snaží zvýšit spolehlivost a životnost své Kia Sportage 3 prostřednictvím tuningu. K tomuto účelu se používají vysokopevnostní díly odpružení a převodovky, zesílené kotoučové brzdy, sportovní obložení a zesílené pneumatiky. Tato opatření pomáhají minimalizovat opotřebení dílů při aktivní jízdě.

Doporučuje se také instalovat další olejové a chladicí radiátory. To zabraňuje přehřívání motoru i při delším intenzivním používání a prodlužuje jeho životnost.

Výběr optimálního ladění

Při plánování tuningu Kia Sportage 3 je důležité správně vybrat soubor opatření na základě potřeb konkrétního majitele. Někomu bude ke zlepšení dynamiky stačit chiptuning, jiný bude chtít kompletně předělat jak vzhled, tak jízdní projev vozu.

V každém případě se před laděním doporučuje konzultovat se zkušenými odborníky. Pomohou vám sestavit pracovní plán a vybrat optimální sadu náhradních dílů, které budou splňovat přání majitele a technické vlastnosti konkrétní úpravy Kia Sportage 3.

Kompetentní přístup k tuningu vám umožní proměnit sériový crossover Kia Sportage 3 ve skutečně jedinečný a vysoce výkonný vůz, který vyčnívá z davu podobných vozů.

Výběr spolehlivého tuningového servisu

Při výběru služby pro ladění Kia Sportage 3 byste měli věnovat pozornost především zkušenostem odborníků a přítomnosti pozitivních recenzí od ostatních klientů. Je vhodné vybrat si službu, která se specializuje konkrétně na modely Kia a je kompetentní ve výběru náhradních dílů a nastavení softwaru.

Důležité je také probrat s řemeslníky svá přání na úpravu vozu a ujistit se, že nabízejí nejlepší řešení pro dosažení požadovaného výsledku. Neměli byste souhlasit s nabídkou instalace nejvýkonnějších a nejdražších náhradních dílů, pokud je konečným cílem pohodlná jízda s mírným zvýšením dynamiky.

Před zahájením práce je vhodné podívat se na fotografie a recenze tuningových projektů Kia Sportage 3 již dokončených touto službou. To vám pomůže získat představu o úrovni dovedností umělců.

Tuning interiéru

Kromě vylepšování exteriéru a zlepšování technických vlastností věnuje mnoho automobilových nadšenců pozornost také ladění interiéru Kia Sportage 3. To může zahrnovat instalaci sportovních sedadel, obložení interiéru vysoce kvalitními materiály a dodatečnou zvukovou izolaci.

Nechybí ani originální řešení pro instalaci multimediálních systémů s velkými displeji, neonové osvětlení interiéru, chromované a karbonové ozdobné prvky. Hlavním cílem je, aby interiér byl co nejvíce stylový, pohodlný a v souladu s celkovým konceptem tuningu.

Pokud chcete ze salonu Kia Sportage 3 udělat autoklub s celou řadou zábavy a vychytávek, měli byste se poradit se specialisty na akustiku a elektroniku automobilů. Pomohou vám kompetentně navrhnout a dokončit tak složitý úkol.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»