ŠkodaŠkoda Fabia

Kde jsou umístěna světla pro denní svícení Škoda Fabia?

DRL Daleko k podlaze záře VAZ

DRL ovladač 3 12V (DRL 3 12V) Plastové pouzdro pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

Ovladač DRL-3-12V (DRL-3). Plastové světlomety karoserie svítí samy, vlákno dálkových světel Koupit běžící světla. DRL ovladač-3-12V (DRL-3). Plastové světlomety karoserie svítí samy, vlákno dálkových světel Vlákno pro vzdálené patro DRL-3-12V (DRL-3)

Před nákupem to zkontrolujte!

Tento ovladač není vhodný pro většinu aut JAPONSKY VYROBENÝCH!

Dodávka DRL 3 12V (DRL 3 12V) pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

Jméno Počet
Ovladač DRL-3-12V (DRL-3-12V) pojistka 10A, vodiče 0,5m. 1 pc
Návod, schéma zapojení 1 pc
Obal 1 pc
CELKEM 3 pc

Technické vlastnosti DRL 3 12V (DRL 3 12V) pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

Název parametru Hodnota
Palubní napětí vozidla 8-16V
Odběr proudu z okruhu baterie v aktivním režimu ne více než 5 A
Aktuální spotřeba zařízení v aktivním režimu ne více než 20 mA
Aktuální spotřeba v pohotovostním režimu ne více než 0,1 mA
Typ ovládání klimatizace voděodolný
Typ skořápky ABS plast
Hmotnost 125 gr.

Funkční sada DRL 3 12V (DRL 3 12V) pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

– Automatické vypínání DRL při ručním přepnutí na potkávací (obrysová světla) a zpět;

Zajímavé:
Kde je řídící jednotka pro manuální klimatizaci Škoda Octavia 1999.

– Hladké zapálení dálkových světel při jasu 30 % po nastartování motoru;

– Automatické vypnutí DRL po zastavení motoru;

– Ochrana proti zkratu. (pojistka 10A);

– Schopnost vypnout DRL bez vypnutí motoru;

– Provozní práh z generátoru 13,0-13,1V;

– Aktivace DRL ze snímače rychlosti.

Popis činnosti zařízení DRL 3 12V (DRL 3 12V) pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

– Použitím DRL ovladač-3-12V (DRL-3-12V) práce řádných řídících orgánů není narušena.

– Ovladač DRL-3-12V (DRL-3-12V) funguje ve spojení se standardní elektroinstalací a ovládání vozidla. Zařízení realizuje funkci denního svícení pomocí dálkových světel (30 % maximálního jasu).

– Funkce DRL na dálkových světlech se automaticky rozsvítí po nastartování motoru nebo aktivaci snímačem rychlosti v tomto režimu se DRL zapne po zahájení pohybu (relevantní pro vozy vybavené automatickým startem).

– Ovládání vypnutí DRL závisí na způsobu připojení ovládacího kanálu (modrý vodič). Ovládací kanál by měl být připojen k obrysovým nebo potkávacím světlům.

– Pokud zapnete obrysová světla (potkávací světla), DRL se automaticky vypne. Pro úplné zhasnutí světla bez vypnutí motoru stačí krátce zapnout (ne déle než 1 s) a poté zhasnout obrysová světla (potkávací světla). Stejným způsobem znovu zapněte DRL, krátkým přepnutím obrysových světel (potkávacích světel). Tato funkce funguje na všech programech:

– Program č. 1: Po nastartování motoru, když napětí baterie dosáhne hodnoty nad 13,1V, automaticky se zapne režim DRL. Potkávací a obrysová světla musí být vypnutá. DRL se vypnou při zastavení motoru.

– Program č. 2: Po nastartování motoru se DRL nezapne. Aktivace probíhá ze snímače rychlosti. DRL se vypne po zastavení motoru.

Zajímavé:
Jak zkontrolovat, zda je přední rameno nápravy Škoda Octavia A5 rovné.

– Program č. 3: Aby program fungoval, je třeba připojit vodič (žlutý/zelený) ke koncovému spínači ruční brzdy (P – u automatické převodovky), k aktivaci DRL dojde 3 sekundy po uvolnění ruční brzdy. Pokud je vodič (žlutý/zelený) připojen k vodiči zapalování (hnědý), dojde k aktivaci DRL 3 sekundy po zapnutí zapalování. DRL se vypne po zastavení motoru.

*Továrně nainstalovaný program č. 1.

Návod k programování pro DRL 3 12V (DRL 3 12V) pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

Pro vstup do programovacího menu musíte zapnout zapalování (nestartovat motor) a 10x zablikat dálkovými světly. Pokud je vše provedeno správně, zařízení zareaguje plynulým zapálením dálkového světla a jeho plynulým zhasnutím. Poté musíte vybrat požadovaný program 1, 2 nebo 3 bliknutím. Dále ovladač zopakuje počet bliknutí zvoleného programu (1,2, 3 nebo XNUMX krát).

1x bliknutí – Program č. 1 (zapnutí DRL při běžícím motoru);
2x bliknutí – Program č. 2 (zapněte DRL ze snímače rychlosti);
3x bliknutí – Program č. 3 (zapnutí DRL po vypnutí ruční brzdy (P – u automatické převodovky) nebo při zapnutí zapalování).

POZORNOST! – programovací režim není dostupný, když motor běží. I při připojení DRL 3 12V (DRL 3 12V) podle schématu pro 3. program není programování k dispozici pro přeprogramování odpojte vodič „Další“. kanál“ (žlutozelený) ze zapalovacího obvodu.

Schéma zapojení pro DRL 3 12V (DRL 3 12V) pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

Obecné schéma zapojení pro ovladač DRL-3 (DRL-3)

Zařízení lze umístit do motorového prostoru v blízkosti světlometů vozu. Zařízení se doporučuje umístit do montážního bloku s relé a pojistkami. Zařízení je vodotěsné, je však nutné zajistit ochranu před přímým vniknutím vody. Pokud bude zařízení pracovat pouze s továrním programem č. 1, pak drát (žlutozelený) není nutné připojovat. Instalace je poměrně jednoduchá a může ji provést každý autoelektrikář nebo majitel automobilu s minimálními dovednostmi autoelektrikáře. Uvnitř ovladače jsou kombinovány 2 bílé vodiče.

Zajímavé:
Jak vyjmout vnitřní světlo ze Škody Octavia.

Další informace DRL 3 12V (DRL 3 12V) pro Škoda Fabia 6Y Hatchback 1999

– Ovladač DRL-3-12V (DRL-3-12V) dobře zapadá do balíčku nabízených možností pro domácí i zahraniční automobily

DRL ovladač-3-12V (DRL-3-12V) funguje ve spojení se standardním elektrickým vedením a ovládacími prvky vozidla. Zařízení implementuje funkci denního svícení pomocí dálkových světel (30 % maximálního jasu);

— Standardní ovladače osvětlení zůstávají funkční;

Sníží se spotřeba paliva ne o mnoho, ale příjemně (50-100 gramů na 100 km v městských podmínkách během dne);

— Zdroj spirálek žárovky se 2 žhavicími vlákny je nerovnoměrně rozložen a bez použití spirály dálkových světel dokonce o 5 %, spirálu potkávacích světel spálíme až do konce a vyhodíme celou žárovku, aniž bychom spotřebovali 50 % zdroj, který zůstal ve spirále dálkových světel a za který jsme zaplatili;

— Prostředek spínače světel lze zvýšit, pokud většinu času používáte vůz během dne a nepřepínáte světlomety a dálková světla a zpět na potkávací světla;

— Životnost bočních světel se prodlužuje kvůli jejich nízkému používání během dne, protože DRL funguje automaticky bez obrysových světel;

— Za slunečného počasí nejsou obrysová světla viditelná pro ostatní účastníky silničního provozu a brzdová světla jsou za takových podmínek výraznější, což zvyšuje bezpečnost provozu;

— Možnost získat pokutu za nezahrnuté DRL je snížena na nulu, a to je cena 1 sady DRL 3 12V (DRL 3 12V)

— Možnost poškození a poškození baterie je snížena na nulu, protože lidé zapomínají zhasnout světla v 99,9 % případů spíše ve dne než v noci

— Pokud jsou všechny body sečteny, výsledkem bude návratnost kontrolora DRL 3 12V (DRL 3 12V) během několika měsíců.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button