ŠkodaŠkoda Octavia

Kdo vyrábí náhradní díly pro Škodu

Každý model z produkce Škoda Auto se vyznačuje mimořádnou elegancí a nezapomenutelným vzhledem. Zástupce této značky je těžké zaměnit s jakýmkoli jiným zahraničním autem. Vozy Škoda jsou známé nejen svým módním designem, ale také zaslouženou pověstí spolehlivých a bezpečných vozidel, vyvíjených a vyráběných v Evropě.

Každé auto, stejně jako všechna zařízení, však potřebuje pravidelnou údržbu a opravy. Je nutné v souladu s předpisy vyměňovat spotřební a náhradní díly, provádět diagnostiku důležitých součástí a sestav stroje, aby bylo možné rychle identifikovat sebemenší poruchy v provozu vozidla. S tímto přístupem budou náklady na servis stroje vždy v rozumných mezích a nebudou se náhle hromadit a tvrdě zasáhnout rozpočet.

Většina motoristů se na silnici dostane k nehodám, kterým může být obtížné se vyhnout i při opatrné jízdě a rozsáhlých řidičských zkušenostech. Nejčastější škodou způsobenou nehodou jsou části karoserie vozidla. Jako jsou nárazníky, blatníky, dveře, kapota. Osvětlovací tělesa se často rozbijí při srážce s jinými vozy, protože se jedná o dosti křehké výrobky.

Majitelé aut si samozřejmě musí kupovat nové originální náhradní díly pro vaše modely Škoda. Takové díly vyrábí skupina VAG a vyznačují se vynikající kvalitou a životností během provozu. Skupina společností AM-Parts se zabývá prodejem a dodávkami značkových automobilových komponentů pro vozy koncernu Volkswagen, do kterého již více než 25 let patří česká značka Škoda Auto. Na našem webu, v elektronickém katalogu si můžete vybrat originální náhradní díly Škoda pro nejoblíbenější modely této řady Octavia a Superb.

Naše společnost zajišťuje přímé dodávky dílů od výrobců a obchází řadu zprostředkovatelů. Z tohoto důvodu jsou ceny automobilových výrobků v našich internetových obchodech poměrně ziskové a konkurenceschopné. Proto doporučujeme pouze nakupovat originální náhradní díly Škoda od důvěryhodných dodavatelů, na které je poskytována dvouletá záruka výrobce a vždy mají možnost díly vyměnit v případě zjištění výrobní vady.

Zajímavé:
Co je epc na Škodě.

Tento přístup k výběru automobilových produktů vám umožní chránit se před problémy a dalším plýtváním penězi v důsledku nákupu náhradních dílů neuspokojivé kvality.

vše originální náhradní díly Škoda dovezené legálně na území Ruské federace naší společností, prošly nejpřísnější kontrolou kvality výrobce a mají certifikáty o shodě se všemi moderními normami a požadavky na tyto výrobky.

Na karoserii Škoda Octavia III A7 byly instalovány následující typy převodovek:

  1. Manuální převodovka Octavia A7
  2. Automatický.

Podle předpisů VAG se převodový olej v automatické převodovce Volkswagen Tiguan mění při ujetých 60 000 km. Plánovaná práce je zajištěna.

Zadní brzdový systém Škoda Karok 2018-2023 vyrobené společností CONTITEVES (dceřiná společnost ATE Group)

Direct Schalt Getriebe nebo jednoduše DSG instalované na následujících typech motorů Škoda Octavia II A5

Pro auta Audi Q5 II (FY karoserie) obavy VAG vyvinul několik typů brzdových systémů. Typ brzdového systému je určen VIN a PR-kódem vozu.

Výměna rozvodového řemene Volkswagen doporučený výrobcem pro nájezd 120 000 km. Zároveň jsou zkušenosti s výměnou řemene Rozvodový řemen pro Volkswagen Polo, používané v taxících.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button