ŠkodaŠkoda Yeti

Škoda nemá vyhřívané přední sklo

Ve výchozím nastavení mi sdělte, zda je vyhřívaná klidová zóna stěračů (listů) čelního skla. V návodu jsem to nenašel. Mám paket Style, chybí vyhřívání čelního skla.

kuk255

Člen

Zprávy 24 Reakce 15 Adresa Rostov region Auto Karog 1.4 TSI 8 automatická převodovka styl.
Žádné topení.

Stanislaus

Presenter

Zprávy 663 Reakce 715 Adresa Petrohrad Auto VW Tiguan 2.0 TSI 2020 (byla Škoda Yeti 1.8)
@Elect, na VAG se sklo buď úplně zahřeje, nebo vůbec

Žlutá_kočka

pravidelný

Vzkazy 70 Reakce 78 Adresa Petrohrad Auto Skoda Karoq 2020
@Elect, na VAG se sklo buď úplně zahřeje, nebo vůbec

Měl jsem Seat Altea Freetrack – vyhříval pouze parkovací plochu pro stěrače.

Naposledy upraveno moderátorem: 19-12-2020

Nikonista

Odborný poradce

Zprávy 896 Reakce 1,498 2101 Adresa SSSR Auto VAZ XNUMX
Ve výchozím nastavení mi sdělte, zda dochází k vyhřívání klidové zóny stěračů čelního skla (listů)

Výchozí hodnota je ne. Navíc pokud bys měl plně vyhřívané přední sklo, tak by podle mě stejně nedocházelo k vyhřívání klidové zóny
Proto se u Tiguanů/Kodiaků doporučuje ponechat stírací lišty přes noc v servisní poloze (po zastavení motoru stiskněte ovládací páčku stěračů dolů a podržte ji 2 sekundy). Pak je snazší je setřást, a pokud se elektrické vyhřívání čelního skla automaticky zapne během autostartu (nebo jej majitel aktivuje sám, některé alarmy to umožňují), zahřejí se i kartáče. Někteří lidé speciálně pro tento účel mírně změní úhel servisní polohy „Vasya“ tak, aby stěrač řidiče již nedosáhl na levý sloupek a rozhodně by spadl do topné zóny, která jen trochu nedosáhne na sloupek.

Zajímavé:
Jak nainstalovat airbagy na Škoda Octavia A5.

Reakce: Tagir a Admin

Miklemk

Právě jsem přišel

Zprávy 3 Reakce 0 Adresa Sumy Auto Auto No
Škoda

Северный

pravidelný

Zprávy 46 Reakce 82 Adresa Murmansk region. Auto Škoda Karoq 1,4 TSI DJK 2020

Byl den, počasí deštivo, teplota 16 stupňů Na chatě jsem pracoval pod střechou, pak jsem se v domě převlékl a šel v dešti 20 metrů k autu, než jsem při zavírání zmokl v dešti. brána. Šipku jsem spustil na dálku Pandorou (no, aby se to zahřálo a dalo se couvat, klidně a pomalu, a to je asi 50 metrů). Sedl jsem si do křesla, viděl jsem, že je mizerný výhled, zapnul jsem vyhřívaná boční zrcátka, vystoupil a hadrem setřel déšť z bočních oken. Sedl jsem si a odjel. Po nějaké době (asi po 3 kilometrech) jsem náhodou viděl, že je zapnutý alarm pro zapnutí vyhřívaného (elektrického) čelního skla.

Už se to stalo, všiml jsem si toho, uložil informace.

Dnes jsem nastoupil do auta za stejných okolností, ale nedotkl se knoflíku vyhřívání bočních zrcátek. Vyrazil jsem, pohnul se a po dvou až pěti minutách jsem také viděl zapnuté vyhřívání čelního skla.

Otázka: proč se elektrické topení samo zapne bez mého příkazu? Existuje někde čidlo, které hlídá případné zamlžení čelního skla? V návodu si to nepamatuji.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button