Škoda

Kolik oficiálních prodejců značky Škoda je v Tomsku?

Autosalony a oficiální prodejci vozů Škoda v Tomsku

Prodávají úplné svinstvo lidem z jiných regionů a měst, kteří volají do jejich autobazaru, bezostyšně lžou, že auto je v dobrém stavu.

Ve skutečnosti, když dorazí, nakonec nemají nic (přečtěte si recenze o autobazaru na internetu na různých stránkách, udělejte si vlastní závěry).

Výběru aut se věnuji vícekrát, na přání klientů jsem narazil na jejich autobazar, vždy byly neúspěšné;
Poslední návštěva jejich trhu skončila skandálem. Klientovi z Kazaně. Lhali, že auto je v perfektním stavu – „pojď“. Dobrou radou bylo kontaktovat před odjezdem sběrače aut. V důsledku toho bylo auto přelakováno, došlo k elektrickému problému.

Jakmile jsem přijel na prohlídku auta do jejich autobazaru, začali mě nadávat, aby zjemnili historku, že auto je úplné město.

Poté, jak jsem vysvětlil, nebudu klamat klienty, pověst je na prvním místě a vše napíšu do zprávy tak, jak je. Předražky s nespokojenými osobami byly znepokojeny)))).

Poté, když jsem kupujícímu předložil všechny informace o voze, rozhodl se kupující sdělit jim vše, co si o této situaci myslel.
Od prodejce tohoto konkrétního harampádí začaly chodit nespokojené hovory a SMS, jaký jsem špatný člověk a kazím jim maliny.

RECENZI BYCH NENECHAL, každý vydělává jak umí, ale jde o princip, takříkajíc osobní.

Jsou příliš oh. E!
Lidé jsou podváděni!!

Tento trh s ojetými vozy nedoporučuji, jak svým klientům, tak i vám, ušetřete peníze a nervy!

PRODEJCI MAJÍ ÚKOL co nejvíce oklamat kupujícího, aby prodali haraburdí a vydělali více peněz od důvěřivých lidí.

Zajímavé:
Kde je umístěna ECU pro Škoda Octavia 2003.

Vladimír 11. prosince 2019 v 12:57 Vart-Auto

14. října 2018 Na autě Lifan Mai Wei vytekl válec pro uvolnění spojky. Kontaktoval jsem dealerství Vart-Auto (oficiální prodejce Lifan). Vozidlo není v záruce. Tento náhradní díl jsem od nich objednal 16. října (objednávka 2341) za 11313 23.10.2018 rublů. . Náhradní díl dorazil 1225 (faktura 24.10.2018). Domluvil jsem se s nimi na výměně válce. spojka 7702.50. října 00085425 Auto bylo opraveno a předáno mi (náhradní cena 2 rublů, objednávka – objednávka 30). Po 2341 měsících jsem zaznamenal úniky oleje z manuální převodovky v oblasti spojení spalovacího motoru a manuální převodovky. Kontaktoval jsem Vart-Auto. Řekli, že s největší pravděpodobností uniká olejové těsnění vstupního hřídele manuální převodovky, kontaktoval jsem je, abych si objednal náhradní díl. díly Dlouho, dlouho hledali těsnění v katalogu a nakonec řekli, že tam NENÍ. Nabídli, že se domluví za týden. Odmontují manuální převodovku a provedou kontrolu. Protože Auto funguje v podniku – tam byl časový limit. Nedalo se nic dělat. Zajel jsem s Lifanem do jámy v garáži a sundal manuální převodovku (jsem vyučený inženýr – mechanik s 2341letou praxí). Sundal jsem plavčíka. cyl. spojka a moje překvapení neznalo mezí. pro život cyl. (objednávka 00085425) nebylo žádné olejové těsnění (jak se ukázalo, mělo by být instalováno přímo v životním cyklu). Jak je možné, že o tom v oddělení zap nevěděli? Díly Vart-Auto. A proč to nasadili? válec (obj. 19015) bez olejového těsnění dle obj. XNUMX. V důsledku toho jsem objednal nový. cyl., který měl skutečně nainstalované olejové těsnění. Nainstaloval jsem to a problém zmizel. NEOPRAVUJTE své auto ve Vart-Auto (Nižněvartovsk), protože KVALIFIKACE inženýrů a automechaniků je mírně řečeno ŽÁDNÁ. VÝSLEDEK – DANÝ – XNUMX, rub. Centrum patosu.

Zajímavé:
Kde je umístěn senzor airbagu pro Škoda Fabia 2002.

Prodejny vozů Škoda v Tomsku

Tabulka ukazuje autobazary Škoda v Tomsku, kde nakupují a servisují nové vozy. Můžete zanechat recenzi pro každého oficiálního prodejce nebo si přečíst recenze od jiných zákazníků.

autosalon značky aut adresu О Р
Tomskevroavto Škoda Svatý. Smirnová, 9 1 1.00

Umístění autobazarů na mapě města

Mapa se načítá.
Výběr značek
Nejnovější recenze
Salon: Tomskevroavto
Salon: Volkswagen Center Eurasia
Salon: INCOM
všechny recenze
Katalogové novinky

Lada Vesta

Lada rentgen

Solaris

Zprávy
18.03.2024 město

Pokud máte zájem o ojetý vůz v Rostově na Donu, můžete na internetu navštívit tyto stránky rostov-on-don.keyauto-probeg.ru. Nabízejí širokou škálu různých modelů aut za konkurenceschopné ceny.

Auto buyback je složitý, ale velmi pohodlný proces prodeje auta. Začíná podáním přihlášky, kterou lze odeslat online, s uvedením základních údajů o vašem voze

Nákup autodílů je proces pořizování dílů a komponentů pro auto za účelem opravy, údržby nebo modernizace.

Lidé, kteří se podílejí na vedení a rozvoji vlastního podnikání, se často potýkají s velkým množstvím různých problémů. Navíc jsou často emocionální a psychologické povahy.

Rýpadlo-nakladač MST je poháněn spolehlivým, vysoce výkonným motorem, který poskytuje výkon, který potřebujete pro náročné úkoly.

V rušném světě značek aktivního životního stylu Niyame vyniká jako skutečná oáza sofistikovanosti a stylu.

Člověk může potřebovat auto v různých oblastech činnosti. V dnešní době získává velkou oblibu levná autopůjčovna bez řidiče.

07.07.2023 město
CARD-OIL.RU učinila výpočet spotřeby paliva jednoduchým a přístupným procesem pro každého.
24.05.2023 město
Nákup ojetého vozu může být vzrušující, ale nervy drásající zážitek.
10.05.2023 město

Mitsubishi OUTLANDER je jedním z nejoblíbenějších crossoverů japonské automobilky

TOP 5 půjček na auto
1 místo
Bankovní unie
2 místo
VTB 24
3 místo
Uralsib
4 místo
Rusfinance Bank
5 místo
Svyaz-Bank
Tipy pro kupující

Zajímavé:
Kde je umístěna pojistka směrových světel na Škoda Octavia.

Mateřský kapitál na nákup auta Otázka, která trápí mysl mnoha rodičů: je možné utratit částku mateřského kapitálu na pořízení auta nebo splacení půjčky na auto? Odpověď se dozvíte z tohoto článku.

Vyplatí se instalovat v autobazaru další vybavení? Takže jste si koupili auto a rozhodli jste se jej dovybavit, například pomocí topných zařízení a topných zařízení. Pokud některé z nich nejsou k dispozici v tovární konfiguraci, instalace bude vynikajícím způsobem, jak nedostatky napravit. Ale je lepší instalovat taková přídavná zařízení mimo autobazar.

Leasing automobilů pro fyzické osoby: co to je? K autopůjčce existuje alternativa – leasing. Jednotlivci však nejčastěji volí půjčku na auto v domnění, že leasing je dostupný pouze organizacím, ale není tomu tak. Každý jednotlivec si může koupit auto na leasing, zejména proto, že jeho registrace je někdy rychlejší a jednodušší.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button