ŠkodaŠkoda OctaviaŠkoda RapidŠkoda Yeti

Kde si můžete koupit vůz Škoda Yeti?

Škoda Yeti Škoda Yeti Škoda Yeti Škoda Yeti Škoda Yeti Škoda Yeti Škoda Yeti Škoda Yeti Škoda YetiŠkoda Yeti

Škoda Yeti je ideální rodinný vůz! Tento model spojuje praktičnost, pohodlí, efektivitu a běžecké schopnosti ve stejném poměru. Jednou ze silných stránek modelu je obrovský výběr možností konfigurace.
Existují verze s pohonem předních i všech kol. Motory – 1.4 (125 k), 1.6 (110 k) a 1.8 litru (152 k). Převodovky: manuální, automatická, dvouspojková automatická, robotizovaná DSG. K dispozici je 9 možností konfigurace najednou – od ACTIVE po STYLE OUTDOOR.

Designová dokonalost

Tvůrci kompaktního crossoveru Škoda Yeti věděli, jak si podmanit vrtošivé motoristy, kteří jsou zvyklí na rozmanitost. Restylovaná verze vozu, představená v roce 2014, se vyznačuje nádherným exteriérem a pozoruhodným technickým vybavením. Následující vlastnosti SUV si zaslouží zvláštní pozornost:

 • modernizovaná automatická převodovka;
 • zadní kamera – první v modelové řadě Škoda;
 • unikátní systém transformace zadních sedadel;
 • až 8 barevných kombinací pro dekoraci interiéru;
 • aktualizovaný systém pohonu všech kol se spojkou Haldex 5. generace;
 • zlepšená spotřeba paliva.

Jasné a rozpoznatelné, spolehlivé a nenáročné, stabilní a usilující o dokonalost – auto se samo mění a pomáhá přetvářet svět k lepšímu.

Nová úroveň designu

Nová úroveň designu

Aktualizovaná verze Škody Yeti demonstruje nadřazenost evropských konstrukčních řešení. Působivý a pevný vzhled vozu s relativně kompaktními rozměry umožňuje majiteli prokázat svou důvěru a postavení. Po dramatických proměnách se crossover může pochlubit následujícími funkcemi:

 • velká maska ​​chladiče s charakteristickým vybráním podél horní linie;
 • široké „fasetové“ světlomety;
 • stylová 16palcová litá kola;
 • poutavé zadní dveře s originálním prosklením;
 • neobvyklá obdélníková mlhová světla;
 • vysoké reliéfní výlisky kapoty.
Zajímavé:
Proč neteče benzín, ale turbodmychadlo Škoda.

Vůz je dostupný v 7 barevných variantách. Bílá, čokoládová, stříbrná, šarlatová, modrá metalíza – díky těmto hlubokým odstínům se vzhled vozu stává mnohem výraznějším.

Oslava špičkových technologií

Oslava špičkových technologií

Pohodlné ovládání, bezpečnost, pocit jistoty – díky moderním elektronickým možnostem jsou tyto parametry na nejlepší úrovni! Škoda Yeti se stala mimořádnou chloubou automobilky, a to především díky vynikající high-tech výbavě, která zahrnuje následující systémy:

 • automatický parkovací asistent s elektronickým ovládáním (Optical Parking Assistant);
 • systém bezklíčového vstupu;
 • patentovaný antitrakční systém (ASR);
 • elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS);
 • audio systém s 8 reproduktory.

Přítomnosti téměř všech možností aktivní i pasivní bezpečnosti, bezproblémovému parkování a snadnému otevírání dveří Škody Yeti lze stoprocentně věřit!

Fotografie interiéru

Foto interiéru Škoda Yeti Foto interiéru Škoda Yeti Foto interiéru Škoda Yeti Foto interiéru Škoda Yeti Foto interiéru Škoda Yeti Foto interiéru Škoda Yeti Foto interiéru Škoda YetiFoto interiéru Škoda Yeti

Vnější foto

Foto exteriéru Škoda Yeti Foto exteriéru Škoda Yeti Foto exteriéru Škoda Yeti Foto exteriéru Škoda Yeti Foto exteriéru Škoda Yeti Foto exteriéru Škoda Yeti Foto exteriéru Škoda YetiFoto exteriéru Škoda Yeti

Nejlepší prodeje

Další modely Škoda
Jiné modely za stejné peníze
Ostatní SUV
Škoda Rapid
od 1 058 820 ₽
Škoda Kodiaq
od 2 327 900 ₽
Škoda Karoq
od 1 704 960 ₽
Nová Škoda Superb
od 2 745 200 ₽
Škoda Octavia A8
od 1 557 040 ₽
Škoda Kodiaq SportLine
od 3 695 940 ₽
Škoda Octavia Combi
od 1 879 460 ₽
Škoda Superb Combi Nová
od 2 334 660 ₽
Přítel H6
od 184₽
FAW Bestturn B30
od 184₽
FAW D60
od 18₽
Hongqi E-HS9
od 184₽
Ford Eco Sport
od 1 055 780 ₽
Ford kuga
od 1 701 700 ₽
Průzkumník Ford
od 3 271 700 ₽
Hyundai creta
od 1 358 980 ₽
Hyundai Tucson
od 2 198 980 ₽
Kia Soul
od 1 332 008 ₽
Kia Sportage
od 2 149 908 ₽
Kia Sorento
od 2 686 608 ₽

Záruka po koupi

Pro zachování záruky dodržujte doporučení výrobce a návod k obsluze vozidla. Dodržujte plán údržby a podstupujte pravidelné kontroly. Podrobné informace o podmínkách záruky najdete v návodu k obsluze a v servisní knížce vašeho vozidla.

Zajímavé:
Jak vyměnit zapalovací svíčky na Škoda Yeti.

Pro motor a převodovku

Pro motor a převodovku

Od přes korozi

Pro opravy

Na lakování

Škoda Yeti

Škoda Yeti

Škoda Yeti

Leningradská ulice, 24G, Chimki
Přijímáme:

Platební možnosti

 • Kupte si ojetý vůz
 • Recyklační program
 • Nákup auta
 • ComTrade
 • Ruské montované auto
 • čínská auta
 • Japonská auta
 • Německá auta
 • korejská auta
 • Až dva miliony rublů
 • První auto
 • Rodinné auto
 • Taxi na úvěr
 • Splátka

Poznámka! V souladu s Čl. 437 Občanského zákoníku Ruské federace, aktuální webová stránka není veřejnou nabídkou a byla vytvořena výhradně pro informační účely. Na ceny uvedené na webu se vztahují dostupné slevy. Chcete-li zjistit aktuální ceny vozů, kontaktujte svého obchodního manažera pomocí formuláře zpětné vazby nebo telefonicky.

Používáním této webové stránky a poskytnutím svých osobních údajů automaticky souhlasíte s jejich uložením a zpracováním v souladu s federálním zákonem. Všechny ceny na webu zahrnují slevy.

MASMOTORS poskytuje úvěrové a pojišťovací služby za pomoci partnerů: Licence Tinkoff Bank JSC Centrální banky Ruské federace č. 2673 ze dne 24.03.2015. března 0191, licence Tinkoff Insurance JSC SI č. 19.05.2015 ze dne XNUMX. května XNUMX

© 2010 — 2024 Autosalon MAS Motors.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět!

Koupit Škoda Yeti v Moskvě

Zimní pneumatiky

Úvěrové podmínky
Pravidla pro uživatele
Zásady ochrany osobních údajů
právní informace
Upozorňujeme, že tato webová stránka slouží pouze pro informační účely a za žádných okolností nepředstavuje veřejnou nabídku, jak je definována v ustanoveních článků 435, 437, 494 občanského zákoníku Ruské federace. Pro podrobné informace o ceně vozů kontaktujte prosím obchodní oddělení. Cena dárku nezávisí na ceně zakoupeného vozidla, kupující si může vybrat libovolný dárek z těch, které jsou uvedeny při koupi vozidla. Odesláním osobních údajů souhlasíte s podmínkami zpracování a používání osobních údajů.

© 1998–2024 Akvilon Auto LLC

Zajímavé:
Jak odstranit zapalovací cívku na Škodě.

předložit

zdarma
zhodnotíme váš vůz
Sleva 200 000 RUR
pro nové auto
3 TO jako dárek
nad
Tržní hodnota

Veškeré informace obsažené na těchto webových stránkách mají pouze informativní charakter a za žádných okolností je nelze považovat za nabídku k uzavření smlouvy (veřejnou nabídku). Prodejce nezaručuje, že informace na této webové stránce budou aktuální, přesné nebo úplné, nebo že budete mít kdykoli nepřetržitý přístup na webové stránky. Technické vlastnosti a vybavení vozů, podmínky pro nákup vozů, ceny, speciální nabídky a konfigurace vozů uvedené na webu jsou uvedeny jako příklad a mohou být kdykoli bez předchozího upozornění změněny.

Pro podrobné informace o aktuálních cenách produktů a dostupnosti vozidel kontaktujte prodejce. Nákup produktů jakékoli značky se provádí v souladu s podmínkami individuální kupní smlouvy. Vyobrazený obrázek vozu se může lišit od toho prodávaného. Toto není veřejná nabídka.

PTS – Passport vozidla.

T-GDi (Turbo Gasoline Direct Injection) je systém přímého vstřikování paliva do benzínových motorů.

Tato webová stránka používá registrované ochranné známky uvedené v části Právní informace.

Uvedená cena je za vůz ve výchozí konfiguraci pro vozy modelového roku 2022. U zakázek s potvrzenou výrobní kvalifikací. 50/2021. Počet aut je omezený.

Výší splátky za den se rozumí výše nákladů dlužníka, ekvivalentní měsíční platbě za předpokladu 30 (třiceti) kalendářních dnů v měsíci, který si vzal úvěr v rámci úvěrového programu VTB, Cetelem, Rusfinance Bank, Bank. Union, Expobank, Sovcombank, Alfa Bank, Tinkoff, Plusbank, Bank Orange, Rosbank, Citibank, (dále jen „Banka“) na nákup nového vozu s předpokládanou maloobchodní cenou v původní konfiguraci, na období 60 měsíců, s počáteční splátkou 57,92 % z ceny vozu, zbytkovou splátkou (dále OP) ve výši 20 % z ceny vozu a úrokovou sazbou 14,5 %. Tato informace není nabídkou Banky, výpočet je přibližný. Celková cena úvěru a konkrétní parametry úvěru budou vypočítány na základě Klientského dotazníku zaslaného Bance ke schválení žádosti o úvěr. Základní úvěrové podmínky pro VTB, Cetelem, Rusfinance Bank, Bank Sojuz, Expobank, Sovcombank, Alfa Bank, Tinkoff, Plusbank, Orange Bank, Rosbank, Citibank, (dále jen Banka) na nákup nového vozu v rámci produktu „Půjčka s doplatkem na nákup nového auta » měna půjčky – ruské rubly; výše půjčky od 120 tisíc do 5.8 milionu rublů. Úroková sazba (v % ročně) na období od 12 do 60 měsíců. – 14,5 % na zálohu (dále jen PV) od 15 % (včetně). Pokud je PV nižší než 20 %, je nutné doložit celý balík dokumentů. Minimální výše zbývající platby (dále jen OP) procentem z ceny vozu je 20 %; maximální výše OP na dobu úvěru 12 měsíců. – 60 %, na období od 13 do 24 měsíců. – 50 %, na období od 25 do 36 měsíců. – 45 %, na období od 37 do 48 měsíců. – 30 %, na období od 49 do 60 měsíců. – 20 %. Zajištění úvěru je zajištěním zakoupeného vozu. Podmínky úvěru jsou platné do 01.06.2024. 3500. XNUMX a mohou být Bankou změněny. Licence Centrální banky Ruské federace č. XNUMX, Moskva.

Zajímavé:
Jak odstranit obložení dveří na Škodě Roomster.

Základní úvěrové podmínky pro VTB, Cetelem, Rusfinance Bank, Bank Sojuz, Expobank, Sovcombank, Alfa Bank, Tinkoff, Plusbank, Orange Bank, Rosbank, Citibank, (dále jen Banka) na nákup nového vozu v počátečním konfigurace pro produkt „Půjčka na nákup nového vozu » měna půjčky – ruské rubly; výše půjčky od 120 tisíc do 5.9 milionu rublů. Úroková sazba (v % ročně) na období od 12 do 84 měsíců. – 3,5 % na zálohu (dále jen PI) od 0 % (včetně) a uzavření smlouvy o pojištění osob uzavřené ve vztahu k dlužníkovi. Pokud dlužník odmítne uzavřít smlouvu o pojištění osob, bude úroková sazba činit 14,5 %. Pokud je PV nižší než 20 %, je nutné doložit kompletní balík dokumentů. Zajištění úvěru je zajištěním zakoupeného vozu. Podmínky úvěru jsou platné do 01.06.2024. 3500. XNUMX a mohou být Bankou změněny. Licence Centrální banky Ruské federace č. XNUMX, Moskva.

Máte nějaké dotazy?

Brzy se vám ozveme zpět.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button