ford focus 2

Co může klepat na záda Fordu Focus 2?

To jsem si také myslel, když jsem si toho všiml. v ff3, jak jsem to pochopil, jsou ještě tužící žebra, abych tak řekl. Jsou takhle na obou stranách nebo jen na jedné?
Nyní je samozřejmě příliš pozdě pít Borjomi. Koupené od ff2 se povalují, měl jsem se na to zeptat dříve. Doufám, že stále má větší vliv kvalita zpracování a že ff2 také vypadá dobře.

Slušný výsledek, ale pravděpodobně jste si je koupili před současnou situací, teď ve mně Lemferder nějak nevzbuzuje důvěru. i když je možné, že je to všechno nesmysl, jako konspirační teorie)))
Řekni mi, proč vyměnili 110 a v jakém byla stavu? Zjistili jste vizuálně nějaké odchylky v chování vozu?
Na tom mém to vypadalo, že to jde zezadu, ale párkrát se ozvalo jakési klepání, pak jsem schválně přejel po ležících a po nerovném povrchu. a co sakra. Naposledy se vizuálně zdálo, že kosti žádají výměnu. 185k vzadu zatím nic nezměnilo.

Problémy s brzdami. Diskuse o činnosti brzd. Brzdový systém Focus 3
Šedá
8. dubna mobil

Bez pružiny bude třmen klepat, nedávno měl člověk na zadním třmenu měněno 11811603401, dlouho nemohl najít příčinu klepání vzadu, vyměnili pružinu a problém zmizel

Oprava a montáž odpružení (tlumiče/pružiny/vzpěry/páky), část 3 Obsluha Focusu 2
Vladimír Varvín

Pantherlader:

V servisu byly vyměněny zadní tlumiče a pružiny.
Tlumiče Monroe 43128, pružiny CS GERMANY 14504154.
Nyní se ozvalo klepání zezadu.

Pánové, telepati, co to může způsobovat?
Zítra se vrátím ke službě, ale pokud to bude možné, chtěl bych verze.

Tyč tlumiče k horní podpěře nemusela být dotažena nebo samotná horní podpěra k tělu.
Oprava a montáž odpružení (tlumiče/pružiny/vzpěry/páky), část 3 Obsluha Focusu 2
Pantherlader

Zajímavé:
Kde mohu vyměnit rozvodový řemen na Ford Focus 2 ve Swao.

V servisu byly vyměněny zadní tlumiče a pružiny.
Tlumiče Monroe 43128, pružiny CS GERMANY 14504154.
Nyní se ozvalo klepání zezadu.

Pánové, telepati, co to může způsobovat?
Zítra se vrátím ke službě, ale pokud to bude možné, chtěl bych verze.

PS Kombi odpočívadlo.

Tlumiče FF3 Podvozek Focus 3
řecký40
ledna 22

dobrý večer všem mám takový problém s Fordem Focus 3 2012, nevím, kde to mám hledat, nebo co to je celé odpružení je normální, silentbloky taky normální, ale pak jsem zjistil, že zadní tlumiče jsou mrtvé, koupil jsem tlumiče MARSHALL M8011550 Když jsem sundal staré, byly unavené a dalo by se říct, že ne Po instalaci Marshalla vše zmizelo (vyměnil jsem to, když se oteplilo), pak byly mrazy, vše se zdálo být v pořádku, ale před týdnem udeřily mrazy -20 a znovu se ozvalo tupé klepání zezadu, mráz přešel. klepání zmizelo, ale včera byl dnes mráz -5-8 a zase to klepání zkusil jsem rozhoupat auto do stran, žádné klepání jsem vlezl pod auto odšroubovat tlumiče, fungují. Vložil jsem šroub do spodní části s tlumičem sil CO MŮŽE KLEPAT? říct . klepání se objevuje i na malých nerovnostech Opravdu jsem na nich najel cca 700 km.

Bryansk – Klub jsme TADY
Koshkin
ledna 9

Džungle
V Bulharsku si kluci koupili novou Gazelu na převoz rajčat. Při další jízdě se během měsíce provozu ozvalo v zadní části kabiny určité kovové klepání, jehož příčinu se nepodařilo zjistit – a z kabiny vyhodili vše vč. náhradní pneumatika, zvedáky atd., odšroubovali sedla, kde se hluk klepe. Nakonec udělali správnou věc – jeden houpe autem, druhý poslouchá tělo stetoskopem. Zjistili jsme, že uvnitř svislé výztužné skříně, která byla přivařena k opláštění zevnitř kabiny, došlo k klepání. Nelenili jsme a vyřízli jsme díru bruskou.
Uvnitř krabice na tlustém rybářském vlasci visí matice M24 a poznámka v ruštině: „DOBRÁ, NAŠEL jsem to“.

Zajímavé:
Jak nastavit čas ve ford focus 2.

Klepání v zavěšení Operace Focus 2
vadyan59
15. listopadu 2023 mobil
Příčina klepání zezadu

zveřejněný obrázek

Praskly obě zadní pružiny, horní i spodní.
Zaklepání podvozku/odpružení Ford Kuga 2
SergejK79

10. října 2023 mobil

Příčina klepání byla nalezena. Opraveno výměnou náhradního dílu. Našel jsem to sám. Je to opravdu vlastnost mít pohon všech kol.
Děkuji vám všem za odpovědi.

Zaklepání podvozku/odpružení Ford Kuga 2
SergejK79
16. září 2023 mobil

Kuga 2r, pohon všech kol. Klepání zezadu vlevo na nerovné vozovce pouze v případě neustálého zrychlování nebo pohybu nahoru, tj. zatížení všech kol. Po zaparkování přes noc se neklepe, je potřeba chvíli jet a zahřát celé auto. Co by to mohlo být? Zdá se, že to má něco společného s připojením zadní nápravy. Podívali jsme se na zavěšení. Byly nalezeny pouze zadní kosti. Ale nahrazením klepání se to neodstranilo.

Klepání v zavěšení Operace Focus 2
Nicku
22. srpna ústa 2023 mobil
Nicku:

Dobrý večer. Prošli jsme celé zadní zavěšení, s výjimkou vlečených ramen, klepání zůstalo ((
Rozhodl jsem se zkusit sundat zadní podpěru kufru (kombi), klepání přešlo. Byl jsem rád, myslím, že důraz je konečně! Prohodil jsem je, zvuk zůstal na levé straně. Zmáčknout dorazy je velmi těžké, nezdá se, že by byly opotřebované, sundal jsem čelovku a při pohybu jsem držel doraz rukou skrz otvor, nezdálo se, že by klepal. Utažení horních upevňovacích šroubů nepřineslo žádné výsledky; prozkoumali vnitřek střechy kufru a nic nenašli. Přemýšlím, jak se dostat k závěsu kufru, ale nemůžete se tam dostat.
Má někdo nějaké nápady, co by to mohlo být?

Tlumiče FF3 Podvozek Focus 3
nijke
29. května 2023 mobil

Zajímavé:
Kde je teplotní senzor umístěný na motoru Ford Focus 2002.

nebynett
Ano, rozumím, já sám trpím delší dobu (sledoval jsem video, ne, u mě se to tak neprojevuje. tady bych opravdu přemýšlel o šoku. Měl jsem takový zvuk vzadu přímo v zimě (v zimě nosím razítka, jsou těžší a vzadu se ozývá úplně stejný zvuk, jako kdyby něco dali do plastového kbelíku a třepali to na nerovnostech)) hloupé přirovnání, nemám víš jak jinak to popsat. V létě, když nasadím odlitek, je lehčí a zvuk prakticky odejde (objeví se jen ve velmi hluboké díře). Mám vepředu těžší a železnější klepání, ale tady je to plastičtější. Rozhodně jsem si toho nevšiml, když jsem točil volantem. I když to pro jistotu ještě zkontroluji) Z nějakého důvodu mám podezření na tlumiče v předních ovládacích ramenech, zvláště když jeden má malou trhlinu. Ale můj typ pák se mění jen v montáži a cenovka je pod 20k (a to je čínské spotřební zboží). Občas si všimnu, že když se dostanu do hluboké, ale poměrně hladké díry, neozve se klepání, ale na mělkém hřebeni je toho víc. Ale opět se kolejnice na 2. ohnisku projevila tvrději. vůbec nevím.

Tlumiče FF3 Podvozek Focus 3
nijke
27. května 2023 mobil

Alexander69reg
Ne, problém není sto (no, prakticky ne oni). Na více než stovce míst nedokážou najít příčinu klepání a to jsem jich projel docela dost. Nebo spíš tyto zvuky slyším za jízdy a kontrola v jámě ukazuje, že je vše ok. Ve skutečnosti zbyly jen tlumiče a velké páčky vepředu a tlumiče vzadu) nejsem zrovna odborník, možná to drnčí tím nosičem, ale na předchozím autě bylo klepání z něj hlasitější a ozývalo se v nohách mě a spolujezdce, tady spíš rozbité tichučko (no, možná ta podpěra jedna tak chrastí, jakože u mě by se její nefunkčnost měla projevit při natočení volantu na místo). Obecně zbývá pouze vyměnit tlumiče za jiné a pokud vše zůstane tak, přijmout to)
Mimochodem, vzpomněl jsem si. Před rokem jsem na tomto fóru psal o klepání zezadu, taky jsem měnil spoustu věcí, ale klepání přejde při výměně kol (když namontuji letní odlitek, je lehčí než razítko) Může to být tím zadní tlumič? Neskáče to tak dobře v díře na lehkém kotouči?

Zajímavé:
Jak vyměnit zapalovací svíčky na Ford Focus II 2008.

Tlumiče FF3 Podvozek Focus 3
nijke

25. května 2023 mobil

Hezký den všem!) Řidiči Fordu, prosím podělte se, kdo v současné době montuje co z předních/zadních tlumičů a velkých pák vpředu, v současné realitě? Podíval jsem se na téma a zjistil jsem, že saxofon teď těžko najdete, nebo ho najdete za cenu Bilsteina před pár lety)). A pak mi na nádraží účtovali tyto ceny:
1. Přední tlumiče, originál, 24 t.r.
2. Zadní: 18tr orig
3. Přední páky jsou celkově prostorné, za cenu priorů něco kolem 30 nebo 32. za takové částky všechno tolik neklepe.
Nejotravnější věc je, že podle mých předpokladů pocházejí klepání v zavěšení z výše uvedeného, ​​prostě nic nenajdou. Klepání je stejné vpředu i vzadu, ale spíše jako zvuk zlomeného ticha (železo na železo)…
Emex zvolil následující alternativu:
1. Ammorty
Zadní: Mando 8000 za pár
Fenox 6000 za pár
Dobrý den 5700 za pár
Předek: Finwhale 10000 XNUMX za pár
Dobrý den 9400 za pár
Mando 8500 za pár

2. Páky: LYNXauto 10100 za kus
Metaco 5100 za kus
Co chola, to mondo Má někdo zkušenosti s vykořisťováním těchto společností? Pokud o Sasech píšou, že klepou z převodovky. je to fakt tvrdý) Mimochodem, je hloupý nápad vzít použité páčky z Avita za 3k a použité tlumiče, čistě prověřit příčinu klepání. .. Pokud někdo odpoví, budu vděčný)

FORDIAGNOSTIC (elektrika, odpružení, opravy motoru, TO, PowerShift, NÁHRADNÍ DÍLY) Náhradní díly a servis
program
16 2023 мая

Auto focus3, 2012, 2.0, manuál, benzín.

Orientujte se prosím podle cen:
1. Údržba s vašimi náhradními díly.
2. Diagnostika odpružení (chrastění na nerovnostech v přední části, klepání na nerovnostech vzadu).
3. Výměna předních tlumičů.
Vše s vašimi náhradními díly.

Zajímavé:
Kdo vyměnil tlačku ventilu ford focus 2.

Pokud je to možné, ihned si domluvte schůzku na čtvrtek 18.05, nejlépe 12-00.

Demontujeme interiér Kuga 2. Plast a obložení interiéru a kufru Ford Kuga 2
Pokud
14 2023 мая

šamorov86
Kuga 2, 123 tisíc 9 let.
Obložení kufru nevrzá. Na zadních dveřích jsem odstranil černou lištu, aby byly zadní dveře extra hlučné a namazal jsem kovové spony plastové lišty mazivem Litol 24. Snadněji se sundávají a nasazují, aniž by se rozbily.
Zámek pravého sedadla nahoře zaskřípal jako nový na nerovné silnici. Fixační poutko jsem namazal silikonem a přestalo to navždy fungovat.
Tradiční vrzání pryžových těsnění na dveřích se tradičně léčí ochranným silikonem pro pryžová těsnění. Všem doporučuji, je to dobrá věc, navíc to chrání těsnění před prasknutím a stárnutím.
Dlouho jsem bojoval se zvonivým vrzavým zvukem plastové spony na pravé straně sedadla spolujezdce. Prostě epický dlouhodobý boj. Téměř vyhráno s distanční vložkou z izolace potrubí. Spona visí na ocelové základně sedadla a je integrována do plastového obložení na pravé straně sedadla spolujezdce. Přiznám se, že tam byl rozpěrný tlumič a ten mi utrhli ve studiu, v zápalu boje se sedačkou. Čili to je moje individuální štěstí a trest za přečalounění sedaček. )
Plast za sedadlem spolujezdce vrzal. Úplně vyhráno. V podlaze byla díra, vedle prahu, nacpal jsem spoustu něčeho pod plast, už si nepamatuji co.
Nyní při otevírání příšerně vržou zadní levé dveře – časem praskl plast zavírače dveří. Nic s tím nedělám, protože potřebuji demontovat dveře a vyměnit náhradní díl. Když ho dostanu, nastříkám ho silikonem. :
Nikde jinde v kabině nic neskřípe.

Odpovědi zkušených lidí na otázky nováčků o FF2 Ford Focus 2
kopka121
24. dubna 2023

Zajímavé:
Jaký je parametr pcd na pohonech ford focus 2.

Zdravím všechny, měnili jsme zadní pružiny, vzpěry stabilizátoru, sbíhavé šrouby. Poté se při pomalé jízdě na nerovné vozovce (například na dvoře) objevilo mírné křupání/klepání.
Jel jsem ale velkou vzdálenost (někde 300 km) a po dálnici tyto klepání odezněly
Nevíte někdo o jaké klepání/křupání by se mohlo jednat a proč to přestalo?
Z Y. Myslel jsem, že to klepání způsobily „kosti“, protože tiché bloky tam nejsou v nejlepším stavu.

Klepání v zavěšení Operace Focus 2
Nicku

18. února 2023 mobil

Dobrý večer.
Ohledně kombíků v tématu moc informací není, svůj problém jsem nenašel.
FF2 zbytek 1.8, kombi, 180 000 km. Ozvalo se zaklepání zezadu vpravo. Připomíná těžkou plastovou krabici, která naráží do těla. Tedy ne znělé a ne hluché, něco mezi tím. Na malých hrbolech je klepání velmi časté, na hrbolatých hrbolech udeří jednou. Vypadá to, že je v kufru za obložením. Sundal jsem kryt a nic nenašel. Vyměnil jsem horní příčná ramena a vzpěry, ale nepomohlo to. Vše ostatní je v dobrém stavu. Při výměně páček jsme se podívali na tlumiče, stále je tam plyn, tyč je vysunutá. Na vibračním stojanu byl ukazatel účinnosti pravého zadního tlumiče 65, v komentářích je uvedeno minimum 60.
Myslíte, že tlumič může vydávat takový zvuk?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button