kia ceedŠkoda

Jak si sami flashovat Kia Ceed JG

Alfa Romeo Audi BAIC BMW Brilliance BYD Cadillac Changan Chery Chevrolet Chrysler Citroen Daewoo Datsun Dodge Dongfeng (DFM) Exeed FAW Fiat Ford GAC Geely Genesis Velká zeď (GWM) Haval Honda Hummer Hyundai Infiniti Iveco JAC Jaguar Li Land Ro Mazda Jeep Ro Mazda KLex KLex Land Ro Mazda Mitsubishi Nissan Omoda Opel Peugeot Porsche Ravon Renault Saab Seat Škoda Smart SsangYong Subaru Suzuki Tank Toyota Volkswagen Volvo Vortex Zotye VAZ (LADA) GAZ ZAZ UAZ

Bongo Carens Carnival Ceed Cerato K5 K900 Magentis Mohave Optima Picanto Rio Rio X-Line Seltos Shuma Sorento Soul Spectra Sportage Stinger Venga XCeed

Generace
I 2006 – 2010 I 2010 – 2012 II 2012 – 2015 II 2015 – 2018 III 2018 – dosud III 2021 – současnost

KIA Ceed se blýská, aby se zlepšila „pomalá“ dynamika, která je kvůli normám Euro v tovární verzi programu ECU silně potlačena. Tuningový firmware ADACT vám umožní odemknout plný potenciál motoru. Můžete si je vyzkoušet na testovací jízdě s našimi partnery ve městě.

Co přináší chiptuning Kia Sid?

Vylepšená odezva plynu
Zvýšená trakce zespodu
Odstranění selhání při přetaktování
Eliminace kopnutí převodovky
Možnost deaktivace katalyzátoru
Mírné snížení spotřeby

Zvýšení výkonu u motorů s přirozeným sáním není větší než 10%, u přeplňovaných – až 15%. To neovlivní zdroj motoru. Firmware byl mnohokrát testován a je doporučován ostatními majiteli KIA Ceed ve svých recenzích níže.

Zajímavé:
Co je lepší: Škoda Octavia nebo Toyota Camry.

Měření zrychlení na Kia Ceed 1.6

Co se týče spotřeby paliva, ta přímo závisí na stylu jízdy. Pokud po čipování začnete jezdit dynamičtěji, spotřeba se vám zvýší. Pokud pojedete stejným stylem, zůstane nezměněn nebo se mírně sníží.

Podívejte se na naši videoreportáž o firmwaru Kia Ceed:

Oblíbené úpravy pro chiptuning

Kia Ceed II 2012 – 2015 1.4l. (100 hp)

Zvýšení výkonu motoru o 6.7 % hp. Zvýšení točivého momentu +7.0% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Kia Ceed II 2012 – 2015 1.6l. (129 hp)

Zvýšení výkonu motoru o 6.5 % hp. Zvýšení točivého momentu +6.8% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Kia Ceed II 2012 – 2015 1.6l. (135 hp)

Zvýšení výkonu motoru o 6.4 % hp. Zvýšení točivého momentu +6.7% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Kia Ceed II 2015 – 2018 1.6l. (130 hp)

Zvýšení výkonu motoru o 6.4 % hp. Zvýšení točivého momentu +6.7% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Kia Ceed III 2018 – současnost 1.6 l. (128 koní)

Zvýšení výkonu motoru o 6.5 % hp. Zvýšení točivého momentu +6.8% Nm Průměrná cena (pouze ladění) 12 000 rub.

Ceny za chiptuning KIA Ceed

Recenze chiptuningu KIA Ceed

Podělte se o své zkušenosti s ostatními řidiči.

Ahoj všichni, chci vám říct o chiptuningu pro Kia ceed. Z Brjanska, sešívané Alexandrem Sidorovem.
Můžu říct, že auto jelo, zmizela závada při přepínání, zrychlila se akcelerace, spotřeba klesla o 500 g a po zapnutí klimatizace přestala odumírat.
Pokud jde o specialistu, mohu říci, že je to profesionál ve svém oboru.
Kdokoli z Bryansku, kluci, jděte do Alexandra pro firmware, nebudete toho litovat, stojí to za ty peníze a budete si užívat další použití.

Zajímavé:
Jak vyměnit vzduchový filtr na Škoda Fabia.

Po zakoupení své KIA Ceed SW 2010, která byla zakoupena v autorizovaném servisu s najetými 62000 122 km (automatická převodovka) a v té době pod kapotou 4 poníků, jsem byl naštvaný, nebo spíše šokován dynamikou tohoto vozu. Tento kombík se 122 lidmi v kabině jezdil dobře do kopce pouze v jízdním režimu. Plynový pedál tiskl na tlačítko, motor křičel, otáčkoměr klesal na stupnici. Už jsem chtěl toto kombi prodat, ale poté, co jsem se zamyslel a podíval se na další auta, která byla na prodej a byla cenově dostupná, můj mozek vydal příkaz odložit prodej bez paniky, zavolejte Michailovi z „AvtoChipok“, možná existuje nějaký druh spiknutí v jeho popelnicích pro tento korejský motor. Poté, co zavolal Michailovi, mě potěšil tím, že mi řekl, že je možné vyladit motor. A když jsem se domluvil na čase a datu oživení 30 poníků, pokračoval jsem v najíždění kilometrů. Když jsem dorazil ve stanovený čas do AvtoChipok, trochu jsem se obával, zda mému autu pomůže nebo ne, a pak asi po 248 minutách byl pravděpodobně vydán Michailův verdikt, vše je v pořádku, budete spokojeni. Po pár dnech jízdy na krátké vzdálenosti se mi zdálo, že se nic nestalo. Motor funguje stejně, dynamika je malátná. Chtěl jsem znovu za Michailem, možná se něco pokazilo s firmwarem. A pak od časného rána s plnou kabinou lidí mířících do práce do prudkého dlouhého kopce kombi lítalo a motor šeptal a ručička otáčkoměru byla normální, plynový pedál nestiskl tlačítko pohonu. Ach zázrak, chvála „AvtoChipok“. S dynamikou vozu jsem dodnes spokojený a potěšující je i spotřeba paliva, která se výrazně snížila. Před KIA jsem jezdil NISSANE TIANA s XNUMX rychlými koňmi pod kapotou, ale silniční daně a náklady na pojištění udělaly své a donutily mě přejít na něco jednoduššího. Ano, a v Teanu jsem skočil do AutoChipok pro diagnostiku. Skvělá obsluha, doporučuji všem. Děkujeme pracovníkům této služby. Zejména Michail.

Zajímavé:
Která loketní opěrka je vhodná pro Škoda Rapid.

KIA CEED SW 1.6 (automatická)

Stále jsem se nemohl dostat k psaní, dělal jsem chiptuning) předtím jsem měl pochybnosti a četl názory různých lidí na internetu, mezi mými přáteli nikdo chiptuning nedělal, upřímně řečeno, když muž s notebookem jmenoval Dima několik minut mačkal tlačítka a řekl, že vše je připraveno, jeďte rychlostí maximálně 10 km/h, 10 minut a můžete vyrazit. Myslel jsem, že je to nějaký podvod, ale protože tam je služba vrácení peněz, nehádal jsem se a rozhodl se pár týdnů jezdit, teď o návratu do kanceláře. O verzi ani neuvažuji, nevýhoda je, že se trochu zvýšila spotřeba paliva, výhodou je, že zmizely pauzy v řazení i když jemně dupnete na plyn, nevím jestli to má smysl dělat chiptuning na manuálu, ale doporučuji to udělat na automatu.

KIA Ceed Stitched: Bakhramilovsky Alexey

Ahoj všichni. Trvalo mi dlouho, než jsem se rozhodl udělat firmware, zdálo se, že mám dost relikvií, ale chtěl jsem, aby to bylo na začátku zajímavější. Při prvních pozorováních vozu se mi velmi líbila trakce hned, takříkajíc plynule a chování boxu se změnilo k lepšímu. EGR byl deaktivován. Alexey podrobně vysvětlil vše o tomto systému. Auto Kia Ceed 2008 1,6 crdi.

Dobré odpoledne. Firmware jsem vyrobil. Testoval jsem to měsíc. Velmi spokojen. Rozdíl je cítit, díky za chiptuning, doporučím svým známým.

AutoSoftos.com

  • Dolar – 76.50
  • Euro – 91.70

AutoSoftos.com » Software a software | + léky » Firmware od Pauluse pro Kia, Hyundai s Bosch M(G) 7.9.8 ECU Stáhnout

Firmware od Pauluse pro Kia, Hyundai s Bosch M(G) 7.9.8 ECU Stáhnout

Obecné body týkající se použití firmwaru pro chiptuning vozů Kia a Hyundai s jednotkami Bosch M7.9.8 a Bosch MG7.9.8 – vždy vyplňte úplně – to znamená, že možnost v bootloaderu „zapsat pouze kalibrace“ by měla být zapomenuta a tam nebudou žádné problémy.
U všech softwarů, kde jsou volnoběžné otáčky zahřátého motoru pod 700 ot./min., jsou otáčky zvýšeny na 720-750, aby se snížily parazitní vibrace a nedostatek točivého momentu pro provoz klimatizace při volnoběhu. U některých vozů Kia Rio FL, kde má pažba 720 ot./min., existují volitelné verze s XX 760. Standardně doporučuji manuální převodovky, aby bylo zajištěno „tahové napětí“. Na AT na žádost majitele.
Identifikace: Číslo za S je sériové číslo kalibrační verze. V případě potřeby jsou v souladu s bulletiny výrobce poskytovány konečné verze. C je podmíněně „po 9“, to znamená, že změníme software ______________S9 na __________SC (Rio GB)
Eurostandard. Druhá číslice. Například 634 a 644 na Verně (a nejen kromě Cerato – tam 946 software nelze zaměňovat s 936, ale jako ostatní typy 746) – software je jakýmkoliv způsobem a jakýmkoli způsobem KOMPATIBILNÍ.
Software A36 – I30, Elantra, Kia Sid. Nahrazujeme striktně stejnými! Veškerý ostatní software na Sid, Elantře a Ike (7a6, 736, 7K), mimochodem na Kia Sid A36 je kompatibilní se všemi ostatními – ale někdo spustil legendu, že jsou prý problémy s klimatem. Je snazší se dohodnout a existuje samostatný software))
Pozornost! Elantra:
736CFSB – přenos dat do BC je z hlediska provozních nákladů mírně odlišný – proto je vhodné použít tento.

Zajímavé:
Proč Škoda Superb 2014 ujlf nemůže startovat v zimě.

Vícerežimové plynové verze:
Balíček obsahuje vícerežimové verze firmwaru plynu (MR2x(v18)_GBO4_. ). Tyto firmware jsou určeny pro instalaci na vozidla vybavená vstřikováním LPG 4. generace. V tomto případě je nutné uspořádat možnost automatického přepnutí programu na plynovou verzi kalibrací. Přepínání v těchto verzích probíhá přes nízký (zkrat k zemi nebo méně než 0,23 voltu) ADC na signálovém vodiči DK2 (13. pin velkého konektoru ECU pro AT a 36. pin velkého konektoru ECU pro MT). V tomto případě nezapomeňte odpojit signálový vodič od samotného DC2, jinak se po jeho zahřátí náhodně objeví na výstupu napětí odpovídající ADC při spuštění sepnutí. Jednou z možností, jak to zorganizovat, by mohlo být použití zkratového relé, které se spouští +12V na plynovém ventilu. 5 minut po přepnutí na plynovou verzi kalibrací se palivové čerpadlo softwarově deaktivuje a zapne se při přepnutí zpět na benzín. Pro usnadnění ovládání přepínání byl také identifikátor v plynovém režimu změněn na GBO4inj_propa a ADC DK2 byl v plynovém režimu pevně nastaven na 0,6 voltu. Je třeba mít na paměti, že zvláštností tohoto systému je, že tento identifikátor je systémem přečten jednou, po otočení klíčku zapalování a následně při chodu motoru se již při přepínání nezmění. Pro kontrolu spínání proto proveďte test před spuštěním motoru.
Dnes máme následující softwarové identifikátory:

Hyundai Avante
GHD_AD6CPS2_A000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GHD_AD6CPS2_A000.rar
Startpower_GHD_AD6CPS2_A000.rar
Startpower_GHD_AD6CPS2_A000_E2.rar

Hyundai elantra
GHD_736CFS8_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GHD_736CFS8_5000.rar
Startpower_GHD_736CFS8_5000.rar
Startpower_GHD_736CFS8_5000_E2.rar

Hyundai I20
GPB_832DFS0_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GPB_832DFS0_5000.rar
Startpower_GPB_832DFS0_5000.rar
Startpower_GPB_832DFS0_5000_E2.rar

Hyundai I30
GFD_834CFS2_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_750_Startpower_GFD_834CFS2_5000.rar
750_Startpower_GFD_834CFS2_5000_E2.rar
750_Startpower_GFD_834CFS2_5000.rar

Hyundai verna
GMC_634DFS6_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GMC_634DFS6_5000.rar
Startpower_GMC_634DFS6_5000.rar
Startpower_GMC_634DFS6_5000_E2.rar

KIA Carens
GUN_946CFS0_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GUN_946CFS0_5000.rar
Startpower_GUN_946CFS0_5000.rar
Startpower_GUN_946CFS0_5000_E2.rar

Kia ceed
GED_7A4CFS5_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GED_7A4CFS5_5000.rar
Startpower_GED_7A4CFS5_5000.rar
Startpower_GED_7A4CFS5_5000_E2.rar

Kia cerato
GLD_746CFS6_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GLD_746CFS6_5000.rar
Startpower_GLD_746CFS6_5000.rar
Startpower_GLD_746CFS6_5000_E2.rar

Zajímavé:
Koda Rapid nemá teplotní senzor.

Kia picanto
GSA_7D0SPS2_A000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GSA_7D0SPS2_A000.rar
Startpower_GSA_7D0SPS2_A000.rar
Startpower_GSA_7D0SPS2_A000_E2.rar

KIA Rio
GJB_634DESC_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GJB_634DESC_5000.rar
Startpower_GJB_634DESC_5000.rar
Startpower_GJB_634DESC_5000_E2.rar

KIA Soul
GAM_946CES2_5000_stok.rar
MR2x(v18)_GBO4_Startpower_GAM_946CES2_5000.rar
Startpower_GAM_946CES2_5000.rar
Startpower_GAM_946CES2_5000_E2.rar

750, 760 — změněné volnoběžné otáčky
Startpower – ladění firmwaru
Bez Startpower (stok) – (pouze jeden identifikátor) ​​nativní firmware – tovární kalibrace
MR2x(v18)_GBO4 – dvourežimové verze pro plynová zařízení 4. generace
E2 – Euro 2 normy toxicity
bez předpony E2 – tovární normy toxicity

Pozornost! Kliknutím na odkaz „stáhnout“ souhlasíte po jeho přečtení s odstraněním stažený soubor z vašeho počítače. Veškerý obsah na webu autosoftos.com je převzat z bezplatných zdrojů a je také volně distribuován. Jste-li autorem tohoto materiálu, kontaktujte nás, abychom uživatelům poskytli příjemnou a pohodlnou alternativu po přečtení zakoupením kvalitního „originálu“ přímo od vydavatele. Správa stránek nenese žádnou odpovědnost za protiprávní jednání nebo jakoukoli škodu způsobenou držitelům autorských práv.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button