Škoda

Co dělat, když Škoda ujede 2 km v ETS 90

Jak ujet více než 90 km v Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 – toto je hra na simulátoru jízdy kamiony, kde je dosažení maximální rychlosti jízdy nanejvýš důležité. Pro zvýšení rychlosti ve hře, musíte omezení odstranit pro rychlost a změňte hodnotu v nastavení.

Vyberte příslušnou sekci pomocí níže uvedeného odkazu:

Jak odstranit limit 90 km/h v ETS 2

Jaká je maximální rychlost v Euro Truck Simulator 2

Jak dlouho trvá jedna hodina v Euro Truck Simulator 2

Jak zvýšit provoz v Euro Truck Simulator 2

Užitečné tipy a závěry

✊ Ohodnoťte materiál pěti body!

Pokud chcete v Euro Truck Simulator 90 ujet více než 2 km, pak existují určité způsoby, jak zvýšit rychlost. Nejprve musíte přejít do části „Nastavení“ a vybrat kartu „Hra“. Najdete tam rychlostní limity, které si můžete upravit podle svých představ. Ve hře pro více hráčů se však používá omezení rychlosti na straně serveru, takže tomuto problému věnujte pozornost. Nezapomínejte také na dodržování dopravních předpisů, protože superrychlá jízda může vést k nehodám a popravám ze strany policie. Jízda rychlostí vyšší než 90 km za hodinu může být nebezpečná, proto buďte opatrní a neriskujte život svůj i ostatních účastníků silničního provozu.

Jak odstranit rychlostní limit 90 km/h v ETS 2

Chcete-li odstranit rychlostní limit 90 km/h v ETS 2, musíte otevřít soubor nospeedlimit2.scs pomocí textového editoru. Tento soubor se nachází v samotné modifikaci hry. Najděte řádek „truck_speed_limit:180.0“ a změňte hodnotu na požadované číslo, kterého chceme dosáhnout. S kamionem tak můžete jet rychlostí přes 90 km/h.

Zajímavé:
Kdo vyjadřuje reklamu na Škodu.

Jaká je maximální rychlost v ETS 2

Maximální povolená rychlost na kontinentu v ETS 2 nepřesahuje 131 km/h. Při opravách je však rychlost snížena na 100 km/h a stejná rychlost je dodržována i na vjezdech do měst. Ve městech nepřesahuje 50-60 km/h a na dvouproudých dálnicích je to 80 km/h a 70 km/h.

Kolik hodin je jedna hodina v ETS 2

Čas v ETS 2 je zrychlený a liší se od reálného času. Jedna hodina herního času odpovídá 20 minutám reálného času, což znamená, že jedna minuta ve hře odpovídá třem sekundám reálného času. Maximální doba, po kterou může řidič zůstat ve střehu, je 11 herních hodin, po kterých se hráč musí dostat na nejbližší parkoviště, aby si na 9 hodin odpočinul.

Jak zvýšit provoz v ETS 2

Pokud chcete zvýšit provoz v ETS 2, musíte otevřít soubor „config.cfg“, který se nachází ve složce hry. Otevřete jej pomocí poznámkového bloku a vyhledejte řádky:

„uset g_lod_factor_parked, uset g_lod_factor_traffic, uset g_traffic.“ Ve výchozím nastavení bude každý řádek nastaven na „1“, ale hodnoty můžete změnit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Chcete-li například zvýšit provoz, můžete změnit uset g_traffic na 2 nebo 3. Můžete také změnit parametry související s parkováním a jízdou.

Závěry

Euro Truck Simulator 2 – Je to hracož vám umožní vychutnat si široký prostory, chladný zatáčky a nebezpečné provinční silnice. Ale hrát tuhle hru profesionálně, musím vědět všechny jemnosti a být schopen dosáhnout maxima rychlosti a řídit kamion na všech úsecích silnice. Doufámeže vám s tím pomohou naše doporučení.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button