Kia sportage 3

Co může zaklepat na příď Kia Sportage 3?

Jezdím od roku 2011 se Sportage, s plně automatickou převodovkou a při 65000 XNUMX km se vepředu objevilo klepání, prohlížel jsem fórum a došel jsem k závěru, že se vzpěrami stabilizátoru nic jiného dělat nedá pouzdra s takovým počtem najetých kilometrů Objednal jsem náhradní díly z exist.ru dohodl jsem se s kamarádem na bezplatném zvedání dne volna (časem se to trochu zkomplikovalo, protože poprvé neuhodnete, předtím jsem měnil. pouzdra předního stabilizátoru na Tussanu). Všechny nástroje, které potřebujete 1.jpgzveřejněný na obrázku se ukázal jako nejcennější klíč ze všech označený červeným zaškrtnutím. Zde je to, co mohu přidat k mnoha zprávám: nejdůležitější věc, kterou jsem si uvědomil, je, že nemusíte odšroubovat pomocný rám, nepomůže to, pokud jste na výtahu, vše je již docela jednoduché a je snadné jej získat pomocí 14mm nástrčného klíče a je nepravděpodobné, že byste poškodili pouzdro hřebenu řízení, pokud to budete dělat pomalu. Pořadí je následující: 1. Klíč na kola – odšroubujte kola 2. Zavěste auto až na úroveň hrudníku 3. Pro pohodlnější přístup otočte volantem na stranu výměny přitom nejprve klíčem 17 odšroubujte vzpěru, pokud se otočí, můžete zamknout běžným vidlicovým klíčem 17 (pokud jste někdy vlastnili žigulíka nebo moskevského, máte ho ve svém arzenálu) 4 Dále v klidu a pomalu pomocí klíče s nástrčným klíčem 14 odšroubujte držák, pod kterým se nachází pouzdro stabilizátoru. 5. Demontujeme držák, vyjmeme pouzdro, vezmeme nové pouzdro a trochu povolíme, nasadíme na stabilizátor, poté po namazání matice a šroubu držáku grafitovým tukem (takříkajíc do budoucna) ručně nasadíme, dotáhneme To je s pouzdrem vše, nyní vezmeme novou vzpěru a také po namazání závitové části grafitovým tukem nasadíme (nebojte se zamíchat, je velmi těžké to popsat špatně))))))). To je vše s přední částí, nyní zadní částí auta: 1. Odšroubujeme také kolo a zavěsíme auto. 2. Klíčem 17 odšroubujte vzpěry stabilizátoru 3. Klíčem 14 odšroubujte držák stabilizátoru s pouzdrem Zde jsem nečekaje žádný zádrhel narazil na malý problém, pouzdro zadního stabilizátoru pevně sedí na stabilizátoru. nešlo to vyměnit přímo na místě, musel jsem úplně demontovat zadní stabilizátor, ani tam nebyly žádné potíže, pak když se stabilizátor sundá, je mnohem jednodušší nasadit nové pouzdra a vše našroubovat v opačném pořadí . Už jen podle vzhledu pouzdra zadního stabilizátoru si myslím, že se neopotřebují a nespěchejte s jejich nákupem, spíše se klepe vzpěra stabilizátoru než se opotřebuje pouzdro zakoupené náhradní díly s cenami.exist.jpg

Zajímavé:
Jak rozebrat topení na tlumiči Kia Sportage 3.

apanas86

Člen klubu KIA

v klubu od 29.01.2014 zprávy: 388 51

Jezdím od roku 2011 se Sportage, s plně automatickou převodovkou a při 65000 53677 km se vepředu objevilo klepání, prohlížel jsem fórum a došel jsem k závěru, že se vzpěrami stabilizátoru nic jiného dělat nedá pouzdra s takovým počtem najetých kilometrů Objednal jsem náhradní díly z exist.ru dohodl jsem se s kamarádem na bezplatném zvedání dne volna (časem se to trochu zkomplikovalo, protože poprvé neuhodnete, předtím jsem měnil. pouzdra předního stabilizátoru na Tussanu). Zveřejnil jsem celou sadu potřebných nástrojů Zobrazit přílohu 14 na obrázku se ukázal jako nejcennější klíč označený červenou fajfkou. Zde je to, co mohu přidat k mnoha zprávám: nejdůležitější věc, kterou jsem si uvědomil, je, že nemusíte odšroubovat pomocný rám, nepomůže to, pokud jste na výtahu, vše je již docela jednoduché a je snadné jej získat 1mm nástrčným klíčem a je nepravděpodobné, že by došlo k poškození krytu hřebenu řízení, pokud to budete dělat pomalu. Pořadí je následující: 2. Klíč na kola – odšroubujte kola 3. Zavěste auto až na úroveň hrudníku 17. Pro pohodlnější přístup otočte volantem na stranu výměny přitom nejprve klíčem 17 odšroubujte vzpěru, pokud se otočí, můžete zamknout běžným vidlicovým klíčem 4 (pokud jste někdy vlastnili žigulíka nebo moskevského, máte ho ve svém arzenálu) 14 Dále v klidu a pomalu pomocí klíče s nástrčným klíčem 5 odšroubujte držák, pod kterým se nachází pouzdro stabilizátoru. 1. Demontujeme držák, vyjmeme pouzdro, vezmeme nové pouzdro a trochu povolíme, nasadíme na stabilizátor, poté po namazání matice a šroubu držáku grafitovým tukem (takříkajíc do budoucna) ručně nasadíme, dotáhneme To je s pouzdrem vše, nyní vezmeme novou vzpěru a také po namazání závitové části grafitovým tukem nasadíme (nebojte se zamíchat, je velmi těžké to popsat špatně))))))). To je vše s přední částí, nyní zadní částí auta: 2. Odšroubujeme také kolo a zavěsíme auto. 17. Klíčem 3 odšroubujeme vzpěry stabilizátoru 14. Klíčem 53678 odšroubujeme držák stabilizátoru s pouzdrem Zde jsem nečekaje žádný zádrhel narazil na malý problém, pouzdro zadního stabilizátoru pevně sedí na stabilizátoru. Nepodařilo se mi to vyměnit přímo na místě, musel jsem úplně demontovat zadní stabilizátor, ani tam nebyly žádné potíže, po vyjmutí stabilizátoru je pak mnohem jednodušší nasadit nová pouzdra a vše zašroubovat obrácené pořadí. Už jen podle vzhledu pouzdra zadního stabilizátoru si myslím, že se neopotřebují a nespěchejte s jejich nákupem, spíše se klepe vzpěra stabilizátoru než se opotřebuje pouzdro náhradní díly s cenami Zobrazit přílohu XNUMX

Zajímavé:
Co je špatného na slovensky sestavené Kia Sportage 3.

Zdá se, že někde psali, že výměna pouzder předního stabilizátoru je problematická, prý překáží pomocný rám, nějak se ti to všechno píše tak jednoduše, prostě jsi to vzal a bez zbytečných operací odšrouboval, sundal držák?

Sportage 3 je prodán. Sportage 4 2016 bílá perleť, 2.0 l., 4vd, benzín, luxus.

Předmět: Něco chrastí (houpe se) vepředu na nerovnostech.

VADIM je offline

233 49

Na nerovném povrchu něco vepředu chrastí (visí).

kolegové,
. Proběhly recenze, že přední strana chrastí. Je to, jako by se to poflakovalo nebo co.

Včera jsem aktivně jel po polní cestě. Pravidelně se něco začíná „vytahovat“.
Stejný nesmysl se stává na malých zpomalovačích.
Nemáte někdo tušení, co to je a jak s tím bojovat?

08.08.2016, 12:31 #2

Andryukha je offline

Sportmaster (77) Registrace 19.04.2016 City BELARUS Luxe 2.0 MPI 4WD Messages 602

68 12

08.08.2016, 12:54 #3

renat2 je offline

Sportyaga (59) Registrace 11.05.2016. 2.0. 4 City Kaluga Prestige 269 MPI XNUMXWD Zprávy XNUMX

49 3

CitovatZpráva od Andryukha Zobrazit zprávu

Třeba brýle v pouzdře?

Ne. Pouzdro na brýle je prázdné. Při jízdě po venkovské silnici je toto rytmické bouchání slyšet buď od základny sloupku řízení, nebo od předního zavěšení. Navíc je klepání hlasité a zřetelné. Myslel jsem, že to mám jen já.

08.08.2016, 13:20 #4

Sergey 2016 offline

Sportovod (18) Registrace 01.03.2016. 2.4. 4 Město Volgograd Prestige 92 XNUMXWD Zprávy XNUMX

9 13

Mám tohle a bylo to na 3 sporty. Na webu Sportage 3 je o tom velmi rozsáhlé téma.

08.08.2016, 13:44 #5

VADIM je offline

Sportanets (242) Registrace 28.06.2016 Město Ruské federace Prestige 2.0 Crdi 4WD Zprávy 1,448 XNUMX

233 49

CitovatZpráva od renat2 Zobrazit zprávu

Ne. Pouzdro na brýle je prázdné. Při jízdě po venkovské silnici je toto rytmické bouchání slyšet buď od základny sloupku řízení, nebo od předního zavěšení. Navíc je klepání hlasité a zřetelné. Myslel jsem, že to mám jen já.

Zajímavé:
Jak vyměnit hnací řemen v Kia Sportage 3.

Přesně – přesně tak.
Nejprve jsem si myslel, že kompozitová ochrana je odšroubovaná, protože. ten zvuk zněl jako ona.
Podíval jsem se – všechno pevně sedělo. Tento zvuk je nepříjemný.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button