Kia sportage 3

Jak nainstalovat snímač rádia Kia Sportage 3 na volant

Jak nainstalovat tlačítka na volantu?! & | Kia Sportage Club [ProGroup] & | VK

Jak nainstalovat tlačítka na volantu?! | Kia Sportage Club [ProGroup] | VK

Psal jsem do jiného tématu, napíšu stručně do tohoto:

Kia Sportage 3 tlačítka na volantu


Inglourious Basterd Ne na argument, pro varování. Co s tím mají společného tlačítka pro ovládání rychlosti a zvuku? Pokud ani vy ani oni nemáte žádné zařízení na měření osvětlení, tak nemohou nic prezentovat!

Instalace tlačítek audiosystému a tempomatu na volant Mitsubishi ASX

Ahoj! Kia Sportage 3 (restyling), modelový rok, „klasická“ automatická převodovka, bude sada pasovat (tlačítka: audio + tempomat + kabel pro vyhřívání volantu), vše.

Jak nainstalovat tlačítka ovládání rádia na volant. Jak nastavit tempomat

Matici zcela utáhněte. Opakujeme, musíte jednat velmi opatrně, jinak může zařízení fungovat.

Tři porušení do jednoho roku ode dne prvního ze tří porušení – zbavení práv na dobu půl roku s následným opakováním. Pro pohodlí otočte volant znovu do svislé polohy nebo nakloňte, jak je pro vás výhodné. Ano, počkal jsem a zeptal se majitelů – u každého to funguje jinak, ale přesto se světlo vypíná.

V létě asi půjdu znovu do U-Ka. Off-topic, ještě jednou se předem omlouvám: Pokud zpočátku nesvítilo žádné stálé světlo, světelný senzor bude fungovat bez problémů – neměl jsem ho – nainstaloval – funguje.

Čip snímače je přelepen elektrickou páskou mezi tělem topení a štítem motoru na straně řidiče nahoře. Čip snímače je přelepen elektrickou páskou mezi tělem topení a štítem motoru na straně řidiče nahoře Vysvětlete prosím, co to znamená – „zpočátku nebyl žádný neustále hořící soused.“ A také mám zástrčku místo světelného senzoru – to znamená, že plánuji nainstalovat světelný senzor místo této zástrčky – – – Aktualizováno – – – Může mi někdo říct, jak odstranit samotnou zástrčku, jak ji zvednout , i když infekce nevyleze, možná ji někdo odstranil?

Zajímavé:
Kolik oleje je v Kia Sportage 3 2 0l.

Tlačítko ovládání multimédií pod volantem (od FF3) Ford Kuga (Ford Kuga)

Zástrčka se sundává šroubovákem – na boku kufru je na to háček – víčko zástrčky se může sundat, ale západka zůstane – pak ji můžete vytáhnout. Neustále hořící potkávací světla za chodu motoru zapíná programově jednotka VSM v klasické konfiguraci kde jsou světlomety bez řas, DRL pro ruský trh – nelze vypnout bez výměny VSM – pouze v poloze rozměry to zhasne a rozměry se vůbec nevypínají.

Tlačítka na volantu auta

Chápu, mám DRL. Psal jsem do jiného tématu, napíšu stručně do tohoto: Nechápu, v čem je problém. Imitace je přesná podle technických specifikací. Možná mi někdo „zde“ řekne, v čem je problém? Rrv Co je to imitace? Je to tak, připojil jsem jeden podobný princip fungování a kalibrátor použil potřebné prahové hodnoty napětí, obecně se potkávací světlo nevypne.

Někdo napsal, že se zdá, že vypnutí má zpoždění. Je lepší se zeptat majitelů světel. Ano, počkal jsem a zeptal se majitelů – u každého to funguje jinak, ale přesto se světlo vypíná.

Kontrolovali jsme VSM s a bez autolightu pomocí diagnostického skeneru – nenašlo se žádné nastavení pro zapnutí tohoto svinstva.

Komentáře

Připomínám, že v mé konfiguraci nebylo nic kromě pohonu všech kol. Nyní jsou zde světla auta, tempomat a tlačítka ovládání audia na volantu, mlhová světla a alarm. Stříbrný proužek jsem také přelepil fólií, nyní jsem se vzhledem interiéru vozu PS naprosto spokojen, i když matici kroutíme až na doraz.

Jak nainstalovat tlačítka ovládání rádia na volant. Jak nastavit tempomat

Vidíme, že visí v kazetách na svorkách. Pomocí šroubováku vytlačte svorky a vyjměte kazety spolu se šrouby. To nám to usnadní. Kroužek sloupku řízení jsem nevyměnil, ale jde snadno sundat.

Zajímavé:
Jaký je průměr volantu na Kia Sportage 3.

Zátku ve tvaru Y položíme tak, aby nepřekážela při utahování matice. Horní konektor musí také jít pod kovovou základnu. Pro pohodlí otočte volant znovu do svislé polohy nebo nakloňte, jak je pro vás výhodné. Všemu jsem věnoval 40 minut, z nichž většinu jsem přemýšlel, proč nic nefunguje. Na toto téma je na netu spousta informací, ale na našem fóru jsem je nenašel.

Majitele vozů s luxusními stupni výbavy a vyššími to nebude zajímat. Mám komfortní balíček, místo něj jsou na volantu vkládací tlačítka. Kdyby byl volant neporušený, možná by mi to nevadilo, ale.

Když jsem navštívil všechny korejské obchody s auty v okolí, uvědomil jsem si, že existovat je pro mě lepší, a tak jsem si tam všechno objednal. Níže je uveden seznam s kódy náhradních dílů a cenami. Pokud je auto roku, nemusíte kupovat šneka, už tam je.

Kia Sportage 3. Instalace multitlačítek na volant. Instalace multifunkčních tlačítek na řízení.

Všechna tlačítka fungují perfektně, tempomat je pecka. Už dlouho chtěl přesunout klávesy audia a tempomatu na volant. Sportage byla zakoupena v takové konfiguraci, že taková zařízení neměla.

KIA Sportage 2013, 150l. S. – náhradní díly

Nedá se říci, že by taková modernizace byla nějakou inovací, ale i tak se bude hodit vědět. Tlačítka lze nainstalovat téměř na všechny crossovery roku.

Nejprve musíte zjistit, zda je vůbec možné nainstalovat tlačítka v této konfiguraci, existují pro to speciální internetové stránky. Po registraci na stránce zadáme vaše údaje a údaje o vašem voze, a pokud je vše v pořádku, můžete si tlačítka ihned objednat. Chvíli počkáme, až budou díly v našich rukou, zásobíme potřebnými nástroji: klíč, klíč, klíče ve tvaru L, šroubovák, ostrý nůž, značku, klíč , tak vytápíme garáž nebo hledáme jiné zateplené místo.

Zajímavé:
Proč selhávají tyčky stabilizátoru Kia Sportage 3.

Projeli jsme auto, otevřeli kapotu a odpojili záporný pól baterie. Než to uděláte, nastavte volant do svislé polohy a nechte klíč v zapalování.

Téma: Tlačítka ovládání zvuku na volantu

vell72 je offline

LightbulbTlačítka ovládání zvuku na volantu

Instaloval někdo taková tlačítka do komfortního balíčku (ve výchozím nastavení má tento balíček místo tlačítek zástrčku na volantu):
http://harrisko.com/magazin/product/. ul-sportage-ql
Jak se připojuje ke standardnímu rádiu?
Zdá se, že vše je součástí sady.

15.03.2017, 07:22 #2

AshKhan je offline

Sportyaga (34) Registrace 01.11.2016. 4. 176 Město Ruské federace Standardní pedál XNUMXWD Zprávy XNUMX

24 38

Mělo by se připojit bez problémů. Demontujte volant, vyměňte lanko, nainstalujte tlačítko. Takto jsem to nastavil na Sport-3. O 4. jsem četl, že je vše OK. K spirále řízení a ve spirále samotné je vedení. Doporučuji okamžitě vyměnit druhý blok tlačítek – tempomat bude fungovat, jen je potřeba se ujistit, že svazek má příslušný konektor. Ano! Je také důležité správně demontovat a znovu smontovat volant, mít k tomu nástroje a navíc k připevnění těchto bloků tlačítek potřebujete samořezné šrouby.

Obecně je na toto téma na internetu spousta foto a video návodů, stačí je jednou dva vyhledat. Doporučuji si to přečíst před započetím práce, jinak byste se mohli pokazit. Stalo se, že sundali volant z vodítek, ale poloha hlemýždě se změnila nebo nebyla zapamatována – a voilá! — v krajní poloze volantu to rozbili, ale stojí to hodně! Vypínač musí být pečlivě připojen k polštáři, neměl by sice vystřelit, ale stát se může cokoli – je třeba ho odpojit od napětí – použít pojistku nebo odstranit svorku.

15.03.2017, 10:44 #3

Zajímavé:
Jak vyměnit žárovky v PTF Kia Sportage 3.

Belgorod je offline

Sportmaster (507) Registrace 13.08.2016 Město Ruské federace Byla jednou jedna klasika 2.0 MPI 2WD Messages 918

496 118

CitovatZpráva od studna 72 Zobrazit zprávu

Instaloval někdo taková tlačítka do komfortního balíčku (ve výchozím nastavení má tento balíček místo tlačítek zástrčku na volantu):
http://harrisko.com/magazin/product/. ul-sportage-ql
Jak se připojuje ke standardnímu rádiu?
Zdá se, že vše je součástí sady.

samozřejmě nainstalovali
zde je moje téma https://www.dri ve2.ru/l/454708532298645803/ (odebrat mezeru)

Koupil jsem tlačítka na Ebay,
OD uvedl cenu za sadu tlačítek na 28 tisíc rublů, bez záruky, že to bude fungovat, protože. Auto je nové, nebyly žádné precedenty a bla bla bla. Nakonec jsem se rozhodl risknout mnohem menší částku a vše dopadlo skvěle.
Nainstaloval jsem to sám.
V zásadě nic složitého, potřebovali jste 10 klíč, nástrčku 22, křížový a plochý šroubovák.
1) Vypněte „-“ na baterii pomocí klíče nastaveného na 10.
2) Odstraňte polštář. To je to nejtěžší. Na zadní straně volantu jsou 3 malé otvory, 2 po stranách, 1 na spodní straně, zámek je potřeba jeden po druhém odepnout vložením plochého šroubováku.
3) Poté odpojte konektor airbagu současným stisknutím oranžových západek na obou stranách.
4) Nastavíme volant rovně a odšroubujeme matici s 22mm hlavou, poté sundáme volant z drážkování. Pro označení polohy volantu vůči hřídeli řízení je lepší použít značku.
5) Dále odšroubujte 14 šroubů viz foto. Pozor, mají různé délky.
6) Odstraníme staré tlačítko a zástrčku, starý kabel a vše vyměníme za nové. Vše sedí pin to pin, jediné co nebylo kam zapojit 2 malé konektory, tak jsem je nechal tak, možná někdo ví, za co mohou?
7) Dejte vše zpět dohromady a užijte si výsledek.

Zajímavé:
Jak vyměnit nemrznoucí směs na Kia Sportage 3.

Vše funguje perfektně, navíc tlačítka rádiového ovládání jsou naprogramována podle vašeho přání, na výběr je několik desítek možností a jedno tlačítko může mít 2 funkce v závislosti na době expozice. Ale to je jiný příběh a přirozeně ne ve standardním rádiu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button