Škoda

Co zahrnuje testovací jízda Škoda?

ŠKODA AUTO Rusko spustila unikátní digitální službu – virtuální testovací jízdu v terénu

ŠKODA AUTO Rusko spustila unikátní digitální službu – virtuální testovací jízdu v terénu

ŠKODA AUTO Rusko zve všechny k virtuální off-roadové testovací jízdě modelů SUV na oficiálních stránkách značky. Díky moderním multimediálním technologiím mohou zákazníci a příznivci značky, aniž by opustili domov, absolvovat online testovací jízdu „na jedno kliknutí“ v kteroukoli vhodnou dobu a na dálku zhodnotit off-roadové přednosti KODIAQ a KAROQ. ŠKODA se stala první automobilkou na ruském trhu, která takové digitální řešení pro spotřebitele nabídla, což je v současné době pandemie a rozsáhlých omezení obzvláště důležité.

ŠKODA AUTO Rusko spouští novou službu, která nabízí unikátní virtuální prostor pro dynamickou testovací jízdu SUV modelů české značky. Každý může absolvovat testovací jízdu rodinného SUV KODIAQ a městského crossoveru KAROQ ve formátu 360, aniž by opustil domov. Moderní multimediální řešení vám umožňují znovu vytvořit realitu na obrazovce elektronických zařízení a pomáhají komplexně vyhodnotit off-roadové kvality modelů sledováním testů z několika úhlů: z kabiny, z boku nebo z kvadrokoptéry. Tato nová forma testovací jízdy se stala zvláště aktuální v období pandemických omezení.

ŠKODA nabízí testovací jízdu na trati vytvořené speciálně pro natáčení. Trasa ŠKODA ADVENTURE EXPERIENCE se vede po malebné zalesněné a vybudované off-roadové trase s překážkami, včetně stoupání do kopce pod úhlem 25° a nájezdu ve výšce 4 m, dvojitý boční sklon, výjezdy s náklonem až 35°, vykazující boční stabilitu, tuhost karoserie, výhody vysoké světlé výšky a geometrie vozidla. To vše nám umožňuje demonstrovat potenciál KODIAQ a KAROQ a také otevřít nové dimenze pohodlí a bezpečnosti v každém modelu.

Zajímavé:
Proč je Škoda špatná.

Při virtuální testovací jízdě každý ocení vynikající výkon podvozku a inteligentní systémy pohonu všech kol KODIAQ a KAROQ, které zajišťují naprostou bezpečnost na silnicích, a díky elektronickým asistenčním systémům řidiče vybaveným českými SUV téměř každý silniční test se stane překonatelným.

Abyste mohli absolvovat virtuální testovací jízdu, musíte se řídit níže uvedenými odkazy, počkat na načtení videa a zahájit svou virtuální cestu. Aby služba fungovala správně, musíte na svém počítači nebo smartphonu používat vysokorychlostní internet.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button