Škoda

Do jaké doby mám oznámit škodovce

Řekněte mi, jak resetovat servisní zprávu o výměně oleje na Kodiaq? V servisu účtují zvlášť 350 rublů za resetování údržby na Škodě Kodiak!

152
V 14.06.2021 16 13:
Historie změn:
16.06.2021 v 15:10 (moderátor) 16.06.2021 v 15:07 (moderátor)
Líbila se vám otázka?
ANO 0
NE 0
podíl
Otázka je uzavřena
Související otázky:
Jaký olej nalít do Škody Kodiak? – 2 odpovědi

Chlapi, jaký olej se má lít do Škody Kodiak? Zájem o benzínové i naftové motory. Doporučuje se originál, ale jakou mám zvolit viskozitu? A jaký motorový olej se lije?

Utahovací momenty pro spoje na Škoda Kodiak 1.4 – 1 odpověď

Řekněte mi, jaké utahovací momenty jsou dodržovány při opravách a údržbě Škody Kodiaq (motor 1,4 TFSI CZDA 150 k).

Odpověď 3
1753
V 14.06.2021 16 35:
Historie změn:
13.09.2021 v 10:01 (moderátor) 14.06.2021 v 17:09 (moderátor) 14.06.2021 v 17:09 (moderátor)

Resetování revizní služby po výměně oleje a další běžné práce ve Škodě Kodiak bude záviset na tom, jaký máte panel – běžný nebo LED. Pokud máte Kodiak s běžným panelem, pak se reset provádí pomocí klávesy 0.0/SET, která je umístěna pod přístroji.

Resetování údržby na Škodě Kodiak se provádí následovně:

 • při vypnutém motoru zapněte nouzová světla;
 • stiskněte a podržte tlačítko „0,0 set“ pod přístrojovou deskou;
 • bez sešlápnutí brzdového pedálu podržte tlačítko 0,0 / SET po dobu 5 sekund, zapněte zapalování stisknutím tlačítka Start Engine, nelze sešlápnout brzdu, abyste nenastartovali motor (platí pro Kodiak s automatickou převodovkou; při resetování na manuální převodovce hraje spojkový pedál roli brzdy);
 • na panelu se objeví výzva k resetování intervalu výměny oleje – pokud uvolníte „0,0 set“ a okamžitě znovu stisknete toto tlačítko, výměna oleje se resetuje;
 • počkejte několik sekund, objeví se návrh na vynulování intervalu revizního servisu – po stisku tlačítka „0,0 set“ (plní funkci tlačítka „OK“) se revizní servis resetuje na 15 tis. km/1 rok;
 • poté zhasneme zapalování a nouzová světla a po opětovném nastartování motoru se již rok neobjeví indikátor, že je třeba provést údržbu.
Zajímavé:
Kde blikat imobilizér na Škodě.

Jak resetovat údržbu na Škodě Kodiak je názorněji znázorněno na videu, tam je vše jednoduché.

ŠKODA ZÁRUKA

Auto je důležitý nákup a pro nás je důležitá vaše spokojenost, proto se na každý vůz ŠKODA, originální náhradní díly a příslušenství vztahuje příslušná záruka výrobce.

Záruka výrobce na vůz vyrobený od 01.03.2021 je 5 let nebo 100 000 km (podle toho, co nastane dříve) namísto předchozích 4 let nebo 120 000 km (podle toho, co nastane dříve). Během prvních dvou let se záruka výrobce nevztahuje na omezení ujetých kilometrů.

Prodloužená záruka výrobce na vozidlo — 5 let s limitem najetých kilometrů 150 000 km. Při nákupu nového vozidla je volitelná prodloužená záruka. Tuto službu nelze zakoupit po první registraci vozidla.

Záruka na lak — 3 roky bez omezení ujetých kilometrů.

Záruka proti korozi karoserie — Záruka 12 let bez omezení ujetých kilometrů na prorezivění karoserie zevnitř ven.

Záruka mobility ŠKODA — 2 roky bez omezení ujetých kilometrů. Tato záruka poskytuje XNUMX/XNUMX silniční asistenční služby a služby mobility.

Záruka na originální náhradní díly a příslušenství – 2 roky

ZÁRUKA
pdf (224.8 kB)
zobrazit nebo stáhnout
asistenční linka Škoda
E-mail
viz též
Zkušební jízda
Prodejci vozů Škoda
Konfigurátor
sklad Škoda
Servis a příslušenství
o Škoda
Škoda Connect
eMobility
Vyloučení odpovědnosti

Bezplatné počáteční období poskytované společností ŠKODA AUTO as:

 • Vzdálený přístup Citigoe iV – 10 let
 • Vzdálené služby iV – 10 let
 • Care Connect: Proaktivní služby – 10 let
 • Care Connect: Vzdálený přístup – 1 nebo 3 roky
 • Online informace a zábava – 1 nebo 3 roky
 • Tísňové volání – 10 let

Zjistěte více o službách ŠKODA Connect a jejich výhodách na stránce Availability List.

Zajímavé:
Jak jezdit na Škodě v ets mp 2.

Pro využívání služeb ŠKODA Connect (dále jen „Služby“) je nutná samostatná elektronická smlouva se ŠKODA AUTO, as Pro využívání služby po dobu maximálně 90 dnů má zákazník XNUMX dnů na přihlášení vozidla, například prostřednictvím portálu nebo mobilního telefonu. aplikaci nebo v informačním a zábavním systému vozidla po dodání .

Dostupnost Služeb se může lišit v závislosti na zemi a také na modelu vozidla a jeho vybavení. Popsané služby mohou být dostupné později po dodání vozidla. Služby vyžadují veřejně dostupné komunikační technologie. Upozorňujeme, že vzhledem k vývoji těchto technologií, zejména technologií mobilních komunikací, nemůže ŠKODA AUTO zaručit, že Služby budou nepřetržitě dostupné ve všech zemích po celou dobu jejich platnosti. Potenciální změny v technologii mohou způsobit, že bude trvale nedostupná.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button