ŠkodaŠkoda Rapid

Jak často měnit zapalovací svíčky Škoda Rapid

Provozuschopnost zapalovacích svíček ovlivňuje bezporuchový chod motoru automobilu a také životnost zapalovací cívky. Je důležité vědět, že pro každý typ motoru je instalován určitý typ zapalovací svíčky, aby byl zajištěn jeho optimální provoz. Chcete-li vyměnit zapalovací svíčky na Škodě v Kirově, kontaktujte oficiální zastoupení Motoravto. Zde vám poskytneme kvalifikovaný servis, výběr zapalovacích prvků nezbytných pro váš motor a konzultace o jejich správném fungování. Práce jsou prováděny v přísném souladu s technickými předpisy specialisty, kteří prošli speciálním školením v rámci programu Škoda a jsou dobře obeznámeni s konstrukčními prvky vozů této značky.

Kirov, sv. Moskovskaja, 106a

Telefon na servis vozů ŠKODA v Kirově.

Zaregistrujte se do služby

Oficiální servis ŠKODA

Kirov, sv. Moskovskaja, 106a

Náklady na servisní práce a originální náhradní díly

Název servisu / náhradního dílu
Cena
Výměna zapalovacích svíček
Výměna zapalovacích svíček (iridium)
Zapalovací svíčka VAG 101 905 601 F
Zapalovací svíčka VAG 06K 905 601 B
Žhavicí svíčka VAG 03L 963 319
Zapalovací svíčka VAG 06K 905 611 C
Zapalovací svíčka VAG 04E 905 612 C
Zapalovací svíčka VAG 06H 905 611
Vyžádejte si kompletní ceník a servisní předpisy
Odeslat požadavek

Předpisy pro výměnu zapalovacích svíček na Škodě

Předpisy pro výměnu zapalovacích svíček na Škodě

Podle předpisů výrobce se výměna svíček u Škody provádí buď každých 30 000 km nebo 60 000 km, v závislosti na modelu. Jejich stav je sledován při každé údržbě, tzn. po 15 000 km. Poruchy motoru ukazují na nutnost okamžité kontroly. Problémy se zapalovacími svíčkami identifikované a včas opravené přispívají k normálnímu provozu motoru, čímž zvyšují jeho životnost a šetří vaše peníze.

Zajímavé:
Co je lepší Škoda nebo Hyundai.

Alexey, technický ředitel: „Snížení životnosti zapalovacích svíček, stejně jako jejich selhání, je do značné míry ovlivněno kvalitou paliva, jízdou v městských podmínkách při nízkých rychlostech a také častým a delším volnoběhem motoru. Motor, který je v dobrém stavu, se vyznačuje stabilním provozem jak při zatížení, tak při volnoběhu. Problémy se zapalovacími svíčkami mohou signalizovat potíže se startováním, přerušování, hluk a vibrace a také zvýšená spotřeba paliva. Pokud nejsou zapalovací svíčky vyměněny včas, nedostatečné zapálení paliva ve válcích umožňuje zbytkové palivové směsi proniknout do katalyzátoru, a tím jej poškodit. Směs se dostává také do klikové skříně, čímž se snižuje životnost oleje a opotřebovává válec a zapalovací cívka selže. Kromě toho se při provozu motoru na vadné zapalovací svíčky mohou ve spalovací komoře objevit praskavé zvuky, což povede k nutnosti výměny klikového hřídele, skupiny pístů a ojnice.“

Výměna originálních svíček Škoda za nové

Výměna originálních svíček Škoda za nové

Naše servisní středisko provádí údržbu podle programu a doporučení výrobce Škoda, takže výměna zapalovacích svíček se provádí za stejné originální, v souladu s jejich označením a kompatibilitou s motorem vašeho modelu. Nové náhradní díly a spotřební materiál dostáváme přímo od výrobce, takže dostanete kvalitní zapalovací svíčky, které se 100% podobají těm, které byly namontovány ve výrobě při montáži. Pokud jde o stav vašeho oblíbeného vozu, umožňuje vám to v konečném důsledku ušetřit na ceně, protože není potřeba dalších kontrol a starostí, které často vznikají při kontaktu s běžným autoservisem. Proč je výhodné nás kontaktovat? Navíc při každé údržbě provádíme bezplatnou diagnostiku stavu odpružení na kontrolní a diagnostické lince MAHA pro zjištění potřeby seřízení s tiskem výsledků a doporučeními odborníků. Kromě toho poskytujeme kompletní bezplatné mytí aut a po absolvování bezpečnostního školení zajistíme přístup do opravárenské oblasti za účelem účasti na servisu! Domluvte si s námi schůzku na telefonním čísle uvedeném na webových stránkách nebo pomocí online přihlášky.

Zajímavé:
Kolik stála výrobní linka Škoda.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button