Škoda

Jak natankovat Škoda superb 2.0 ts

Téma: Zpověď OFF dealera. Jaký benzín mám dát do TSI DSG? – šok.

Aspic1973 je offline

Ve výchozím nastaveníPřiznání OFF dealera. Jaký druh benzínu mám dát do TSI DSG? – šok.

Jaký benzín? nalít do TSI DSG? (vz. -nejsem vlastníkem oktávy – jsem snílek). Zpověď dealera. – „Je lepší nalít 92 – pokud si koupíte 1.8TSI od důvěryhodné čerpací stanice, zapomeňte na to, co je napsáno na dvířce nádrže (to je pro cizince). Nedoporučuji kupovat 1.4TSI, protože Je potřeba nalít minimálně 95, ale protože. benz 95 Russian is not Ice (na tomto fóru bylo téma o benzínu – proč je 95 špatná na svíčky, neutralizátor atd.). V budoucnu se 1.4TSI na náš benzín bude ohýbat a bude vás otravovat cukáním DSG atd.atd. všechny informace ze senzorů jdou do počítače auta a ten se snaží optimalizovat výkon motoru a splňovat normy Euro4 a produkovat požadovaný výkon v koních a jak vše dělat, když jsou zapalovací svíčky špinavé (děkuji Ferrocene a Cat Authoritys Nezakázali to, ale ropní oligarchové jsou rádi). Nedivil bych se, kdyby Státní duma (pardon, někteří poslanci) hýřila penězi, aby nebylo zakázáno používání ferrocenu v ropných rafinériích.
Ferocen je silný karcinogen, podporuje rozvoj rakoviny a dalších nemocí, vyrábí se hlavně v Číně, používá se v Evropě a dalších rozvinutých zemích zakázáno. , z 50 tun 92 benzenu a 1 kg ferrocenu vychází – 50 tun 95 benzenu kat. kupujeme. Pak stojíme v dopravních zácpách v Moskvě a vy víte, co se děje. Benzin obsahuje krom ferocenu o par stovek dalsi karcinogeny, ale je dokazane, ze ferocen je horsi nez ostatni a je vinikem poruchy prevodniku spalin. Místo feru se do benzínu v zahraničí přidávají přísady s obsahem alkoholu (jsou drahé), aby se zvýšilo oktanové číslo benzínu.
Promiň, trochu jsem se rozptýlil. Zkrátka škrábe kancelář dál. Dealer, rozhodli se se svolením majitele autobazaru natankovat 80. benzín. A jak se dalo čekat, 1.8TSI DSG funguje a sakra, neuklidnili se a ještě několikrát naplnili 80 benzínem. Dynamika samozřejmě utrpěla, ale na všem ostatním nezáleží. Testováno na Superba 1.8TSI DSG.
Lidi, prosím neútočte na mě za moje psaní, jen mi kompetentně a v klidu řekněte, kde dělám chybu a chybu. Předem děkuji.

Naposledy upravil Aspic1973; 19.05.2010 v 13:37 hodin.

Zajímavé:
Na Krym ve Škodě Octavii.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button