ŠkodaŠkoda FabiaŠkoda OctaviaŠkoda Yeti

Jak zaregistrovat klíč Škoda Fabia

Volkswagen klíč

V moderních automobilech se rozšířily klíčky zapalování, které obsahují nejen čip pro startování motoru, ale také jednotku dálkového ovládání centrálního zamykání. Takzvaný standardní systém proti krádeži. Dnes je stav výroby takových klíčů problematickou záležitostí a je spojen s velkými finančními i časovými náklady.

Volkswagen klíč

To platí zejména pro německé vozy tzv. skupiny VAG: AUDI, SEAT, ŠKODA, Volkswagen. Naprostá většina těchto vozů používá v systému imobilizéru čip Megamos Cripto, jehož kopii nelze vyrobit v žádné opravně klíčů. Pro instalaci autostartu nebo jednoduše pro vytvoření dalšího klíče pro auto je majitel takového vozu nucen kontaktovat oficiální prodejce. To znamená objednání a čekání na klíč 3-4 týdny a fronta na registraci klíče. Nyní však naše společnost poskytuje služby registrace klíčů a čipů pro vozy AUDI, SEAT, ŠKODA, Volkswagen.

Následující je neúplný seznam německých modelů aut, pro které dokážeme rychle vyrobit a zaregistrovat jak plnohodnotný klíč s tlačítky dálkového ovládání, tak samostatný čip pro instalaci alarmu s automatickým startem.

AUDI: Audi A4, Audi A8, Audi TT…
ŠKODA: Škoda Octavia, Škoda Roomster, Škoda Fabia, Škoda Superb, Škoda Yeti…
SEAT: Seat Altea, Seat Leon, Seat Leon…

VW: VW Polo, VW Golf, VW Jetta, VW Bora, VW Caddy, VW Multivan, VW T4,T5, VW Sharan, VW Scirocco, VW Touran, VW Tiguan, VW Passat, VW Touareg…

audi klíč

Klíč Škoda

Většina těchto vozů je podporována, nejnovější modelová řada, včetně vozů vyrobených v roce 2012.

Pro upřesnění informací můžete zavolat na kontaktní čísla nebo položit dotaz v komentářích níže.

Zajímavé:
Jak odstranit servisní režim z přívěsku na klíče Škoda.

aktualizace ze 14.05.2013

Klíče pro VW z Ameriky

Lidé jim také říkají: Volkswagen American, nebo AUDI American.
Rádi bychom vás informovali, že pro vozy VW vyráběné pro americký trh se staly dostupné plnohodnotné vyklápěcí klíče s ovládacími tlačítky centrálního zamykání.

Americký klíč Volkswagen

Hlavním rozdílem mezi americkými VW a evropskými je frekvence vysílače. Tedy frekvenci rádiového kanálu ovládacího panelu centrálního zamykání vozu. Na VW evropského trhu je frekvence 433Mhz a pro americké vozy 315Mhz.
Nyní si pro většinu amerických vozů Volswagen můžete vyrobit klíč a zaregistrovat jej ve voze bez předobjednávky nebo čekání.
Níže je uveden přibližný seznam modelů, pro které jsou klíče k dispozici:

VW pro USA:
Brouk 1998-2013;
Golf 2002-2013;
Jetta 1999-2013;
Passat 2001-2013;
Tiguan -2013;
Tuaregové -2013;
et al.

aktualizace ze 18.05.2013

Výměna sady zámků za nové a registrace nových klíčů do systému imobilizéru v místě, kde auto parkuje!

Jako příklad malý seznam takových vozů:
VW Tiguan, VW Polo, VW Caddy, ŠKODA Fabia, Škoda Oktavia a další modely nejnovější řady od roku 2008 do současnosti.
Výměna sady zámků je relevantní v následujících případech:
-Pokud ztratíte všechny klíče od auta
– při ztrátě jednoho z klíčů, ale při nebezpečí možné krádeže auta.
– v situaci po krádeži, kdy již bylo auto nalezeno.

Pokud majitel vozu ztratil všechny klíče od vozu: je přísně zakázáno pokoušet se sami otevřít zámek nebo zámek rozbít pomocí improvizovaných prostředků! To může zkomplikovat práci technika a výrazně prodražit restaurátorské služby pro vás.
Na místo, kde auto stojí, je nutné přivolat odborníka. Technik opatrně otevře zámek bez jeho poškození pomocí speciálního profesionálního nástroje. Poté demontuje vložku zámku dveří, vložku spínače zapalování a vložku odkládací schránky. Nainstalujte novou sadu zámků.

Zajímavé:
Jak zkontrolovat výkon snímače průtoku vzduchu na Škodě Superb.

Zámky Volkswagen

V další fázi budou za pomoci profesionálního diagnostického zařízení vymazány informace o starých klíčích z paměti vozu a budou naprogramovány nové klíče.
Není třeba platit za odtahovku a odvézt svůj Volkswagen nebo Škodu k prodejci. Není třeba objednávat a dlouho čekat (dodací lhůta někdy dosahuje 4 týdnů!), když prodejce dodá a namontuje novou sadu zámků. Sady zámků s klíči máme skladem. Za dobu od 2 do 8 hodin bude váš VW nebo Škoda opět na cestách a staré klíče budou vymazány z paměti imobilizéru, pokud se je útočník náhle rozhodne použít.

Komentáře

Publikováno Ne, 16/12/2012 — 19:25 uživatelem Guest Trvalý odkaz (Permalink)

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button