ŠkodaŠkoda Rapid

Jak změnit otevírání zámků Škoda Rapid

Odemknutí centrálního zamykání při dvojitém zamykání se standardním alarmem Škoda Rapid 2019

Škoda Rapid 2019, bezklíčový vstup, S96. Při normálním uzamčení (pomocí kliky nebo klíče) se pak neodemkne z visačky nebo telefonu (tj. odjistí, ale nefunguje centrální zamykání). Pokud ho zamknete Starline, tak se normálně odemkne (ovládá se centrální zamykání). Objevil jsem to po instalaci, tak jsem se zeptal oficiálního instalátora, kterého jsem znal, řekl, že za příplatek provedou nějaký drát, něco překonfigurují a odemknou. Je možné programově povolit dvojité (nebo nějaké Vaga) odemykání centrálního zamykání Starline při jakémkoliv zapnutí?

Hlasovat 0 0 Zrušit Přihlásit se k odběru
Odpovědi 5

Ahoj. Funkce, kterou potřebujete, se nazývá Řízení bezpečnosti zaměstnanců.

Web https://can.starline.ru/28/35/8622 neuvádí ovládání sběrnice CAN. Chcete-li proto zámky otevřít, musíte změnit připojení alarmu. Doporučuji kontaktovat místo, kde byl alarm instalován.

Na stránkách je uvedeno alternativní ovládání centrálního zamykání. Není to software, ale oddělené dráty? Bude implementováno ovládání CAN? Proč není deklarována nejdůležitější operace pro signalizaci (ovládání centrálního zámku)? Proč potom při nastavování zabezpečení z visačky nebo telefonu centrální zámek zamyká auto?

alternativní ovládání centrálního zamykání. Není to software, ale oddělené dráty?

Alternativní ovládání centrálního zamykání, pomocí drátu, simuluje stisknutí tlačítka ovládání centrálního zamykání v interiéru vozu. Jakmile se zapne standardní zabezpečení, tlačítko v kabině se zablokuje. Můžete zkontrolovat a stisknout tlačítko, když sedíte v zamčeném autě.

Proč potom při nastavování zabezpečení z visačky nebo telefonu centrální zámek zamyká auto?

Protože při uzamčení klíčem nebo visačkou se standardní zabezpečení neaktivuje.

Proč není deklarována nejdůležitější operace pro signalizaci (ovládání centrálního zámku)?

Protože na tomto voze není možné ovládat zámky přes CAN sběrnici. Na digitální sběrnici nejsou žádné požadované signály. K implementaci ovládání centrálního zamykání se používají kabelové spoje.

Zajímavé:
Co znamená tlačítko a ve voze Škoda.

Obraťte se prosím na místo, kde je zabezpečovací systém instalován, abyste provedli nezbytná připojení.

Nyní k tomuto problému. V mém oficiálním dealerství byl standardní bezpečnostní systém vypnutý, ale stále nemůžete otevřít auto štítkem nebo telefonem, pokud bylo zamčeno klíčem nebo klikou dveří. Co se děje teď?

Vaše standardní funkce bezpečnostního alarmu byly deaktivovány. Tlačítko centrálního zamykání zůstane uzamčeno. Váš vůz blokuje ovládací tlačítko vnitřního zámku při aktivaci pomocí standardního klíče nebo senzorů.

Chcete-li ovládat zámky ze StarLine, musíte změnit spojovací body pro ovládání zámků. Pro umožnění ovládání zámku z mechanismu dveří řidiče může být vyžadováno další kódování. Mohou být vyžadovány plně elektricky ovládané zámky.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button