ŠkodaŠkoda Rapid

Kdo vyhrál Škodu Rapid v Pearl Plaza

Čtyři Kazaňáci dostali klíče od Škody Rapid vybojované v postupu

autotest.pro

Čtyři šťastlivci z Kazaně obdrželi 4. srpna 2016 klíče od nového vozu Škoda Rapid, vyhraného na základě losování promo akce. Prezentace vozů proběhla v autosalonu Škoda na Daurské, nyní vám prozradíme některé detaily.

Všechno to začalo na jaře 2016. Od 26. března do 14. dubna probíhala akce od McDonalds, během které bylo během 20 dnů slosováno 20 vozů – každý den auto! K účasti stačilo zakoupit produkty v hodnotě 350 rublů, získat propagační kód a zaregistrovat jej na webu. A pak se do věci vložila „Šance Jeho Veličenstva“. Nejúžasnější na tom je, že i přes celoruské měřítko z dvaceti vítězů byli čtyři z Kazaně! Jsou to Anton Borisov, Lyudmila Garifullina, Elena Krasilnikova a Liliya Tulbayeva.

DSC_5155

Nějaký čas se věnoval kontrole výsledků a dalších organizačních záležitostí a začátkem srpna začalo předávání cen – aut. Je třeba poznamenat, že jako ceny byly vybrány liftbacky Škoda Rapid – jeden z nejlepších modelů ve své třídě, který byl opakovaně uznáván během různých srovnávacích testovacích jízd s konkurenty, které provedlo mnoho automobilových publikací v Rusku i v Evropě. .

Rapid se vyznačuje příjemným osobitým designem, vynikajícími jízdními vlastnostmi – ať už jde o ovladatelnost, účinnost brzdového systému, dynamiku u špičkových motorů nebo vynikající výkon automatických převodovek. S tím vším je model velmi praktický, s pohodlným a prostorným interiérem (podle standardů třídy). A také rekordní objem zavazadlového prostoru – od 530 litrů ve standardní podobě až po 1470 litrů se sklopenými zadními sedadly v této komponentě nemůže konkurovat žádný z přímých konkurentů na ruském trhu. Světlá výška 17 cm a přizpůsobené odpružení vám umožní bez problémů projíždět ruskými silnicemi.

Zajímavé:
Kde platit daně Škoda Hyundai.

DSC_5161

Pro propagaci byla zvolena oblíbená verze Entry s 1,6litrovým motorem o výkonu 90 koní a 5stupňovou manuální převodovkou, která umožňuje dosáhnout rychlosti 185 km/h a průměrné spotřeby paliva 5,8 l/100 km. . Všechny oceněné vozy byly ve stejné konfiguraci a stejné barvě – bílé, aby se nikdo z účastníků neurazil.

Vozy jsou vybaveny protiblokovacím brzdovým systémem (ABS), elektronickou kontrolou stability (ESC), elektrickým posilovačem řízení, airbagem, elektrickým stahováním oken, vyhřívanými tryskami ostřikovačů a mnoha dalšími. Cena této verze bez slev je 574 tisíc rublů.

DSC_5175

V Kazani se organizátoři akce obrátili na společnost TTS, protože má nedaleko autobazaru na Daurské obrovský 4patrový sklad vozů Škoda, kde je najednou uskladněno více než 400 vozů české značky. Proto rychle najít a zajistit čtyři vozy se stejnou konfigurací nebylo těžké.

Mimochodem, lze poznamenat, že autobazar Škoda na Daurské získal jako první v Povolží certifikát o splnění nových, vyšších standardů služeb od Škody. Jde o takzvanou filozofii Human Touch – zavádění lidských vztahů do prodejních a servisních procesů. Hlavním cílem je získat klienta, jehož očekávání a potřeby byly nejen identifikovány a naplněny, ale také mírně překročeny.

Není překvapením, že toto zastoupení Škody je také největší v Povolží. Výherci byli samozřejmě pozváni na krátkou prohlídku dealerství a byla jim ukázána servisní oblast, kde je nyní možné provádět servis nových vozů šťastných výherců. Nabídli instalaci dalšího vybavení, zejména autoalarmů, čehož se někteří výherci okamžitě rozhodli využít.

DSC_5122

DSC_5123

Prezentace proběhla ve vřelé, přátelské atmosféře a jistě se stala dalším zdrojem pozitivních emocí pro nové majitele vozů. Připojme se ke gratulaci!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button