Škoda

Kdy se začne prodávat Škoda kamig?

Crossover Škoda Kamiq se objevil u ruských prodejců

Crossover Škoda Kamiq se objevil u ruských prodejců

Crossover Škoda Kamiq, který u nás dosud nebyl oficiálně představen, je nyní k dispozici k prodeji u ruských prodejců, nyní je však dovážen v rámci paralelního dovozního režimu. Auto je nabízeno v konfiguraci Monte Carlo, stojí 2 miliony 200 tisíc rublů, píše Rossiyskaya Gazeta. Pod jeho kapotou je 1-litrový motor TSI, který vyvine 110 koní. a pracuje v kombinaci se 7rychlostním robotem DSG.

Exteriér Škody Kamiq Monte Carlo se vyznačuje samostatnými jednotkami full LED světlometů a lesklým černým rámečkem kolem charakteristické masky chladiče. V černé barvě jsou také prvky předního nárazníku a prahů, pouzdra zpětných zrcátek, střešní ližiny a nápis Škoda ve středu zadních dveří. Vůz je standardně vybaven černými 17palcovými litými koly ve speciálním designu Monte Carlo, na přání jsou k dispozici 18palcová kola. Speciální verze má navíc zatmavená boční okna SunSet a panoramatickou střechu. Zadní difuzor a název modelu v černé barvě, stejně jako všechna LED světla, podtrhují sportovní vzhled špičkového Kamiqu, který lze také snadno identifikovat podle speciálních log.

Škoda Kamiq Monte Carlo je vybavena sportovními sedadly s charakteristickým designem Monte Carlo a integrovanými opěrkami hlavy pro řidiče a spolujezdce. Multifunkční volant je potažen perforovanou kůží s červeným prošíváním, které barevně ladí s voličem převodovky a pákou parkovací brzdy. Středová konzola, odkládací přihrádky ve dveřích, kliky dveří a prostory pro nohy jsou také zvýrazněny červeným LED osvětlením. Kamiq Monte Carlo má také LED lampičky na čtení. Ozdobné obložení interiéru a palubní desky je vyrobeno v originálním stylu: ventilační mřížky jsou zdobeny chromovanými prvky a pedály jsou vyrobeny z hliníku. Interiér doplňují speciální podlahové rohože, nápis Kamiq na prahových lištách a černá barva v designu stropu.

Zajímavé:
Jak zapnout parkovací senzory na Škodě Octavia A7.

Úplný seznam prodejců Škoda (nejen) podle měst v Ruské federaci naleznete na webu „Price Auto“.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button