ŠkodaŠkoda Octavia

Kdy bude aktualizována Škoda Octavia?

Aktualizovaný exteriér a interiér a moderní technologie — debut Škoda Octavia 2024

Dnes, na Valentýna, proběhla světová prezentace aktualizované Škody Octavia 2024. Výrobce slibuje vylepšený design a zavedení nových technologií. Informovalo o tom tiskové oddělení společnosti.

Premiéra byla vysílána z virtuálního studia. Je třeba poznamenat, že Octavia 2024 změnila svůj vnější design, včetně nárazníků a světelných prvků. Vůz je vybaven novým multimediálním systémem. O zbývajících novinkách zatím nejsou přesné informace, stejně jako o pohonné jednotce, ale očekává se, že si vůz zachová standardní benzinové motory a minimálně existují dvě hybridní verze PHEV s naftovým motorem.

ZA DIVING FEST – drag racing je v centru pozornosti! A také: závodní taxi, výstava veteránů, lety vrtulníkem a koncert módní kapely! Čekáme na vás s celou rodinou 23. června 2024 v RDRC Racepark.

PRO KOUPENÍ LÍSTKU

Sportovní verze potěší fanoušky tohoto modelu agresivnějším designem, originálními koly, silnějšími brzdami a přeladěným odpružením. Očekává se, že nová Octavia RS 2024 bude stejně výkonná jako předchozí verze.

Objevily se informace, že z řady zmizí terénní verze Scout, takže model 2024 bude k dispozici pouze v karoseriích liftback a kombi.

BEHIND THE Driving FEST – 23. června 2024

• Drag racing
• Výstava historických automobilů
• Závodní taxi
• Lety vrtulníkem
• Koncert skupiny „Bricks“

Přihlaste se k odběru „Za volantem“.

Foto: Škoda
1140
14. 02. 2024
Foto: Škoda
Sdílet:
Ohodnoťte materiál:

Recenze na Škoda Octavia (9)

— Skvělé auto, plné radosti.
Škoda Octavia 2017
/ funkční období: 1 – 3 roky
Doplňky:

Výbava 1.4 DSG Style S vozem velká spokojenost. Vlastním ho od roku 2018. Vzal jsem si nový. Nic neudělal, vše bylo v pořádku. Nedochází ke spotřebě oleje. Spotřeba paliva byla 5.4. A to i přesto, že při předjíždění vybuchne jako raketa. DSG je na tom nejlépe ve srovnání s automatickou převodovkou a CVT.

Koupil jsem ho těsně před stěhováním ze severu na jih. Cestoval jsem několikrát do roka. Tankuji benzín stupně 100 Na plnou nádrž jedu 850 km před cutoff. Najel jsem 80000 35 km, žádné výdaje kromě údržby. Myslím, že všechny poruchy jsou způsobeny chamtivostí mazaných majitelů, kteří tankují levné palivo. Spokojený jsem i s diodovým světlem ve světlometech, stejně jako s klimatizací na minus 2014, jedete samozřejmě v tričku, v teplém autě. Srovnal jsem podlahu a na dlouhé cestě jsem hned vyklopil sedačky a rozložil lůžkoviny pro celou třídu. Skvělé auto. Předtím tu bylo Mitsubishi Sport od roku XNUMX.

Zajímavé:
Jak odemknout dveře vozu Škoda Fabia zevnitř 2013.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»