ŠkodaŠkoda Octavia

Kolik barvy je potřeba na lakování celého vozu Škoda Octavia?

Kolik barvy je potřeba na lakování celého vozu Škoda Octavia?

+7 978 802-84-34

Simferopol, Krasnoarmejskaja 1

Provozní režim:

Po-Pá: od 9:00 do 18:00
So-Ne: zavřeno

Přepnout navigaci Hlavní nabídka

 • Oprava promáčklin bez lakování
 • Oprava karoserie
 • Malování
 • Leštění
 • Oprava plastů
 • Opravy a renovace světlometů
 • Kurzy
 • Ukázky prací (video)
 • Bez malování
 • Zotavení po nehodě
 • Rovnání
 • Malování
 • Hlavní
 • Příklady práce
 • Malování
 • Kompletní lakování vozu Škoda Octavia (Skoda Octavia)

Kompletní lakování vozu Škoda Octavia (Skoda Octavia)

Kompletní lakování vozu Škoda Octavia v profesionální stříkací kabině.

Výsledek je jako v továrně.

doplňující informace

 • Auto: Škoda Octavia
 • Řešení: Malování
 • cena: 90 000 rublů.

Publikováno v Malování

Galerie Obrázků

Publikováno v Malování

Náklady na malířské práce

Cena za lakování vozu je nižší (lakování provádíme v profesionální lakovně)

Lakování křídla (nové) z 8 000 ₽
Lakování křídla (po narovnání) z 9 000 ₽
Lakování dveří (nové) – z jedné strany z 8 000 ₽
Lakování dveří (po narovnání) z 10 000 ₽
Lakování kapoty (nové) – na jedné straně z 10 000 ₽
Lakování kapoty (po narovnání) z 12 000 ₽
Lakování na nárazník z 8 000 ₽
Lakování nárazníku (po opravě) z 10 000 ₽
Zrcadlová malba z 90 000 ₽
Zajímavé:
Výroba Škody Fabia skončila v Kaluze.

Cena lakování závisí na: velikosti dílu, barvě dílu (dražší jsou třívrstvé barvy), dále na stavu dílu před lakováním (po narovnání velké plochy, po malém narovnání nebo zcela bez narovnání).

Konečnou cenu lakování určí mistr po prohlídce vozu (poškození) na místě.

Kolik barvy potřebujete na lakování auta?

I zkušení řemeslníci zpočátku těžko odhadnou, jaké množství barvy bude potřeba k lakování jednotlivých dílů vozu nebo celé karoserie. Existuje však několik základních principů, které nám umožňují poskytnout hrubý odhad potenciální spotřeby barev a laků. Při objednávání lakování prahů ve Voroněži od společnosti Garage19 musíte pochopit, že množství smaltu je ovlivněno barvou nanesené barvy. Svou roli hraje i kvalita materiálu, typ lakovacího zařízení a zkušenosti specialisty. Našim klientům garantujeme optimální spotřebu s kvalitními výsledky, které minimalizují výslednou cenu služby.

Natíráme celé tělo?

Pokud se rozhodnete lakovat auto na klíč, pak bude hrát důležitou roli velikost vozu. Na lakování karoserie malého auta budou stačit dva litry neředěného smaltu. Logicky platí, že čím větší plocha bude natírána, tím větší bude spotřeba materiálu. Konečné množství je ovlivněno tím, zda budou otvory natřeny. Při objednání lakování vozu na adrese: st. Eremeeva, 6a, Voroněž, Voroněžská oblast, získáte kvalitu. Dlouhotrvající a cenově dostupné výsledky barvení.

Základní barva a odstín naneseného emailu

Celkové množství laku potřebného při lakování vozu ve Voroněži specialisty autoservisu Garage19 závisí na barvě naneseného smaltu a odstínu původního laku. Pokud je paleta kontrastní, bude spotřeba značná. Je docela obtížné porazit žluté, červené a modré odstíny. Nanášejí se v tenké vrstvě, takže tělo a jednotlivé partie budete muset zakrýt vícekrát (až 10 vrstev).

Zajímavé:
Jak nakonfigurovat otevírání kapoty na Škodě Fabia 2.

Autolakýrníci nazývají takové tóny nízkou krycí schopností, takže může být vyžadováno dodatečné natírání podkladu. Černá, bílá a sytě zelená barvy se vyznačují zvýšenou krycí schopností. Konečný odstín závisí na stupni probarvení podkladu. Pokud potřebujete jen zakrýt škrábance a jiné drobné vady, pak bude spotřeba barev a laků minimální. To samé se nedá říci o plném lakování auta ve fotoaparátu.

Kvalita laku a typ stříkací pistole

Další dva určující faktory. Krycí schopnost přímo závisí na kvalitě skloviny. Pokud je materiál vysoce kvalitní, budou stačit 2-3 vrstvy. Co se týče stříkacích pistolí, rozhodně na nich není třeba šetřit. Profesionálové ke své práci často využívají zařízení HVLP. Mezi výhody pistolí tohoto typu patří nízká spotřeba laku a barvy, vysoké procento přenosu laku na povrch (více než 75 %), přímý kontakt kompozice s díly.

Pokud používáte barvu, která vyžaduje další lakování, musíte pochopit, že bude potřeba trochu více laku. Ale to bude mít malý vliv na konečnou cenu, protože lak stojí mnohem méně.

Základním faktorem je dovednost specialisty

Spotřeba auto smaltu přímo závisí na zkušenostech mistra a jeho profesionalitě. Pokud se specialista dobře vyzná ve svém oboru, snadno nastaví stříkací pistoli a smalt správně rozetře tak, aby se nenanášel s prachem, ale rychle se rozprostřel po povrchu. Nejprve se nalakují místa opravy a poté následují náhradní díly. Poté je vůz lakován na klíč ve Voroněži od firmy Garage19.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button