Volkswagen passat b6

Jak povolit automatické parkování na volksvagen passat b6

Kluci, není to tak dávno, co jsem si koupil Passat B6, ale stále jsem nepřišel na to, jak a co, řekněte mi: – jak fungují parkovací senzory (Podstatou otázky je, co zapínáte?

Kluci, není to tak dávno, co jsem si koupil Passat B6, ale stále jsem nepřišel na to, jak a co, řekněte mi:
-jak fungují parkovací senzory (podstatou otázky je, že když zařadíte zpátečku, tlačítko parkovacího senzoru jen zabliká a je to, samotné senzory nic necítí?
-jak zapnout ostřikovače světlometů.

IDreamer

Nový člen

Parttronic, když zařadíte zpátečku, auto a oblasti kolem něj by se měly rozsvítit šedě, jako když se k něčemu přiblížíte, rozsvítí se žlutá, pak červená a zároveň pípne. Systém ostřikovačů světlometů má špatný systém; funguje každých přibližně 6 stisknutí páčky ostřikovače čelního skla.

Dáma

Nový člen

Mohou také přestřihnout dráty, aby v zimě nezlomily vstřikovače nebo tlačítko na nich

Seo-svět

Nový člen

dráty jsou neporušené, jelikož jsem jednou omylem zapnul podložku

Makarov

Nový člen

zapněte světlo a nastříkejte na sklo a měly by fungovat

Zajímavé:
Jak vyjmout spojku z kompresoru passat b6.

rondew

Nový člen

Kde má auto svítit, neviděl jsem to takhle v autě 2005 Když zapnu zadní, tak jen zabliká tlačítko pro zapnutí/vypnutí parkovacího senzoru a jedu zpět? a není slyšet žádné skřípání

Linar Gizatullin

Nový člen

zobrazeno v rádiu na barvě RNC 500,510 XNUMX, pokud nevím černobíle, pravděpodobně není žádný obrázek. A lampa by měla neustále svítit, když funguje a neblikat.

DWS

Nový člen

ha, super, jen tam bylo vyměněno rádio))) a pokud bliká, kam mám jít?))) Myslím, že jsem se díval na předchozí, vše je normální)

Ilnaz Mukhametzyanov

Nový člen

náklady na barvu, RCD (RNC)?

Alexandr Marušík

Nový člen

Není to vůbec standardní, je to Alpine, ale chci to změnit na standardní s navigací

Natalya Kostyaeva

Nový člen

jasně, co říká předchozí majitel, nebo už sloučil? Musíme hledat, přijít na to, proč hádat?

chiwaha

Nový člen

d samozřejmě se to spojilo, tak jsem na to přišel, myslel jsem, že to možná dělám špatně, když jsem to koupil, všechno fungovalo.

Ivan Perepletov

Nový člen

Možná samotná jednotka nefunguje. Diagnostika. Chyby při čtení.
O podložkách viz předchozí strana a zapojení

Es Hayem

Nový člen

Zkrátka parkovací senzory. Pokud se tlačítko po zapnutí zadní části nerozsvítí, ale bliká asi 3 sekundy, došlo k poruše jednoho nebo více senzorů. Diagnostika napoví. Přední světlomety Everyman. Při zapnutém zapalování a rozsvícených světlometech v nízkém/vysokém režimu stiskněte páčku přívodu vody na čele a podržte ji po dobu 5 sekund. Relé by mělo cvaknout a stříknout na světlomety po prvním spuštění, každé 5. stisknutí by mělo být dlouhé, aby se rozstříklo na světlomety.

Varovný parkovací alarm

Systém Parking Distance Control (PDC) využívá ultrazvukové senzory k určení vzdálenosti za vozidlem k nejbližší překážce. K tomuto účelu slouží čtyři senzory umístěné v zadním nárazníku (obr. 1.69).

Zajímavé:
Jak odstranit ventilátor topení vw passat b6.

Senzory začnou vysílat signály, jak se bezpečná vzdálenost od objektu snižuje.

Ve vzdálenosti přibližně 1,2 m od objektu (zóna A na obrázku 1.69) začne znít přerušovaný signál. Čím kratší je vzdálenost k objektu, tím delší jsou signály.

Když je vzdálenost menší než přibližně 30 cm (zóna B na obrázku 1.69), signál začne znít nepřetržitě.

Další přiblížení k překážce vede k zastavení rozpoznávání překážky.

Povolení

Systém se aktivuje při zařazení zpátečky, což je potvrzeno zvukem signálu. Pokud tedy nebyl slyšet žádný zvukový signál, systém nefunguje. Systém by měl být zkontrolován v servisním středisku Volkswagen.

Vypněte napájení

Při vyřazení zpátečky.

Pozor: Systém varování při parkování nezbavuje řidiče nutnosti ovládat pohyb vozidla. Veškerá odpovědnost za následky nepozorného parkování nese řidič.

Pozor: Pro senzory existuje mrtvá zóna, kde nejsou rozpoznáni lidé ani předměty.

Pozor: Při parkování věnujte zvláštní pozornost malým dětem a zvířatům, protože je senzory ne vždy rozpoznají.

Pozor: Za určitých podmínek senzory nerozpoznají překážky, jako jsou oje přívěsu, lakované tyče malého průměru, ploty a zábrany, což může při nepozorném manévrování vést k poškození vozidla.

Při rychlosti vyšší než přibližně 15 km/h začíná systém chybovat a není možné odhadnout skutečnou vzdálenost k překážce.

Pro spolehlivý provoz systému musí být senzory bez nečistot a ledu. Při čištění senzorů pomocí parních trysek by to mělo být provedeno rychle a ve vzdálenosti ne blíže než 10 cm.

U vozidel se standardním tažným zařízením a přívěsem se výstražný systém při couvání nezapne.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button