ford focus 2Vw passat b5

Jak sundat volant na b5 plus passat

Jak demontovat volant na Volkswagen Passat B5

Jak demontovat světlomet na Mitsubishi Outlander. Mitsubishi Outlander XL: Jak demontovat přední nárazník na přepracovaném Outlanderu XL Před demontáží je nejlepší nárazník umýt, zejména v oblasti připevnění pístů, protože Znečištěné písty se špatně otevírají nebo zavírají. Budeme potřebovat plochý šroubovák na vytahování pístů a 10mm objímku s knoflíkem. Při demontáži si pamatujeme, které části jsou nainstalovány.

Jak demontovat posilovač řízení na Ford Focus 2. Postup pro výměnu čerpadla posilovače řízení na Ford Focus 2 Posilovač řízení automobilu Ford Focus je nedílnou součástí ovládání řízení a je navržen tak, aby usnadnil úsilí vynaložené řidičem k ovládání vozu, udržování dané linie pohybu a poskytování potřebné zpětné vazby v závislosti na rychlosti pohybu. S tím vším systém.

Demontáž zadního nárazníku Ford Focus 2. Demontáž, demontáž a montáž zadního nárazníku Budete potřebovat: veškeré nářadí potřebné k demontáži zástěrek a vložek podběhů kol (viz „Demontáž a montáž zástěrek a vložek podběhů kol“), také 10mm nástrčná objímka, klíče „10“, „13“, šroubováky s křížovým a plochým břitem.

Jak odstranit světlomet na Daewoo Nexia. Výměna žárovek v jednotce světlometu, vyjmutí jednotky světlometu Vyjmeme jednotku světlometu, abychom ji mohli vyměnit, a také pro výměnu žárovek v ní. Práce je zobrazena na pravém světlometu; levý světlomet je odstraněn stejným způsobem. Je vhodnější vyměnit žárovky ve světlometech za odstraněné světlomety. Potkávací světla můžete vyměnit bez demontáže jednotky světlometu, ale pouze za účelem výměny žárovky na pravé jednotce.

Zajímavé:
Jak svázat klíč vw passat b5.

1 – ovládací kolečko,
4 – šroub s drážkou, 60 Nm,
3 – šroub, 75 Nm,
4 – šroub, 5 Nm,
5 – montážní deska,
6 – airbag automobilu Volkswagen Passat,
7 – jednopólová zástrčka airbagu

Šroub 5 obsahuje ochranný povlak a není použit více než 5krát.
Během montáže šroubu 3 je třeba vyměnit šroub se šestihrannou hlavou na šroub s drážkovanou objímkou.
Demontáž
Řád inkarnace
1. Demontujte airbag ze střední části volantu.
2.4. Umístěte přední kola, abyste se mohli pohybovat přímo vpřed. Zde by mělo být ovládací kolečko umístěno přibližně do polohy.
3. Pomocí značky nebo barvy označte vzájemné polohy ovládacího kola a ovládací hřídele.
4. Odšroubujte centrální šroub zajišťující ovládací kolo a sejměte ovládací kolo z ovládací hřídele.

Vyrobeno
Řád inkarnace
1. Umístěte řídicí kolo vozu Volkswagen Passat B5 na drážky řídicího hřídele tak, aby značky provedené před demontáží řídicího kola lícovaly. Při montáži volantu jsou přední kola vozidla umístěna do přímé polohy a přepínač otáčení by měl být v neutrální poloze.
5. Upevněte volant pomocí nástrčného šroubu a utáhněte jej momentem 60 Nm.
3. Nainstalujte airbag.

Jak vzlétnout volant na Passat B5

odstranění kulky Passat B5.

Přečtěte si totéž

Oprava plynového čerpadla Gur 3110 Udělejte to sami. Oprava čerpadla posilovače řízení GAZ 3110 doma 110 Volga GAZ 3110, 310221 oprava zařízení posilovače řízení V mechanismu řízení s vestavěným posilovačem řízení je místo válečku vyříznut sektor tří zubů na hřídeli dvojnožky a role šneku hraje šroub spojený s pístovou tyčí, uloženou na dvou axiálních ložiskách, předpětí, které se nastavuje maticí. VC.

Jak demontovat startér na Audi 80 B4. Jednou z okolností nefunkčnosti startéru Audi 80 b3 jsou kartáče Aktualizováno: 2017. 03. 20 Autor: Alexander Kategorie: 80/90/4000 Počet komentářů: 6 Při opravě startéru na Audi 80 se automobiloví nadšenci často narazit na skutečnost, že štětce způsobily poruchu, kteří si vyvinuli vlastní zdroje. Odřený, přilepený, jak tomu také říkají r.

Zajímavé:
Jak vypustit palivo vw passat b5.

Jak demontovat hřeben řízení Golf 4. Jak demontovat hřeben řízení Golf 4 Řídicí hřeben Volkswagen Golf 4 nahrazující hrot 1 – konec příčné tyče řízení; 3 – svorka. Při instalaci musíte použít novou svorku; 4 – ochranná bota; 5 – svorka. Při instalaci musíte použít novou svorku; 6 – ovládací tyč, 75 Nm; 7 &nda.

Jak se zapíná ostřikovač světlometů na Passatu B6? Jak vypnout ostřikovače světlometů na voze Volkswagen Passat SS Výběr signálního tónu pro nezapnutí bezpečnostního pásu. Abs funguje déle než 4-5 sekund. Změna grafického designu rádia RNS-510 na „Premium“. Vypnutí DRL v režimu 0, nebo při použití ruční brzdy. Aktivace zadních světel spolu s DRL a konfigurace dalších možností osobního OS.

Jak znám airback/volant VW Golf 4/T4/Passat B5

TOTO VIDEO NENÍ TECHNICKÝ NÁVOD! VŠECHNY MANIPULACE PROVÁDÍTE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.

4. Proveďte zkušební jízdu. Při jízdě Volkswagen Passat v přímém směru musí být paprsky volantu umístěny vodorovně. Pokud ne, sejměte volant a během montáže jej přesuňte na příslušnou stranu. Zkontrolujte a v případě potřeby upravte úhly seřízení kol.
5. Po dokončení zatáčky zkontrolujte funkci klaksonu a automatický návrat spínače zatáčky do neutrální polohy.

Airbag
Odblokování sloupku řízení
Uvolnění airbagu na tříramenném volantu
1 – volant,
3 – upevňovací svorka,
10 – zátka
Výjimka airbagy na čtyřramenném volantu
1 – volant,
3 – upevňovací svorka,
10 – zátka
Demontáž
Postup implementace
1. Vypněte zapalování a odpojte zemnicí kabel od baterie.
2. Izolujte zemnící kabel, aby nedošlo k jeho náhodnému připojení k baterii.
3. Umístěte přední kola vozu tak, aby se pohybovala přímo vpřed. V tomto případě musí být volant nainstalován ve střední poloze.
4. Otočte volantem o 90° proti směru hodinových ručiček.
5. Odemkněte sloupek řízení vozu Volkswagen Passat B5, viz obrázek. Odblokování sloupku řízení.
6. Posuňte volant na doraz směrem k sobě a dolů.
7. Zajistěte umístění volantu.
8. Uvolněte airbag zasunutím hrotu 175 mm dlouhého šroubováku do otvoru ve volantu ze zadní strany volantu, viz obrázek. Tříramenné vypínání a vytahování airbagu volantu. Uvolnění airbagu na čtyřramenném volantu.
9. Posuňte rukojeť šroubováku nahoru, čepelí šroubováku zatlačte dolů zarážku 10 a uvolněte upevňovací sponu 3 airbagy. Odsuňte airbag od volant.
10. Otočte volantem Volkswagen Passat o 180° ve směru hodinových ručiček a stejným způsobem uvolněte airbag z další pojistné spony.
11. Dej volant do střední polohy. V tomto případě budou kola umístěna pro lineární pohyb.
12. Odpojte jednokolíkový elektrický konektor airbagu.
13. Demontovat airbag.

Zajímavé:
Jak vyměnit světlomet na Ford Focus 2.

Neměňte umístění volant.

1. Přesuňte airbag na volant a připojte jednokolíkovou zástrčku airbagu.
2. Dej airbag na volant tak, aby zajišťovací spony byly umístěny proti otvorům. Buďte opatrní a zatlačte na airbag, dokud nebude pevně zajištěn.
3. Připojte zemnící kabel k baterii, ale uvnitř vozu by neměli být žádní lidé.

Přečtěte si totéž

Výměna předního odpružení Volkswagen Passat B5. Zadní odpružení Volkswagen Passat B5 VIN opěrná botka vzpěry Na výměně není nic složitého ani nadpřirozeného, ​​pokud máte sadu hlav, WD40 a hlavu na ramenou, nebudu popisovat pracovní mechanismus, tím spíš, že je tam spousta tyto informace na internetu! Osobně jsem trpěl odšroubováním upevňovacích šroubů kol, protože po přezutí v pneuservisu stále nemohu kola otevřít.

Jak demontovat motor topení Passat B3. Konstrukce a ovládací mechanismus chladicího systému VW Passat B3 Chlazení motoru VW Passat B3 Volkswagen Passat B3 rozpoznatelný svou spolehlivostí je automobil, který si vysloužil uznání mnoha řidičů. Jednoduchost designu a odolnost komponent umožňují tomuto vozu zůstat v pohybu i po mnoha letech provozu. To může být mimo.

Jak odstranit sedadla Lada Granta. Jak vyjmout přední a zadní sedadla Lada Granta, Kalina 2 Bez ohledu na to, jaká úprava nebo ladění vozu začíná krokem demontáže. V řadě případů je nutné sedadla demontovat, například instalovat další zvukovou izolaci, instalovat potahy sedadel atd. Dále zde najdete návod na demontáž sedadel Lada Granta/Kalina 2 stránky.

Jak odstranit CVT na Stealth 500. FAQ Stels 500K: CVT Mechanika pohonné jednotky: CVT Přetržení řemenu není příliš časté, ale může k němu dojít. Obvykle je způsobena neúplnou divergenci kotoučů hnací řemenice variátoru (v důsledku zaklínění závaží nebo částí řemenice na hřídeli). Výměna řemene za nový jej nevyléčí, protože. v případě problémů s.

Zajímavé:
Jak vyměnit zadní podložky ford focus 2.

Téma: jak sundat volant

starshina je offline

Ve výchozím nastaveníjak sundat volant

Ahoj. Nedávno jsem se stal majitelem Passatu V5 a hned jsem narazil na problém – madlo stěračů začalo jednou za čas fungovat, a to jen pokud jsem ho od začátku zapnul na rychlý režim. Elektrikář řekl, že musíme vyměnit rukojeť, ale neví, jak sundat volant.

23.10.2011, 20:52 #2

 • Zobrazení profilu
 • Příspěvky na fóru
 • Soukromá zpráva
 • Záznamy v deníku
 • Zobrazit články

evgen281 je offline

Polo Registrace 13.09.2010/39/313 Adresa Nižnij Novgorod Věk XNUMX Zprávy XNUMX

poděkování:
Obdržel: 4
Odesláno: 0

Ve výchozím nastavení

Příliš líný se dívat, jen to řekni
Udržujte vlákno https://passatworld.ru/showthread.php?t=77352

23.10.2011, 20:53 #3

 • Zobrazení profilu
 • Příspěvky na fóru
 • Soukromá zpráva
 • Záznamy v deníku
 • Zobrazit články

uni1999 je offline

Phaeton Registrace 03.08.2011/7/48 Adresa 4,976 veverek Věk XNUMX Zprávy XNUMX XNUMX

poděkování:
Obdržel: 55
Odesláno: 65

Ve výchozím nastavení

CitovatZpráva od starshina Zobrazit zprávu

jak sundat volant

za volantem jsou 2 otvory, vložte tam plochý šroubovák, zatlačte západku polštáře a zatáhněte za samotný polštář (nejprve otočte volant o 90 stupňů vzhledem k vodorovné poloze), pak si myslím, že budete přijít na to sám

A za to všechno žádám 25 ovcí. Dokonce je vtipné smlouvat.

 • Navigace
 • Kabinet
 • Soukromé zprávy
 • Předplatné
 • Kdo je online
 • Vyhledávání ve fóru
 • Domovská stránka fóra
 • forum
 • FAQ
  1. Znalostní báze Passat B5/B5+
   1. Baterie, výběr a provoz
   2. Výběr VW Passat pro začátečníky
   3. Benzínové motory
   4. Dieselové motory
   5. Turbína
   6. Diagnostika, kódování aut
   7. Elektřina
   8. Podvozek a řízení
   9. Brzdový systém
   10. Klimatizace, Climatronic
   11. Karoserie/interiér/výbava
   12. Automatická i manuální převodovka
   13. Pneumatiky, kola
   14. Akustika a hudba v autech
   15. Náhradní díly a dodavatelé
   16. Manuály, schémata, referenční materiál
  2. Znalostní báze Passat B6/CC
   1. Baterie, výběr a provoz
   2. Výběr VW Passat pro začátečníky
   3. Benzínové motory
   4. Dieselové motory
   5. Turbína
   6. Diagnostika, kódování aut
   7. Elektřina
   8. Podvozek a řízení
   9. Brzdový systém
   10. Klimatizace, Climatronic
   11. Karoserie/interiér/výbava
   12. Automatická i manuální převodovka
   13. Pneumatiky, kola
   14. Akustika a hudba v autech
   15. Náhradní díly a dodavatelé
   16. Manuály, schémata, referenční materiál
  3. Znalostní základna Passat B7/Alltrack
   1. Baterie, výběr a provoz
   2. Výběr VW Passat pro začátečníky
   3. Benzínové motory
   4. Dieselové motory
   5. Turbína
   6. Diagnostika, kódování aut
   7. Elektřina
   8. Podvozek a řízení
   9. Brzdový systém
   10. Klimatizace, Climatronic
   11. Karoserie/interiér/výbava
   12. Automatická i manuální převodovka
   13. Pneumatiky, kola
   14. Akustika a hudba v autech
   15. Náhradní díly a dodavatelé
   16. Manuály, schémata, referenční materiál
  4. Znalostní základna Passat B8
   1. Benzínové motory
   2. Dieselové motory
   3. Turbína
   4. Diagnostika, kódování aut
   5. Elektřina
   6. Podvozek a řízení
   7. Brzdový systém
   8. Klimatizace, Climatronic
   9. Karoserie/interiér/výbava
   10. Automatická i manuální převodovka
   11. Pneumatiky, kola
   12. Akustika a hudba v autech
   13. Manuály, schémata, referenční materiál
 • Oficiální prodejci – partneři klubu
  1. Atlant-M
  2. Volkswagen Center Butovo
 • Servisní střediska – Club Partners
  1. Revitalizace garáže VAG
 • Technická fóra
  1. VW Passat B5/B5+
  2. VW Passat B6/CC
  3. VW Passat B7
  4. VW Passat B8
  5. Ostatní značky aut
  6. Autorádio
  7. Právní poradenství a pojištění vozidel
  8. Ladění
 • O všem na světě
  1. Kuřárna – Matyugalka
  2. Akce, Novinky na automobilovém trhu, Testovací jízdy
  3. Klubový život, Regiony
   1. Tver, Tverská oblast
   2. Jaroslavl a Jaroslavlská oblast
   3. Petrozavodsk, Karélie, Finsko
   4. Vologda, Čerepovec, oblast Vologda
   5. Voroněž, Voroněžská oblast
   6. Krasnodar, Krasnodarský kraj
   7. Kaliningrad, Kaliningradská oblast
   8. Altaj, oblast Altaj
 • Bleší trh
  1. Kupujte a prodávejte auto
  2. Nakupujte a prodávejte náhradní díly
  3. Nákup a prodej pneumatik a disků
  4. Nákup a prodej autoaudio
  5. Koupit-prodat jiné
 • Autoservisy. Bílý a černý.
  1. „Bílý seznam
  2. „Černá listina
 • Archiv fóra
  1. Archiv
   1. Archiv 2004
   2. Archiv 2005
   3. Archiv 2006
   4. Archiv 2007
   5. Archiv 2008
   6. Archiv 2009
   7. Archiv 2010
   8. Archiv 2011
  2. košík
Zajímavé:
Jak vymazat chybu abs ford focus.

Související témata

jak sundat volant?

od pediatr1 v sekci Archiv 2011

Poslední zpráva: 15.11.2011, 15:31

No, nikdo neví, jak sundat volant V-5?

od Ilnara v sekci Archiv 2008

Poslední zpráva: 10.11.2008, 18:42

Jak sundat volant?

od Ilnara v sekci Archiv 2008

Poslední zpráva: 10.11.2008, 18:37

Jak sundat multifunkční volant?

z GermanG v sekci Archiv 2007

Poslední zpráva: 06.09.2007, 20:14

Jak správně sundat volant (+)

od Michaela_S v sekci Archiv 2006

Poslední zpráva: 16.03.2006, 15:41

Vaše práva

 • Vy nemůžeš vytvářet nová témata
 • Vy nemůžeš odpovídat na témata
 • Vy nemůžeš připojit přílohy
 • Vy nemůžeš upravte své příspěvky

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button