ford focus 2

Který xenon je lepší pro ford focus 2

Focus II restyling, výměna standardních bi-xenonových modulů za Hella 4 Intemo

Výměna standardních bi-xenonových modulů Visteon za vylepšené Hella 4 Intemo nebo Hella R na Ford Focus 2.

V této části se podíváme na problém, který se nedávno objevil – vyhoření reflektoru standardních bilenů restylingu Ford Focus 2.

Od roku 2008 začala továrna instalovat aktualizovanou verzi miniaturního bimodulu Visteon 2 před restylingem mají bimoduly Visteon starého stylu a jsou méně náchylné k tomuto problému. Visteon 2 je tedy bimodul s plastovým reflektorem, jehož teplota se roztaví a reflexní vrstva se stane nepoužitelnou. Na vozovku dopadá stále méně světla. V důsledku toho se snižuje bezpečnost provozu!

Vyvinuli jsme speciální držáky pro bezbolestnou výměnu standardního vypáleného bimodulu za nový, který není náchylný k tomuto problému, Hella 4 Intemo, nebo Hella R. Nejnáročnější při takové výměně je demontáž světlometů, protože polyuretanový tmel se používá ve výrobě při montáži světlometů. Nejprve je rám připevněn k reflektoru a poté je na něj instalován nový modul. Modul je určen pro originální xenonové výbojky, základna umožňuje instalaci libovolného typu xenonové výbojky – D1S/D2S/D3S/D4S. V tomto případě používáme žárovky pro standardní zapalovací jednotky D1S Philips. Výměnou modulů můžete na světelný problém na dlouhou dobu zapomenout, zbývá pouze vyměnit původní xenonové výbojky každé 2-3 roky.

Výměna standardního skla Ford a oprava světlometů Focus trvá 4-6 hodin v závislosti na stavu světlometů.

V důsledku výměny modulů získáte:
— zlepšení kvality světla, zvýšení pohodlné rychlosti pohybu;
— zvýšení bezpečnosti v noci osvětlením nejen svého jízdního pruhu, ale i celého povrchu vozovky, krajnic a výjezdů ze silnice, chodců a zvířat jsou lépe vidět;
— vůz má jako dříve 4 dálková světla (2 xenonová a 2 halogenová) Pokud máte po přečtení tohoto článku nějaké dotazy, můžete nás kdykoli kontaktovat pomocí některého z navrhovaných způsobů v sekci KONTAKTY.

Zajímavé:
Kde je pojistka palivového čerpadla pro ford focus 2.

PS Montujeme POUZE originální xenonové a bi-xenonové moduly určené výrobcem pro originální xenonové výbojky.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button