ford focus 3

Jak naplnit Ford Focus 3 z kanystru

Benzín a jeho výpary jsou jedovaté a hořlavé! Dodržujte bezpečnostní opatření a pravidla požární bezpečnosti. Při doplňování paliva nekuřte a nepoužívejte otevřený oheň. Při doplňování nepoužívejte plastové dózy nebo nádoby, např

Hrozí nebezpečí jiskření v důsledku nahromadění statické elektřiny.

Vyvarujte se potřísnění pokožky a oděvu benzínem a zabraňte vniknutí benzínových výparů do dýchacích cest. Jakýkoli benzín, který se dostane na části těla, okamžitě otřete čisticím hadříkem.

Vozidla jsou konstruována pro provoz na 95 oktanový benzín bezolovnatý 92 oktanový benzín, ale pouze jako poslední možnost, pokud není možné natankovat vozidlo 95 oktanovým nebo vyšším benzínem během cesty. V takových případech není potřeba motor speciálně upravovat. Při tankování benzínu 92 oktanů se výkon motoru snižuje. Pokud tankujete benzín s nízkým oktanovým číslem, nevystavujte motor velké zátěži, mohlo by dojít k vážnému poškození. Doplňte doporučené palivo co nejdříve.

Palivo do vozidla doplňujte pouze bezolovnatým benzínem. I malé množství olovnatého benzínu může vést k „otravě“ katalyzátorů, která může zcela vyřadit z činnosti katalyzátor výfukových plynů. Špičky plnících kohoutů výdejních stojanů na olovnatý benzín (starodávné výdejní stojany se šipkami) měly zvětšený průměr. Proto, aby se zabránilo náhodnému naplnění takovým benzínem, je průměr hrdla plnicí trubky menší než průměr trysek těchto výdejních stojanů.

Uzávěr palivové nádrže je umístěn na pravém zadním blatníku pod odklápěcí klapkou.
U vozů s karoserií sedan a kombi je uzávěr plynové nádrže umístěn na stejném místě, ale má kulatý tvar.

1. Stiskněte okraj plynového uzávěru. V tomto případě se víko působením pružiny mírně otevře.

Zajímavé:
Kde je řídicí jednotka pro ford focus 3.

Při doplňování paliva nekuřte a nepoužívejte otevřený oheň.

2. Úplně otevřete poklop palivové nádrže.
POZNÁMKA

Vozidlo využívá patentovaný systém Easy Fuel společnosti Ford, design hrdla palivové nádrže bez zátky.
3. Vložte pistoli výdejního stojanu do plnicího hrdla palivové nádrže a doplňte palivo do vozidla.

VAROVÁNÍ Nedoplňujte palivo do palivové nádrže vozidla poté, co se palivový kohout automaticky zavře.
4. Pokud tankujete do auta z kanystru, tak před tankováním vložte do hrdla palivové nádrže trychtýř a z kanystru nalijte benzín.
POZNÁMKA
Sada nářadí umístěná v autě obsahuje speciální trychtýř pro doplňování paliva do auta s palivovou pistolí s výtokem většího průměru nebo paliva z kanystru.
5. Zavřete víko a odstraňte veškerý rozlitý benzín čisticím hadříkem.

Snadné palivo, palivová nádrž a vše s tím spojené

Nevím, kde otevřít toto téma, opravte mě, pokud jsem to dal na špatné místo. Vlastně můj problém je v tom, že když natankuji, zbraň mi neustále cvaká. Co může být špatně?

objem nádrže, snadné palivo, doplňování paliva, nádrž, palivová nádrž, palivový systém, plnicí hrdlo plynu, palivové potrubí

8377
30. března 2012
Snadné palivo, palivová nádrž a vše s tím spojené
166,5
pohledy
155
účastníků
332
Příspěvků:
Šedá
31 2013 июля
saintox
2. října 2013
Možná někdo ví – všechny modifikace FF3 mají stejnou nádrž – a je možné nainstalovat větší nádrž?
Skarface
15. října 2013

saintox
Pokud vím, nádrže na naftu mají objem nádrže 60L.

Mimochodem, mohl by mi někdo poradit, kde najdu nálepku Diesel only. A pak obsluhující čerpací stanice jsou Aljoši. strčit benzínovou pistoli do krku a divit se, proč se nevejde.

RamzesiK
15. října 2013
Skarface
Samolepka se dá objednat na www.nakleek.net, něco tam je, lepila jsem i kocourka Simona
Fordenok
15. prosince 2013 mobil
Chlapi, kolik stojí krk? Potřebuje výměnu
Fordenok
16. prosince 2013 mobil
Pokud tomu dobře rozumím, stojí cca 2000 a snadno se vymění
chpocusfocus
24. ledna 2014

Zajímavé:
Jak vyjmout žárovku z Ford Focus 3 Restyle.

Dobré odpoledne, mám podobný problém s klapkou plynové nádrže, v určitém okamžiku ztratila tvar podél pravého a levého dolního okraje a začala vyčnívat na pozadí karoserie, řekněte mi, jestli někdo měl takový problém. Začalo to vypadat strašidelně, když poklop vyčníval přes křídlo a baldachýn.

bkmfh
26. ledna 2014

Setkal jsem se s tímto problémem – při tankování teče palivo z hrdla i když je nádrž prázdná. Jakmile jsem vložil pistoli a zamkl tlačítko, šel zaplatit (to jsem dělal vždy), když jsem opustil pokladnu, viděl jsem, že z krku stříká benzín a teče pod auto. Myslel jsem, že je to benzínka. Poslední dobou se to dost často opakuje. To se dříve nestávalo. Co by to mohlo být?

Bassbit
26. ledna 2014

bkmfh
Možná nezasouváte zbraň úplně?
Stalo se mi to, když jsem chtěl naplnit plechovku plynu z plechovky. Myslel jsem, že to zvládnu bez speciálních vychytávek, které byly součástí sady, vložil jsem zvlnění z kanystru do nádrže a začal ji plnit – všechno se také začalo vylévat. Vlnitá hadice z kanystru nedosáhla k druhému ventilu, takže byl plyn vytlačen zpět.
Mohu také předpokládat, že je vadný druhý ventil, který nějak brání nalévání benzínu do nádrže.

dimabezboro
10. února 2014
Chlapi

zveřejněný obrázekzveřejněný obrázek

vytrhl krk vršku. nádrž. Na čerpací stanici jsem nevytáhl zbraň, odešel jsem, aniž bych to slyšel, a na další čerpací stanici jsem zjistil, že jsou poškozené vnitřní plastové díly. Zvracel bez ohledu na to, co. Řekni mi, kde to objednat? Jak to nahradit.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button