ford focus

Jak zobrazit navigátor v restylingu Ford Focus III

Oblíbený

Těžko nás překvapí další smartphone s velkým displejem, duálním fotoaparátem, voděodolností nebo výkonným procesorem. Přestali jsme reagovat na hlasové asistenty, jako jsou Google Now a Siri. Běžná věc: zeptal jsem se virtuální asistentky a dostal jsem odpověď. Mluvící auto je ale něco nového.

společnost brod oznámila spuštění aktualizovaného systému Ford SYNC 3 и Funkce AppLink na ruském území. Nyní lze téměř každé auto Ford proměnit v „chytré“ auto pouhými několika klepnutími.

AppLink vám umožňuje nejen zjistit počasí a získat trasy, ale také číst a odpovídat na zprávy ze sociálních sítí. VKontakte a Odnoklassniki se nyní staly součástí salonu.

Aktualizovaný Ford SYNC 3: co to je a k čemu slouží?

FordSYNC3In1

Ford začal instalovat první generaci informačních a zábavních systémů do svých vozů již v roce 2007. Tento druh hardwaru a softwaru umožňuje majiteli telefonovat a komunikovat s multimediálním systémem vozu prostřednictvím intuitivního rozhraní.

Hlasitý odposlech, synchronizace s telefonním seznamem, zobrazení a přehrávání příchozích SMS, hlasové povely, ovládání hudby a klimatizace – to vše obdrží majitel vozu Ford, který má systém Ford SYNC.

Koncem října představil Ford v Rusku novou generaci systému Ford SYNC 3. Ford SYNC 3 získal řadu inovací, včetně:

  • Navigační systém gest
  • Automatická oprava při zadávání trasy
  • Klasifikace hudební knihovny
  • Pokročilý systém rozpoznávání hlasu
  • Výběr zdroje přehrávání
  • Možnost připojení více chytrých telefonů k systému
Zajímavé:
Jaký je rozdíl mezi ford focus.

Vývojáři se ale rozhodli nezůstat jen u toho. Díky integraci AppLink dokáže Ford SYNC 3 ještě více.

AppLink, který čte vaše myšlenky

Funkce AppLink – to je ve skutečnosti mezičlánek mezi vaším hlasem a konkrétní aplikací. Když si nainstalujete kompatibilní software (jako je aplikace Meople.Connector), Ford SYNC a AppLink vám umožní komunikovat se sociální sítí prostřednictvím hlasu. Kromě toho můžete číst nepřečtené zprávy, posílat odpovědi a být vždy online, aniž byste byli rušeni při řízení.

Android Auto a CarPlay – žádný problém

FordAndrCarplayin1

Ford SYNC je plně kompatibilní s automobilovými systémy Android Auto a Apple CarPlay a podporuje všechny služby poskytované hlavní jednotkou konkrétního modelu.

Funkce AppLink zase funguje s téměř všemi zařízeními založenými na operačních systémech Android a iOS. Pro kontrolu kompatibility konkrétního modelu smartphonu vyvinul Ford speciální testovací stránku.

Co můžu dělat

Hlavním požadavkem na fungování takového hlasového ovládání je podpora funkce Ford SYNC z aplikací. V Rusku byla oficiálně spuštěna podpora tří partnerských aplikací.

Meople.Connector [Stáhnout z App Store]. Tato aplikace je integrátorem sociálních sítí, který vám umožňuje číst nahlas zprávy od uživatelů sociálních sítí VKontakte, Odnoklassniki a mikroblogovací služby Twitter. Řidič stačí říct příkaz a Meople.Connector udělá vše sám.

AcuWeather [Stáhnout z App Store]. Agregátor počasí z celého světa. Když jedete do jiného města, už nemusíte spouštět oči ze silnice, abyste zjistili počasí – položte tuto otázku AcuWeather.

Glympse [Stáhnout z App Store]. Aplikace, která okamžitě odpoví na otázku rodiny a přátel: „Kam jdeš? Kdy tam budeš?“ S Glympse můžete poslat svou aktuální polohu kterémukoli kontaktu ve vašem adresáři. Je také možné nastavit vzdálenost, během které se bude váš pohyb na mapě zobrazovat v reálném čase.

Zajímavé:
Jak pájet mřížku chladiče Ford Focus.

A samozřejmě Ford SYNC ve spojení s AppLink umožňuje spouštět aplikace na Androidu a iOS, volat a ovládat hudbu na smartphonu pomocí hlasu. V tomto případě se ovládání provádí přímo z volantu vozu.

Zjistěte, které aplikace jsou kompatibilní s hlasovým ovládáním Ford pomocí jednoduchého hlasového příkazu. Připojte svůj iPhone nebo chytrý telefon Android k Ford SYNC a řekněte: „Seznam mobilních aplikací“. Podporované aplikace se okamžitě zobrazí na obrazovce.

Jak se připojit

K připojení Ford SYNC a aktivaci AppLink potřebujete pouze kompatibilní smartphone se systémem Android nebo iOS. Zařízení Android podporují bezdrátové připojení. Majitelé iPhonů potřebují Lightning kabel. Zajímavé aplikace, které podporují Ford SYNC, si můžete stáhnout z App Store a Google Play.

Na jakých modelech Ford pracuje?

Výrobce Ford se postaral o to, aby každé auto, které dnes sjede z montážní linky a je posláno do ruských autobazarů, dostalo podporu hlasového ovládání AppLink.

Dnes Ford SYNC používá ve vozidlech Ford více než 15 milionů řidičů po celém světě. Snadnou konektivitu a pohodlné řízení nyní doplňuje sociální integrace. Nenechte se rozptylovat sociálními sítěmi nebo telefonáty, Ford to udělá za vás.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button