hyundai i30

Jak demontovat panel na Hyundai i30

Proč žádný z mých senzorů nefunguje na Hyundai i2011 30?

S klíčem v poloze „ON“ vezměte testovací světlo a zkontrolujte napájecí kabel na zadní straně každého senzoru. Všechny měřiče by měly ukazovat 12 voltů. Pokud ne, zkontrolujte pojistku „měřidel“ na panelu. Ujistěte se, že jste zkontrolovali napětí na OBOU stranách pojistky, protože někdy mohou vypálit na konci, kde to není vizuálně viditelné.

Jak resetovat indikátor na palubní desce na Hyundai i2017 30?

Vložte klíč do zapalování a otočte jej do polohy napájení příslušenství. Tehdy se rozsvítí všechny kontrolky přístrojů na palubní desce, ale motor neběží. Počkejte několik sekund a poté pomalu sešlápněte plynový pedál k podlaze. Udělejte to třikrát po dobu asi pěti sekund.

Jak změnit osvětlení palubní desky na Hyundai i30 2016?

Jak změnit osvětlení palubní desky na LED na Hyundai i30 WJ Otevřete tuto horní oblast, nyní ji můžete stáhnout dolů. Nyní je to snadné, protože zábavná část se snaží odpojit tuto zástrčku. A tahejte ze samotné zástrčky, ne z drátů.

Zajímavé:
Kde stáhnout firmware pro Hyundai i30.

Jak opravit tachometr na Hyundai i30?

Oprava tachometru Hyundai i30 – a pokaždé se roztaví na pájce. A obejít celý konektor. Takže to v těchto dvou žetonech zrušíme. Takže každý bod připájeme kolem dvou čipů.

Jsou přístrojové desky Hyundai i2019 30 zaměnitelné?

Výrobci v klastrech zahrnovali VDO a Yazaki, vyrábějící různé jednotky. Každý modelový rok má mezi shluky menší nebo větší elektrické nebo mechanické rozdíly, takže jsou zaměnitelné pouze v rámci omezení popsaných níže.

Může nedostatek převodové kapaliny způsobit rozsvícení kontrolky ABS na Hyundai i30?

Jako většina brzdových systémů, i ABS také používá hydraulickou brzdovou kapalinu k řízení tlaku. Nízká hladina kapaliny v nádrži může bránit ABS v jeho práci, což může způsobit, že kontrolka ABS zůstane svítit. Další možnou příčinou je příliš mnoho vzduchu v systému.

Co je 12.3místný sdružený přístroj Hyundai i30?

Plně digitální přístrojový displej se styly zobrazení Classic, Progressive a Sport vám umožní rozhodnout, jaké informace jsou pro vás důležité a jak je chcete zobrazovat.

Kolik stojí instalace digitální palubní desky na Hyundai i30 2011?

Průměrné náklady na výměnu přístrojové desky jsou od 112980 121800 do 33720 42540 rublů. Náklady na pracovní sílu se odhadují na 79320 XNUMX až XNUMX XNUMX rublů a náklady na náhradní díly jsou XNUMX XNUMX rublů. Tento rozsah nezahrnuje daně ani poplatky a nebere v úvahu vaše konkrétní vozidlo nebo jedinečnou polohu. Mohou být také nutné související opravy.

Kde jsou uloženy kilometry Silverado na Hyundai i30 2014?

Ujeté kilometry se primárně ukládají do BCM. Budeme potřebovat jak cluster, BCM, tak VIN vozidla, ve kterém je zahrnut. Kromě toho se číslo dílu BCM musí shodovat s originálem.

Zajímavé:
Jaký je protokol pro řídicí jednotku Hyundai i30.

Můžete legálně jezdit s vadným tachometrem?

V některých státech dostanete lístek za jízdu s vadným tachometrem. Dostanete pokutu za porušení zařízení nebo něco podobného. Policista by však problém zachytil jen těžko. Museli by jet na sedadle spolujezdce jakoukoli rychlostí, aby si všimli, že máte rozbitý tachometr.

Komentáře k tématu Demontáž palubní desky Hyundai i30

Spiridon napsal:
Na našich automatických strojích se zapalování zapíná takto: – vložte kartu; — bez sešlápnutí brzdového pedálu podržte tlačítko „start“ asi 7-10 sekund. To je vše, zapalování se zapne, pak je vše jako obvykle. Na mém Loganu ale přestal fungovat test, musel jsem ho dát do servisu, ukázalo se, že někdy tlačítko na panelu prostě samo přestane fungovat.

Yazikov Semak napsal
Díky za tak podrobné video?

Edo napsal:
Indikátor informační zprávy je v pořádku, když jej zavřu, bliká až do rána 10. znamení

Layton napsal:
Dobrý den vám přeji! Pomozte mi zjistit 2115 06. Auto se zadrhne – přestane fungovat palivové čerpadlo a zapalování (nesvítí ‚kontrolka‘), zhasne kontrolka imobilizéru, po pár minutách cvakne relé, můžete nastartovat, vše opět funguje, po 1 km možná méně nebo více, vždy jinak – na několik minut se zastaví . Byla vyměněna všechna 3 relé, která byla v kabině, dráty se posunuly a byly vytaženy. Pak se zdá, že se vše zapnulo bez našeho vědomí. Možná jste se s tím vy nebo někdo jiný setkali, prosím o vysvětlení. Nebo uveďte odkaz, který popisuje princip činnosti zapalování a palivového čerpadla a zapojení vodičů. Děkuji!

Stachanov Jakhongir napsal
S takovými cenami je to prostě oheň.
Zorin napsal:
Můj štít se ukázal být jiný. Ne s 5 žárovkami 1,2 W, ale se 3 ze 3 W.
Amma napsala
jsi přirozeně pomalý

Zajímavé:
Jak vypnout varování bezpečnostních pásů v Hyundai i30.

Izmazherov Eugene napsal:
O dvou akcích je tolik zbytečného tlachání! Podařilo se mi natáhnout 2minutové video o 8 metrů, nezkoušel jsem natočit seriál. Díky za informaci, zkusím to.

Baglan napsal:
Otázka ohledně žárovek – 3V LED v ovládání klimatizace? Při ohýbání odporů jsem to neviděl.

Napsala Gulmira Turlysova
Pravděpodobně jsem vám neřekl o všech úpravách. )
napsal Krantovskaja Janov
Krásná. Test.

Pohřben Assad napsal:
Vše je jasné a srozumitelné pro stále nejisté jezdce, jako jsme my. Děkujeme za vaše videa a úsilí, pomohou tisícům lidí získat důvěru v auto a na silnici. protože teď v autoškolách učí kvantitu, ne kvalitu a znalosti si musíte doplnit jen přes internet. ..Musíte postavit pomník)

Aal napsal:
Děkuji za video! Pokud tomu rozumím, bez toho nejde vyměnit zásuvku zapalovače, že?) Mám něco, co tam nechce normálně zůstat

Sobchak napsal:
Eh, trochu mě to video zarazilo, abych byl upřímný) Nějak předtím jsem to otřel obyčejným měkkým hadříkem (s vodou, s čistícím prostředkem) a vše bylo v pořádku bez škrábanců.

Andrey napsal:
Děkuji moc Pomohli jsme na Citroen C8

napsal Atr
Ahoj. To je důvod, proč mám, pojistka 9 shoří okamžitě po nastartování auta. Jaký by mohl být důvod?

Grant Rybyanov napsal:
wow, ani jsem nevěděl, že je to možné, ale můžete to udělat na Renault Duster, díky za informace

Corpus napsal:
Dobrá práce! Test) Dlouho jsem neviděl video.

napsala Roksolana Gadalkina
Díky, ale nemůžu to dostat ven. Ruka nesedí. Vyzkoušeli to už tři lidé, ten původní sedí pevně (. Kleště jen kloužou.

Jak demontovat panel na Hyundai i30

Model: Hyundai I30 MK 2, GD — Roky 2011-2016
Část: Dashboard
vykořisťování: Demontáž střední části palubní desky Hyundai I30.

Zajímavé:
Jaký druh baterie je nainstalován na Hyundai i30.

Dnes se podíváme na základní návod, který nám umožní rozebrat centrální část palubní desky, tvořenou tlačítky autorádia a klimatizace vozu Hyundai I30. Nejprve nasedneme do auta a začneme odstraňovat boční plastové panely včetně centrálních vzduchovodů; poté odstraníme tlačítka klimatizace, jak je znázorněno na videu. Poté odstraníme montážní šrouby, abychom také odstranili autorádio, odpojíme kabeláž na zadní straně podle videonávodu až do konce!

Publikováno 27. dubna 2024 by Scegli Auto

Seřízení ruční brzdy na Ford Ecosport

Nejprve odstraňte plastový profil na základně řadicí páky. Chcete-li to provést, mírně roztáhněte boční okraje a opatrně jej zvedněte, aby se uvolnil. Nemusíte ji úplně sundávat, stačí ji posouvat dopředu, abyste se o ni nemuseli starat. Nyní sejměte plastovou středovou konzolu kolem ruční brzdy, nejprve zezadu, abyste ji uvolnili, a zvedněte, dokud nebude páka brzdy volná. Také v tomto případě není nutné jej zcela vyjímat, ale pokud věnujete pozornost připojeným kabelům, lze jej uložit před sedadlo spolujezdce. V tomto okamžiku si všimneme, že na základně páky ruční brzdy vpředu najdeme matici. Působením na něj pomocí klíče 10 můžeme upravit brzdnou sílu, zvýšit ji otáčením matice ve směru hodinových ručiček nebo ji snížit otáčením proti směru hodinových ručiček. Po nastavení lze středovou konzolu upravit, nejprve lehkým zatlačením, aby se zajistila na místě, a poté pomocí základního profilu převodovky.

by Scegli Auto

další videa

 • Kde jsou umístěny pojistky Volvo FH?
  Publikováno 15. května 2024 Scegli Auto
 • Jak otevřít kapotu Volkswagen Polo
  Publikováno 12. května 2024 Scegli Auto
 • Jak nastavit čas a datum na Peugeot 3008
  Publikováno 12. května 2024 Scegli Auto
 • Jak otevřít sedlo Honda Sh 125, když je baterie nízká
  Publikováno 11. května 2024 Scegli Auto
 • Schéma pojistkové skříňky Volkswagen Crafter 2019
  Publikováno 11. května 2024 Scegli Auto
 • Jak resetuji systém start/stop Jeep Compass?
  Publikováno 11. května 2024 Scegli Auto
 • Jak nastavit čas na Citroen C3
  Publikováno 11. května 2024 Scegli Auto
 • Přiřazení pojistek pro Volkswagen Polo
  Publikováno 11. května 2024 Scegli Auto
 • Jak resetovat indikátor TPMS na Volkswagen Polo 2011
  Publikováno 9. května 2024 Scegli Auto
 • Jak vyměnit nádrž AdBlue na Peugeot 3008
  Publikováno 9. května 2024 Scegli Auto
Zajímavé:
Jak odvzdušnit spojku na Hyundai i30.

Pro reklamu na webu pište na info@scegliauto.com

ScegliAuto nenese odpovědnost za nepřesnosti v záznamech. Chcete-li nahlásit jakékoli nepřesnosti nebo o vaší firmě (pokud firmu vlastníte), zašlete e-mail na adresu info@scegliauto.com

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button