Kia sportage

Proč v Kia Sportage nejsou tlačítka zámku dveří?

1. Sada obsahuje 2 klíče s dálkovým ovládáním centrálního zamykání. Ke startování motoru, odemykání a zamykání dveří, zavazadlového prostoru a dvířek palivové nádrže lze použít jakýkoli klíč.

2. Pro odemknutí dveří stiskněte odemykací tlačítko, zatímco ukazatele směru jednou zablikají, zatáhněte za kliku dveří a otevřete dveře.

6.1 Zámek dveří Kia Sportage

1 — tlačítko odemykání zadních dveří, 2 — tlačítko odemykání dveří, 3 — tlačítko zámku dveří, 4 — tlačítko vyjmutí klíče ze zapalování, 5 — tlačítko aktivace systému ochrany proti krádeži.

— Pokud se do 40 sekund po odemknutí neotevřou žádné dveře, dveře se automaticky zamknou (zamknou).

— V případě nouze lze dveře řidiče odemknout mechanicky.

— Pokud je klíč ve spínací skříňce, nelze dveře odemknout ani zamknout pomocí dálkového ovladače.

3. Chcete-li zamknout boční dveře zevnitř, stiskněte zamykací tlačítko, jak je znázorněno na obrázku.

6.1 Zámek dveří Kia Sportage

1 — zamykací tlačítko, 2 — otevírací rukojeť.

Chcete-li naklonit a otevřít boční dveře, zatáhněte za uvolňovací kliku dveří, abyste dveře odemkli a dveře otevřeli.

4. Chcete-li odemknout pouze zadní dveře, stiskněte tlačítko pro odemknutí zadních dveří na dálkovém ovladači (zbývající dveře a dvířka palivové nádrže zůstanou zamknuté). Chcete-li otevřít zadní dveře, zatáhněte za kliku a vyklopte dveře nahoru.

6.1 Zámek dveří Kia Sportage

1 – otevírací rukojeť.

5. Chcete-li odemknout zadní dveře zevnitř, posuňte zámek doprava. Chcete-li dveře otevřít, zatáhněte za kliku a vyklopte dveře nahoru.

6.1 Zámek dveří Kia Sportage

1 — otevírací klika, 2 — západka.

6. Chcete-li zavřít zadní dvířka, zatáhněte za kliku a zatlačte na spodní část dvířek, dokud se zámek nezamkne.

Zajímavé:
Jak vyměnit kulový kloub na Kia Sportage.

7. Chcete-li zamknout všechny dveře a dvířka palivové nádrže, stiskněte zamykací tlačítko na klíči a směrová světla třikrát zablikají.

8. Vůz je vybaven přídavným zamykáním zadních bočních dveří. Tato funkce umožňuje zamknout dveře tak, aby je bylo možné otevřít pouze zvenčí. Tuto funkci doporučujeme používat vždy, když jsou ve vozidle malé děti. Pro uzamčení zatlačte západku dolů, jak je znázorněno na obrázku.

6.1 Zámek dveří Kia Sportage

1 — západka, 2 — tlačítko zámku.

Automatické zamykání dveří

1. Dveře se automaticky zamknou při rychlosti vozidla přibližně 15 km/h. Pokud poté otevřete přední dveře zevnitř, otevřou se všechny zámky. Poznámka: Dveře se automaticky zamykají, když je klíček zapalování v poloze „1“ a levé přední kolo se protáčí, proto je nutné automatické zamykání vypnout při tlačení vozidla, při výměně kola nebo na zkušební stolici.

2. Chcete-li deaktivovat automatické zamykání dveří, otočte klíč zapalování do polohy „1“ a po dobu šesti sekund stiskněte a podržte spínač centrálního zamykání zobrazený na spodní straně.

6.1 Zámek dveří Kia Sportage

1 — zablokovat/povolit automatické blokování, 2 — odemknout/vypnout automatické blokování.

Chcete-li aktivovat automatické zamykání dveří, otočte klíč zapalování do polohy „1“ a stiskněte a podržte spínač na horní straně po dobu šesti sekund.

Nouzové odemykání/zamykání dveří

1. Pokud nemůžete odemknout dveře pomocí dálkového ovládání centrálního zamykání, použijte klíč. Chcete-li odemknout dveře řidiče, sejměte víčko zámku a vložte klíč do otvoru zámku. Otočením klíče proti směru hodinových ručiček dveře odemknete, otočením po směru hodinových ručiček je zamknete.

Poznámka: Když odemknete dveře řidiče klíčem, ihned po otevření se vypne alarm proti krádeži. Chcete-li jej vypnout, stiskněte odemykací nebo zamykací tlačítko na dálkovém ovladači nebo vložte klíč do spínací skříňky a otočte jej do polohy „1“.

Zajímavé:
Co znamená restyling kia sportage.

2. Pokud nemůžete zamknout dveře pomocí dálkového ovladače, zamkněte je následovně:

— zavřete všechny dveře kromě dveří řidiče;

— stiskněte spínač centrálního zamykání na středové konzole ze strany zamykání a ujistěte se, že tlačítka zamykání (na dveřích) jsou zapuštěna;

— zamkněte dveře řidiče zvenku klíčem.

6.1 Zámek dveří Kia Sportage

Možná kombinace nástrojů. 1 — ukazatel teploty chladicí kapaliny, 2 — ukazatel množství paliva, 3 • levý ukazatel směru, 4 — rychloměr, 5 — ukazatel odezvy systému ETS/ESP, 6 — světelný senzor, 7 — pravý ukazatel směru, 8 — otáčkoměr, 9 — teploměr, 10 — přepínač režimu měřiče a ovládání jasu podsvícení sdruženého přístroje, 11 — indikátory sdruženého přístroje, 12 — počítadlo kilometrů, počítadlo kilometrů a počítadlo systému údržby ASSYST, 13 — indikátor systému speedtronic, 14 — přepínač nastavení času, 15 — indikátor rozsahu automatické převodovky , 16 hodin.

Předmět: Tlačítko bezklíčových dveří přestalo fungovat

Lansas je offline

Tlačítko na dveřích bezklíčového vstupu přestalo fungovat

Zdravím všechny, prosím o radu co mám dělat, byly vydatné deště, možná to má souvislost, nejdřív mi žmolkovalo tlačítko na dveřích řidiče, skoro vůbec jsem nepoužil dálkové ovládání, vždy jsem otevřel a zavřel auto, včera jsem ho zavřel a zase se otevřelo, pak přestalo fungovat úplně, na straně spolujezdce vše funguje .

05.08.2019, 15:14 #2

jon40-64 je offline

Eugene
Pravidelný účastník
Registrace: 13.12.2018
Adresa: Moskva
Příspěvky: 229
Děkuji: 108
Auto: Tucson nový 2018
Rok výroby: 2018
Motor: 2.0 (150) Benzín
Převodovka: Automatická
Pohon: přední (2WD)
Černá barva

CitovatZpráva od lansas Zobrazit zprávu

Zavřu a zase se otevře, pak přestal fungovat úplně, se spolujezdcem vše funguje.

Na příkladu Santafy můžete desku rozebrat a s největší pravděpodobností vysušit tlačítkem od vlhkosti. Pokud je samotné tlačítko zakryté, pak je lepší netrpět a nechat jej opravit v rámci záruky, protože Odpájení takového tlačítka a připájení nového je velmi obtížný úkol, který vyžaduje speciální vybavení.

Zajímavé:
Jak nainstalovat prahy na kia sportage bmw style.

05.08.2019, 17:13 #3

Serge je offline

Sergei
Guru fóra
Registrace: 28.03.2016
Adresa: Kursk region
Příspěvky: 2,254
Děkuji: 613
Vůz: Hyundai Tucson
Rok výroby: 2016
Motor: 2.0 (185) Diesel
Převodovka: Automatická
Pohon: Pohon všech kol (4WD)
Barva: Polar White
Vybavení: Cestovní

CitovatZpráva od jon40-64 Zobrazit zprávu

Na příkladu Santafy můžete desku rozebrat a s největší pravděpodobností vysušit tlačítkem od vlhkosti. Pokud je samotné tlačítko zakryté, pak je lepší netrpět a nechat jej opravit v rámci záruky, protože Odpájení takového tlačítka a připájení nového je velmi obtížný úkol, který vyžaduje speciální vybavení.

Jsem si jistý, že analogie je přesná. S podobnými poruchami způsobenými únikem kapalin jsem se setkal mnohokrát. Ve většině případů, pokud kysání nezačalo a prvky prostě neshnily, pak zpravidla stačí odstranit stopy oxidace pomocí domácího vysoušeče vlasů a ušní tyčinky, nebo ještě lépe pomocí štětec namočený v acetonu (je to oxidace, která „utěsňuje“ řetězy) a vše začne fungovat, pokud samozřejmě tlačítko zůstane v dobrém stavu. Mimochodem, porucha tlačítek je nejčastější poruchou. Uvnitř tlačítka je talíř, který se ohýbá jako plechové víko na sklenici. Na tomto principu je založena její práce. Takže z nějakého důvodu tato deska ztrácí své elastické vlastnosti. Pokud tlačítko „praskne“, nebude pro někoho, kdo ví, jak používat páječku, příliš obtížné jej vyměnit. Mimochodem, při nedostatku acetonu jsem ho často nahrazovala odlakovačem.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button