ford focus

Jaké VIN má ford focus hatchback?

VIN na Focusech vyrobených v Americe je vyražen na plechovém štítku vlevo dole pod čelním sklem. VIN je také vidět na nálepce na dveřích řidiče. Kde jinde uvidím VIN?

vin, číslo, umístění, usa, vin, americký

Voksana
15. dubna 2005
VIN číslo, umístění, problémy, USA
116,4
pohledy
48
účastníků
84
Příspěvků:
akaz001
27. března 2014

Voksana
Ford Focus 1 USA 2000.VIN se nachází na 3 místech.
1) policejní vlnovka (pod čelním sklem)
2) nálepka na dveřích řidiče
3) POZOR. Viz fotografie PŘEVODOVKY MOTORU (posledních 8 číslic VIN).

zveřejněný obrázekzveřejněný obrázek

A-focus knír
5. března 2015

Na mém USA Focus je pouze pod sklem, nenachází se na motoru ani na dveřích. Byly problémy, poslali to na vyšetření, nakonec jsem to bez problémů sehnal přes komerční MREO, jen 3x dražší (ve státní kanceláři 30 USD, v komerčním 100). Poté jsem nainstaloval diagnostickou hračku ELM. Takže to také ukazuje VIN všité do mozku auta. Zajímavé do budoucna, bude toto VIN počítače platné při přeregistraci?

Vítek2202
1. prosince 2016

Kluci, ahoj všichni, hodně jsem si přečetl, kde najdete VIN kód auta dopravní policie začala číslo kontrolovat. Viděli jsme, že číslo na dveřích je vymazané a hned jsme se začali dívat na přední sklo, abychom zkontrolovali, zda vše sedí. Ale auto starého majitele je napsáno černě, ale ve skutečnosti je tmavě modré je to 2002% čisté a bylo to přivezeno v modrém a když to zaregistrovali, tak si to moc nevšímali, proto se chci zeptat, kde by mohl být VIN kód nalezený na Američanovi z let 2.0-100? Zx2002 automat 2003l. Potvrdit, že auto je čisté a toto je „STRANA“ samotné dopravní policie, kterou vydala v černé barvě.
Pro dřívější díky

Zajímavé:
Jak zobrazit navigátor v restylingu Ford Focus III.

Vítek2202
1. prosince 2016 mobil
akaz001
A v letech 2002-2003 je to tam možné.
serebro47

Může někdo vyfotit nálepku VIN na dveřích? FOCUS 1 USA 2003 SPLIT PORT 2,0 AT. Potřebuji udělat duplikát, žádají fotku vzorového polepu

zveřejněný obrázek

serebro47
4 2017 июня
Klystýr
Děkuji moc.
A-focus knír

Taky takovou nálepku nemám a chtěl bych vás požádat o vyfocení (rozdělený port, sedan, automatická převodovka, 2000) s podobným VIN kódem 1FAFP34P7YW. (raději kvalitnější) a další fotku s přesným umístěním samolepky.

serebro47
7 2017 июня
a nejlépe s rozměry. nebo na fotce s pravítkem.
serebro47
7 2017 июня

Včera mi přišla odpověď od winstickers

„Úterý 6. června 2017, 16:07 + 04:00 od nálepky Vin:

Haló
Tisk můžeme nabídnout pouze na obyčejný papír s laminací.
S největší pravděpodobností se bude lišit od originálu. Bude vám tato varianta vyhovovat?
S pozdravem,
Vin Sticker – Výroba a dodávka samolepek s VIN číslem.
vinsticker@yandex.ru

žádají 2000 za běžný laminovaný papír. Jen ukázkový font a rozvržení.

serebro47
7 2017 июня

„Je mi líto, takové věci neděláme.
pouze na laserově aktivní fólii pomocí laserového značení.

zkus ho kontaktovat

4. června 2017, 14:42 uživatel Evgeniy napsal: . „

Možná to někdo udělal? Dej mi odkaz, kde to udělat

Alexander-Krym
13 2017 июня

serebro47
Na autě se mi trochu odlepila hrana této nálepky a předchozí majitel ji přelepil páskou, tak se dopravní policie dostala až na dno, zkontrolovala vše, co mohla, auto dali do pěkného prostoru, zavolali odborník z krajského odboru, musel jsem na něj čekat od rána do večera, ale přijel, podíval se na nálepku a zeptal se, co se jim tady nelíbí, na což odpovídám: že to začalo bobtnat z horka a aby se to neztratilo, tak to přelepili páskou, která ani není vidět! Skalpelem trochu nabral pásku, prohlédl speciální zařízení a řekl, že tady je všechno v pořádku. a podepsal to! Zdálo by se to kvůli nějaké nálepce, ale mohou nastat velmi vážné problémy!

Zajímavé:
Jak odstranit nádržku ostřikovače na Ford Focus.

A-focus knír
15 2017 июня

Alexander-Krym
Auto jsem koupil úplně bez této nálepky. Na místě nálepky je z toho jen bílá značka (auto bylo totováno v Americe, možná byla měněna karoserie, ale nikde nenašli čísla karoserie) Problémy při přeregistraci (je tam i žádné číslo motoru na splitu). Jediné, co tam je, je VIN kód pod sklem a VIN kód v mozku při diagnostice jsou stejné. Chtěli to poslat na mé náklady na vyšetření na 3 dny, aby se odstranila celá výbava a zjistilo se číslo. Ale auto už bylo přede mnou 4x přeregistrováno a všude bylo napsáno b/n – bez čísla, takže ho ještě přeregistrovali, ale přes spoje, za poplatek. Na webových stránkách státní registrace je také uvedeno b/n. Na Ukrajinu jsem jel 10x bez problémů (poprvé to bylo trochu rýpání a jindy jsem jen prorazil počítač a nechal je projít), ale obávám se, že do Evropy to neriskuji (Rumunsko, Bulharsko atd.). Zajímalo by mě, kdo tam šel, jak to jde, jestli tomu jdou na kloub nebo ne?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button