Prachovka renault

Jak dokončit misi duster v GTA5

Možné spoilery

Nasedněte do auta a jeďte na letiště. Pokud nemáte brnění a brokovnice, pořiďte si je jako první.

Nasedněte do náklaďáku a leťte za nákladním letadlem v malé výšce, abyste zůstali neviditelní pro vojenské radary. Nejpohodlnější je létat nad řekami, oceány a dálnicemi.

Jakmile Ron ohlásí, že jste opustili vojenský vzdušný prostor, začněte nabírat výšku. Když se přiblížíte k nákladnímu letadlu, budete vyzváni ke změně kurzu. Ignorujte varování a pokračujte v přibližování. Otevře se nákladový prostor letadla a začnou po vás pálit raketami a ručními zbraněmi.

Musíte vletět do otevřeného nákladového prostoru. Zůstaňte mírně pod letadlem, které pronásleduje, usnadní to přiblížení. Když do cíle zbývá 50–100 metrů, naberte výšku. Začne krátká cutscene, ve které Trevor přistane v nákladovém prostoru na vlastní pěst.

Zůstaňte za krabicí a snažte se zničit co nejvíce nepřátel. Abyste získali zlatou medaili, musíte střílet s minimálně 80% přesností, takže má smysl používat brokovnici nebo střílet nepřátele do těla zbraní s nízkou smrtící silou.

Posuňte se vpřed, držte se vlevo – vpravo mohou džípy Mesa vyskočit ze svých míst a srazit hlavního hrdinu. Nezapomeňte na Trevorovu speciální schopnost, pomůže vám snáze se vypořádat s nepřáteli.

Zajímavé:
Jak zavřít zrcátko v Renault Duster.

Až dojdete na konec nákladového prostoru, vyjděte po schodech nahoru a zneškodněte pilota.

Po získání kontroly nad letadlem jej otočte a vydejte se směrem k Mackenzie Airfield. Po chvíli vás začnou doprovázet dva stíhači, kteří nakonec sestřelí nákladní letadlo.

Až se znovu ocitnete v nákladovém prostoru, usedněte za volant jediného auta, které v něm zůstalo, a vyjeďte z letadla. To je nutné udělat pro získání zlata.

Teď už zbývá jen přistát. Ujistěte se, že vystupte z auta ve vzduchu a otevřete padák, jinak Trevor zemře při nárazu do vody.

Po dokončení mise můžete opět hrát za Michaela a Trevora, ale v Los Santos je budou pronásledovat Martinovi žoldáci.

Trosky letadla v Alamo Sea

Nákladní letadlo, které v této misi havaruje, skončí na dně jezera Alamo. Abyste se k němu dostali, budete potřebovat potápěčské vybavení. Mezi troskami najdete RPG, granátomet, kulomet, odstřelovací pušku, neprůstřelnou vestu, lepkavé bomby a railgun. Zbraně se budou na místě havárie objevovat donekonečna.

Malé věci

 • Pokud jste koupili akcie Vangelico po převzetí klenotů, po dokončení této mise dosáhne zisk asi 40 %. V budoucnu nedojde k výraznému růstu, takže se vyplatí je prodat.
 • Tato mise připomíná „NOE“, „Stowaway“ a „Freefall“ v Grand Theft Auto: San Andreas.
 • Nákladní letadlo nemůže přistát na Mackenzie Airfield kvůli nevhodné velikosti ranveje, ačkoli to Trevor ve scénáři zamýšlel.

GTA Help 27. ledna 2019

Noční život: Co potřebujete vědět

Noční kluby v GTA Online

Noční kluby v GTA Online jsou podnikání představené jako součást aktualizace Nightlife. Kterýkoli z deseti klubů lze zakoupit na webových stránkách Maze Bank Foreclosures.

Klientské questy v GTA Online

Klientské mise v GTA Online jsou mise Free Roam, které se spouštějí z Terrorbyte Control Center.

 • 7 2018 сентября
 • Komentáře jsou zakázány
Zajímavé:
Jak prorazit balíček prachovky vínem.

Chop Shop

Aktualizace pro GTA Online

Kde najít náklaďák pro Trevorovu mámu v GTA 5

Náklaďák pro Trevorovu mámu v GTA 5

V Grand Theft Auto V je skryta řada vedlejších úkolů, které se týkají části příběhu hlavních či vedlejších postav. Mezi takové mise patří závěrečná scéna zahrnující Trevora a jeho matku. Podmínky pro obdržení questu a všechny způsoby dokončení jsou podrobně popsány níže.

Kdo je paní Phillipsová?

Paní Phillipsová je dáma kolem 60. let s krátkými zrzavými vlasy. Preferuje světlé oblečení – v čelence nosí košili s leopardím vzorem, růžové legíny, pásek a šperky (velké náušnice, náhrdelník). Toto je vedlejší postava ve vesmíru GTA V, nepřímo zapojená do děje a několikrát zmíněná hlavními postavami. Hráč se s paní Phillipsovou setká jednou – při plnění závěrečného úkolu, o kterém bude řeč později.

Kdo je paní Phillipsová?

Žena je matkou jedné z hlavních postav, Trevora Philipse. O jejím životě a minulosti je známo jen velmi málo. Hlavním zaměstnáním byla prostituce a práce ve striptýzovém klubu. Kvůli svému prostředí a drogám si odseděla několik let ve vězení. V mládí nebyla Phillips vzornou matkou. Synové Trevor a Ryan byli pod neustálým tlakem, což ovlivnilo psychický stav jednoho z nich. Je známo, že Trevorův bratr zemřel, ale podrobnosti tragické události nejsou uvedeny. V jednom z dialogů hrdina říká, že smrt jeho příbuzného byla nehoda. Netrápí ho to. Tyto skutečnosti naznačují, že Ryan zemřel ne bez účasti své matky nebo svého bratra, vzhledem k jejich nestabilní psychice, problémům s drogami a zbraněmi.

Úvodní sekvence „Mrs. Phillips“ ukazuje, že žena má na svého syna velký vliv. Trevor se bojí své matky, snaží se jí získat přízeň a splnit jakékoli požadavky. Opravdu ji miluje, protože jakákoli negativní zmínka o příbuzné Trevora rozzuří.

Zajímavé:
Kolik kilometrů ujede auto Renault Duster.

Kde najdu postavu?

Postavu můžete potkat pouze při hraní za jejího syna v dodávce umístěné v Sandy Shores. Žena se objeví pouze na úvodní obrazovce, když se hrdina vrátí domů po dokončení poslední mise příběhu GTA V (The Third Way). Po rozhovoru zůstává paní Phillipsová v dodávce a nikdy se mimo ni neobjeví. Mimo jedinou cutscénu se hráč s postavou také nesetká.

Trevorova máma v GTA 6

Podmínky pro přijetí questu

 1. V důsledku posledního úkolu musí Trevor Phillips přežít. Chcete-li to provést, když hrajete za Franklina, musíte si vybrat možnost zabít Michaela nebo zachránit tři hrdiny.
 2. Přijímání SMS zprávy od Rona. Pátrání se stane aktivní poté, co jeden z kompliců hlavních protagonistů napíše Trevorovi na svůj telefon.

Důležité! Chcete-li se podívat na závěrečnou scénu, určitě neodpalte upoutávku dříve, než se paní Phillipsová zeptá!

Dokončení úkolu „Paní Phillipsová“

Začátek a začátek mise

Po příchodu k otazníku začne cutscéna se dvěma Phillipy. Trevor se vrací domů, kde se setkává se svou matkou, která se rozhodla navštívit svého „milovaného“ syna. Pro hlavního hrdinu je to překvapení, z náhlé návštěvy se svým specifickým způsobem upřímně raduje.

Během dialogu se ukáže, že žena nenavštívila svého syna kvůli rodinným pocitům, ale kvůli své silné závislosti na droze Deludomol. Manipuluje s Trevorem a žádá, aby nedostala 1-2 balení pilulek, ale celou dodávku s léky. Hrdina postupně zuří a odchází z domu a jeho matka zamyká dveře. Od této chvíle se objevuje úkol hledat auto s emblémem Deludomol pharmaceuticals.

Trevor se bude moci vrátit do domu pouze ve dvou případech – přiveze dodávku s léky nebo vyhodí do povětří vstupní dveře. Druhá možnost postrádá finální cut-scénu.

Zajímavé:
Jak zkontrolovat tiché bloky na Renault Duster.

Nejrychlejší způsob

Nyní se pojďme dozvědět více o nejrychlejších místech k nalezení náklaďáku pro Trevorovu mámu v GTA 5.

 • Vyberte si granát jako svou ruční zbraň.
 • Hoď pod sebe jeden granát. Chcete-li zabít hrdinu poprvé, musíte být přímo pod ním.
 • Po oživení se postava ocitne v nejbližší nemocnici ve vesnici Harmony, která se nachází nedaleko Trevorova domu. Na parkovišti najděte malou dodávku s nápisem Deludomol a zajeďte s ní do hrdinova domu.

Mapa umístění kamionu pro Trevorovu mámu

 • Zajeďte jakýmkoli vozidlem do oblasti Mount Zonah Medical Center.
 • Najděte vchod na nádvoří budovy.
 • Vlevo je značka Pohotovost a vedle je zaparkovaný kamion Deludomol.
 • Nasedněte do auta a jeďte domů, abyste dokončili misi.

Jak vypadá auto, které potřebujete?

Auto nebudete muset dlouho hledat. Na levých, pravých bočních a zadních dveřích nákladového prostoru je velký modrý znak s názvem DELUDOMOL. Pod ním je napsán slogan společnosti. Ve všech případech je toto vozidlo obyčejná dodávka Rumpo, která se vyskytuje v celém herním světě. Vhodné auto poznáte už zdálky podle bílé barvy karoserie a nápisů s názvem léku. Obvykle auto parkuje samo. Na silnicích Los Santos to nepotkáte.

Auto pro Trevorovu mámu

Policie vás nebude pronásledovat za krádež vozidla, pokud si Trevora v době krádeže nevšimne.

Finále mise

 • Přijeďte na místo a zaparkujte své auto ve žluté značce.
 • Postupujte podle pokynů hry a zkuste vstoupit do přívěsu.
 • Podívejte se na závěrečnou cutscene questu „Bad Son“.

Důležité! Tuto misi nelze znovu spustit z nabídky, protože je klasifikována jako „divní a cizí“. Neexistují ani podmínky pro kvalifikaci na zlato, stříbro nebo bronz.

Zajímavosti o úkolu a hrdinech

 • Místa, kde najdete dodávku s léky pro Trevorovu mámu, jsou pokaždé jiná. Podívejte se na několik lékáren a okolních nemocnic.
 • Po dokončení úkolu se můžete z Franklina přepnout zpět na Trevora. V tuto chvíli se hrdina probudí opojen drogami a alkoholem. Na nějakou dobu bude vzpomínat na svou matku.
 • Je vysoká pravděpodobnost, že vzhled matky je jen halucinace kvůli drogám a traumatu z dětství. Paní Phillipsová by měla být ve vězení, jak se hrdina zmínil. Můžete také získat výbušniny a vyhodit do povětří dveře přívěsu po obdržení mise, ale před nalezením náklaďáku. Matka už nebude v domě.
 • Existuje také skutečnost, která tvrdí opak. Na herní sociální síti můžete najít zprávu od Rona, který žádá, aby Trevora představil své matce. Postava pravděpodobně zmínila návštěvu příbuzného v soukromém rozhovoru. Před začátkem mise není od Rona žádná zpráva.
 • Pokud dorazíte k upoutávce při hraní za Franklina nebo Michaela, můžete uvnitř slyšet hlas paní Phillipsové.
 • Na splnění úkolu není žádný časový limit. Farmaceutické dodávky se hráči budou objevovat, dokud neřídí jednu z nich nebo neodpálí přívěs.
 • Mise je volitelná a není zahrnuta v seznamu úkolů potřebných k 100% dokončení hry.
 • Společnost vyrábějící drogu Deludomol se poprvé objevila ve vesmíru GTA v části 4 série. V GTA Online existuje podobný lék s názvem Delladomol, ale v žádném případě spolu nesouvisí.
 • Slogan společnosti se překládá jako „Tuto noc si budete pamatovat navždy“.
 • Amanda De Santa (Michaelova manželka) se v jednom z dialogů zmiňuje o paní Phillipsové. Když hrajete za Trevora, když vejdete do Michaelova domu a promluvíte si s jeho ženou, řekne větu „Jak se má tvá matka, Trevore? Chybí mi“. Otázka byla položena se zjevným sarkasmem.
 • Matku hlavního hrdiny namluvila britská herečka Geraldine Moffat. Ale není zmíněna v závěrečných titulcích.
Zajímavé:
Kde je katalyzátor umístěn na Renault Duster.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button